11 Temmuz 2014 Vizyondaki Filmler #sinema

Temmuz filmleri bir başka oluyor ama bu sıcaklarda dışarıda dolaşmak yerine bir çok insan belki daha fazla sinemaya gittiğini söylesek yeridir değerli okurlarımız. Tabi ki denize & tatile gidenler sinema olaylarından yaz aylarında vazgeçse de diğer takipçilerimizden gelen haberler bu sıcaklarda AVM’den çıkmayıp sinemaya gittiklerini söylemekte fayda var değerli okurlarımız.. İyi seyirler…

İlk Görüşte Aşk

Sophie Marceau’nun oynadığı Elsa, 40′lı yaşlarda bir roman yazarıdır. Rennes’te katıldığı bir kitap fuarı sırasında Pierre ile tanışır. Pierre de 40′lı yaşlarda, mesleğinde başarılı, evli bir avukattır. İkisi ilk görüşte birbirlerine aşık olurlar.

Pıtırcık Tatilde

Maceralarını yıllarca kitaplardan okuduğumuz Pıtırcık, sinemada ise 2010 yılında ilk kez tanışmıştık. Serinin ikinci filminde kahramanımız tatile çıkıyor… Okul yılı bitmiş ve uzun zamandır beklenen yaz tatili gelmiştir sonunda.

Bela

Bela hem katmanlı bir burjuva yaşamı eleştirisi hem de yarattığı atmosferle tüyleri diken diken eden bir gerilim; aynı zamanda, hiç ummadık anlarda kahkahaya boğabilen, absürdlüğü hiç elden bırakmayan bir film. Gerçeküstücü ve hicivci filmleriyle tanınan Alex van Warmerdam, Cannes’da çok konuşulan Bela’yla tekrar karşımızda.

Maymunlar Cehennemi: Başlangıç

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Caesar’ın kaçışının üzerinden on sene geçmiştir. Caesar diğer maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco’sunda artık bilim insanlarının tek derdi, patlak veren bu büyük sorunu kontrol altına almak olacaktır.

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 11 Temmuz 2014 -
Google - Blog - Twitter - Bing - 11 Temmuz 2014 Vizyondaki Filmler #sinema
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google