Şubat 2011 Filmleri

Şubat Ay Reytingleri

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 29 Şubat Reytingleri 29.02.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  29 Şubat Reytingleri 29.02.2011 Reytingleri

 1. belirsiz
 2. belirsiz
 3. belirsiz
 4. belirsiz
 5. belirsiz
 6. belirsiz
 7. belirsiz
 8. belirsiz
 9. belirsiz
 10. belirsiz

Sinema sevenlere 29 Şubat Reytingleri 29.02.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

Bağımsız Ruh Ödülleri

En İyi Film: Black Swan
En İyi Yönetmen: Darren Aronofsky, Black Swan
En İyi Erkek Oyuncu: James Franco, 127 Hours
En İyi Kadın Oyuncu: Natalie Portman, Black Swan
En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu: John Hawkes, Winter’s Bone
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Dale Dickey; Winter’s Bone
En İyi Senaryo: The Kids Are All Right; Stuart Blumberg ve Lisa Cholodenko
En İyi İlk Senaryo: Tiny Furniture; Lena Dunham

En İyi Yabancı Film: The King’s Speech
En İyi İlk Film: Get Low
En İyi Belgesel: Exit Through the Gift Shop
En İyi Görüntü Yönetimi: Black Swan; Matthew Libatique
Robert Altman Ödülü: Please Give
Prodüktör Ödülü: Anish Savjani, Meek’s Cutoff
Takip Edilmesi Gereken İsim Ödülü: Mike Ott, Littlerock
Kurgudan Daha Gerçek Ödülü: Marwencol
John Cassavetes Ödülü: Daddy Longlegs

2011 Ahududu Ödülleri

Hollywood’un “en iyileri” seçtiği Oscar ödüllerinden bir gün önce açıklanan ve yılın en kötülerinin ödüllendirildiği “Ahududu Ödülleri”nde (Razzie Award) en kötü film ödülü The Last Airbender/Son Hava Bükücü’ye verildi.

En kötü erkek oyuncu dalında Ashton Kutcher “Valentine’s Day” ve “Killer” filmlerindeki rolleriyle seçilirken, en kötü kadın oyuncu ödülünü “Sex and the City 2” filminin aktrisleri Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristen Davis ve Cynthia Nixon aldı.

83. Oscar Ödül Töreni

En İyi Film Ödülü
Kazanan: The King’s Speech (2010): Iain Canning, Emile Sherman, Gareth Unwin

Diğer Adaylar:
127 Hours (2010): Christian Colson, Danny Boyle, John Smithson
Black Swan (2010): Mike Medavoy, Brian Oliver, Scott Franklin
The Fighter (2010): David Hoberman, Todd Lieberman, Mark Wahlberg
Inception (2010): Christopher Nolan, Emma Thomas
The Kids Are All Right (2010): Gary Gilbert, Jeffrey Levy-Hinte, Celine Rattray
The Social Network (2010): Scott Rudin, Dana Brunetti, Michael De Luca, Ceán Chaffin
Toy Story 3 (2010): Darla K. Anderson
True Grit (2010): Ethan Coen, Joel Coen, Scott Rudin
Winter’s Bone (2010): Anne Rosellini, Alix Madigan

Smallville 10 Sezon

Okurlarımızın her gün televizyonda bugün ne var uygulamasından yola çıktığımız diziler ve Smallville 10 Sezon dizi kategorisini sinema izleyicileri için doldurmak istedik. Genel anlamda yerli yada yabancı dizi izleyicileri bir arada buluşturmak amacıyla film izlemeyen ama dizileri çok seven sinema izleyicileri; Smallville 10 Sezon dizisinin oyuncuları, yönetmenleri, tarih ve saatlerine kadar detaylı bir dizi şablonu halinde sinemadevri.com okurlarına sunmak istedik.

Yapım yılı: 2010, 2011 ~ ABD, Kanada
Dizinin Türü: Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gençlik, Macera
Yönetmeni: Tom Welling, Mike Rohl, Kevin Fair, Glen Winter, James Marshall
Dizinin Oyuncuları: Tom Welling, Kristin Kreuk, Teri Hatcher, Terence Stamp, Erica Durance, Allison Mack, Justin Hartley, Brian Austin Green, Monique Ganderton, Cassidy Freeman, Sam Witwer
Senaryo: Miles Millar, Alfred Gough, Jerry Siegel, Joe Shuster, Kelly Souders, Darren Swimmer, Brian Wayne Peterson, Todd Slavkin
Yapımcı: Brian Robbins, Jae Marchant, Rob Maier, Joe Davola, Tim Scanlan
Müzik: Mark Snow

Smallville 10 Sezon dizisi başlığı altında bir çok bilgi verdik, kısaca özetlemekle uğraşmayıp sizi yukarıdaki Smallville 10 Sezon dizi arşivini ve dizi hakkında yorum yapmanızı rica ederiz. Herkese iyi seyirler dileyerek bizi takip etmeye devam edin diyoruz!

Treme 2 Sezon

Okurlarımızın her gün televizyonda bugün ne var uygulamasından yola çıktığımız diziler ve Treme 2 Sezon dizi kategorisini sinema izleyicileri için doldurmak istedik. Genel anlamda yerli yada yabancı dizi izleyicileri bir arada buluşturmak amacıyla film izlemeyen ama dizileri çok seven sinema izleyicileri; Treme 2 Sezon dizisinin oyuncuları, yönetmenleri, tarih ve saatlerine kadar detaylı bir dizi şablonu halinde sinemadevri.com okurlarına sunmak istedik.

Yapım yılı: 2011 ~ ABD
Dizinin Türü: Dram
Yönetmeni: Agnieszka Holland, Jim McKay, Ernest R. Dickerson, Simon Cellan Jones
Senaryo: David Simon, David Mills, Eric Overmyer

Treme 2 Sezon dizisi başlığı altında bir çok bilgi verdik, kısaca özetlemekle uğraşmayıp sizi yukarıdaki Treme 2 Sezon dizi arşivini ve dizi hakkında yorum yapmanızı rica ederiz. Herkese iyi seyirler dileyerek bizi takip etmeye devam edin diyoruz!

Southland 3 Sezon

Okurlarımızın her gün televizyonda bugün ne var uygulamasından yola çıktığımız diziler ve Southland 3 Sezon dizi kategorisini sinema izleyicileri için doldurmak istedik. Genel anlamda yerli yada yabancı dizi izleyicileri bir arada buluşturmak amacıyla film izlemeyen ama dizileri çok seven sinema izleyicileri; Southland 3 Sezon dizisinin oyuncuları, yönetmenleri, tarih ve saatlerine kadar detaylı bir dizi şablonu halinde sinemadevri.com okurlarına sunmak istedik.

Yapım yılı: 2011 ~ ABD
Dizinin Türü: Aksiyon, Dram, Suç
Yönetmeni: Nelson Mccormick, Christopher Chulack
Dizinin Oyuncuları: Regina King, Shawn Hatosy, Ben Mckenzie, Arija Bareikis, Kevin Alejandro, Michael Cudlitz, Michael Mcgrady
Senaryo: Ann Biderman
Yapımcı: John Wells, Jon Paré, Andrew Stearn, Christopher Chulack, Ann Biderman

Southland 3 Sezon dizisi başlığı altında bir çok bilgi verdik, kısaca özetlemekle uğraşmayıp sizi yukarıdaki Southland 3 Sezon dizi arşivini ve dizi hakkında yorum yapmanızı rica ederiz. Herkese iyi seyirler dileyerek bizi takip etmeye devam edin diyoruz!

28 Şubat Reytingleri 28.02.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 28 Şubat Reytingleri 28.02.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  28 Şubat Reytingleri 28.02.2011 Reytingleri

 1. belirsiz
 2. belirsiz
 3. belirsiz
 4. belirsiz
 5. belirsiz
 6. belirsiz
 7. belirsiz
 8. belirsiz
 9. belirsiz
 10. belirsiz

Sinema sevenlere 28 Şubat Reytingleri 28.02.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

27 Şubat Reytingleri 27.02.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 27 Şubat Reytingleri 27.02.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  27 Şubat Reytingleri 27.02.2011 Reytingleri

 1. YETENEK SIZSINIZ TURKIYE
 2. YETENEK SIZSINIZ TURKIYE
 3. NURI
 4. ASK BIR HAYAL
 5. KANAL D ANA HABER BULTENI
 6. BITMEYEN SARKI
 7. NURI (OZET)
 8. ARKA SIRADAKILER
 9. ASK BIR HAYAL (OZET)
 10. ATV ANA HABER BULTENI

Sinema sevenlere 27 Şubat Reytingleri 27.02.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google