Mart 2011 Filmleri

3 Nisan Reytingleri 03.04.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 3 Nisan Reytingleri 03.04.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  3 Nisan Reytingleri 03.04.2011 Reytingleri

 1. SURVIVOR
 2. SURVIVOR (BASLIYOR)
 3. ARKA SIRADAKILER
 4. GONULCELEN
 5. ASK BIR HAYAL
 6. FOX HAFTASONU ANA HABER
 7. BKM MUTFAK ”C.G.H.B” (OZET)
 8. BKM MUTFAK ”COK GUZEL HAREKETLER BUNLAR”
 9. KANAL D ANA HABER BULTENI
 10. ATV ANA HABER BULTENI

Sinema sevenlere 3 Nisan Reytingleri 03.04.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

2 Nisan Reytingleri 02.04.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 2 Nisan Reytingleri 02.04.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  2 Nisan Reytingleri 02.04.2011 Reytingleri

 1. SURVIVOR
 2. SURVIVOR (BASLIYOR)
 3. ARKA SIRADAKILER
 4. GONULCELEN
 5. ASK BIR HAYAL
 6. FOX HAFTASONU ANA HABER
 7. BKM MUTFAK ”C.G.H.B” (OZET)
 8. BKM MUTFAK ”COK GUZEL HAREKETLER BUNLAR”
 9. KANAL D ANA HABER BULTENI
 10. ATV ANA HABER BULTENI

Sinema sevenlere 2 Nisan Reytingleri 02.04.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

Sinema olmayan iller

Sinema kompleks sayısının 76 ilde 400’e yaklaştığı Türkiye’de halen Tunceli, Bayburt, Şırnak, Ardahan ve Kilis’te sinema bulunmuyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tüm sanat dallarını içinde toplayan, tarihe ve duygulara tanıklık eden, toplumsal gerçekleri kuşaktan kuşağa aktaran bir sanat dalı olan sinemayı halkla buluşturmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
76 ilde sinema kompleks sayısının 400’e yaklaştığı Türkiye’de halen Tunceli, Bayburt, Şırnak, Ardahan ve Kilis’te sinema bulunmuyor.Salon sayısının bin 800’ü aştığı Türkiye’de, koltuk kapasitesi de 250 bine yaklaşıyor.

En çok sinema salonu İstanbul’da yer alırken, bu ili Ankara ve İzmir izliyor. Bursa, Antalya, Kocaeli, Muğla, Tekirdağ ve Zonguldak sinema kompleks sayısı bakımından şanslı iller arasında yer alıyor. Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürü Abdurrahman Çelik, AA muhabirinin sorularını yanıtlarken, son 4 yılda sinemasız il sayısının 21’den 5’e düştüğünü söyledi. Televizyonun evlere şimdiki kadar girmediği dönemlerde Türkiye’de yazlık 3 bin, kapalı 2 bin sinema salonu bulunduğunu anlatan Çelik, “İnsanlar çoluk çocuk aileleriyle birlikte sinemaya giderlerdi. Şimdi yazlık sinemaların tamamı kapandı. Bir tane bile kalmadı” dedi.

Sucker Punch Özel Videosu

Sucker Punch çok özel fragmanı siz değerli sinema sevenler için sinemalar sitesi tarafından yayınlandı ilk biz hiç bir zaman hak ve hukuk hırsızlığı yapmadığımız için bizim bulduğumuz yada ilk yayınlamadığımız bir şeye hiç bir zaman biz yaptık demeyeceğinizden dolayı sinemalar diyebiliyoruz..

En seksi latin yıldızları

İşte filmlerde bu güzel dediğimiz kızlar gerçekten resimlerde olduğundan daha fazla güzel ve biz 1-2 tanesini siz değerli okurlarımızın sinema sayfasına koymak istedik, işte latin yıldızlardan bir kaç tanesi siz sinema sevenlerin huzuruna çıkıyor. Yorumsuz bırakmayın ama konumuzu, yoksa güzeller gider..

The Three Musketeers Fragmanı

İnanılmaz bir film çok yakında vizyona gericik ve seyircisi hatta meraklılarının dayanamadığını anlayan film ekibi gerçek bir fragman yayınladı.. Süper bir film ve kadroya sahip olan film ekibi çok şanslı olduğunu her zaman söyleseler de çektikleri film ve sahnelerden zaten anlatıyorlar.

1 Nisan Reytingleri 01.04.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Nisan Reytingleri 01.04.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  1 Nisan Reytingleri 01.04.2011 Reytingleri

 1. HANIMIN CIFTLIGI
 2. ADINI FERIHA KOYDUM
 3. DENIZ YILDIZI.
 4. HANIMIN CIFTLIGI (OZET)
 5. COCUKLAR DUYMASIN
 6. GENIS AILE
 7. M.ALI BIRAND”LA KANAL D ANA HABER
 8. DENIZ YILDIZI. (OZET)
 9. UNUTMA BENI
 10. KOCA KAFALAR

Sinema sevenlere 1 Nisan Reytingleri 01.04.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

31 Mart Reytingleri 31.03.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 31 Mart Reytingleri 31.03.2011 Reytingleri aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

  31 Mart Reytingleri 31.03.2011 Reytingleri

 1. FATMAGUL”UN SUCU NE
 2. KURTLAR VADISI PUSU
 3. FATMAGUL”UN SUCU NE (OZET)
 4. DENIZ YILDIZI.
 5. KURTLAR VADISI PUSU (OZET)
 6. M.ALI BIRAND”LA KANAL D ANA HABER
 7. UNUTMA BENI
 8. SPOR GUNDEMI
 9. UGUR DUNDAR”LA STAR HABER
 10. FOX ANA HABER BULTENI

Sinema sevenlere 31 Mart Reytingleri 31.03.2011 Reytinglerini hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen 10 programı sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler.

Midnight in Paris Fragmanı

Farklı bir yapım izlemeli baya olmuştu dimi sinema sevenler. Gerçekten güzel ve farklı bir film için kamera karşısına çıkan sinema oyuncuları gerçekten diğer filmlerden farklı kılan konusu ve çekilme mantığı olacağını söylemek istiyoruz, herkes bu fragmanı bekliyordu ve işte o fragman yayınlandı;

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google