Mayıs 2011 Filmleri

Ekşi Sözlük Engellenmiştir Filmi

Vimeo’da dün yayınlanan ‘Engellenmiştir’ başlıklı kısa film ‘Ekşi Sözlük katkılarıyla’ yazısıyla başlayarak, ‘Ekşi Sinema’ olarak kendini duyuruyor.Kapatılan siteleri ve engelleri göz önüne koyan kısa filmde, engelli vatandaşların çektiği sıkıntılar ve internet yasakları ince bir bakış açısıyla gösterilirken başroldeki kadın oyuncu internette engellilerin mağruz kaldığı haksızlıkları inceliyor.

Engellenmiştir
Yazan – Yöneten: Orçun Baş
Yürütücü Yapımcı: Sera Kadıgil
Görüntü Yönetmeni: Mustafa Köksalan
Müzik: Okay Barış
Ses: Eli Haligua – Gürkan Vayıs


Lindsay Lohan ev hapsinde

Lindsay Lohan bir çok kişinin sevdiği oyuncu ve güzel bayan olan Lindsay Lohan, ev hapsine çarptırıldı… 29 hazirana kadar evinde hapis tutulacak olan Lohan söylediğimiz tarihten hemen sonra artık serbest kalacağını da söylemek istiyoruz.

Ocak ayında 2 bin 500 dolar değerinde bir kolyeyi çaldığını itiraf eden Lindsay Lohan, geçen ay 120 gün hapse mahkum edilmiş, ancak savcılıkla yaptığı anlaşma çerçevesinde cezası hafifletilmişti.

2 Haziran Reytingleri 02.06.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 2 Haziran Reytingleri 02.06.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 2 Haziran Reytingleri 02.06.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

1 Haziran Reytingleri 01.06.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Haziran Reytingleri 01.06.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Haziran Reytingleri 01.06.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

Altın Portakal Yaşam Boyu Onur Ödülü

Antalya Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından 8-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 48. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında verilecek ”Yaşam Boyu Onur Ödülü”nün sahipleri belli oldu.

Antalya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 16’ncısı bu yıl verilecek Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne Türk sinemasına katkılarından dolayı usta oyuncular Tuncel Kurtiz, Perran Kutman, Engin Çağlar ve Halit Akçatepe ile ”Cilalı İbo” serisinin yönetmeni Mehmet Dinler değer görüldü.

İnternetten oscar’a oy verme

Önümüzdekİ yıl şubat ayında gerçekleşmesi düşünülen Akademi Oscar Ödül Töreni’nde oylama sisteminde ilk kez farklı bir yola başvurulacak.

26 Şubat 2012’de verilmesi düşünülen Oscar ödüllerinde oylamaların internet üzerinden yapılması planlanıyor. Böylece 6 bin akademi üyesi, filmleri mail adresleri üzerinden oylayacak. Ancak sistemin internete taşınması durumunda hackerların sisteme girebileceği, hatta Oscar töreni tarihinin de gecikebileceği konuşuluyor.

Neşeli Ayaklar 2 Türkçe Fragmanı

Merakla beklenen bu film gerçekten serinin ikinci filmiyle devam edeceğini söylemek istiyoruz ve türkçe fragmanı yayınlanacağı için beklerken direkt olarak alt yazı fragmanı şimdilik yayınlandığını söylemek istiyoruz. Sinema izleyicileri bu şekilde bir fragman ile çok uzun bekleyeceğini sanmadığımız için en kısa sürede direkt olarak türkçe fragman istediğimizi de,

Söylemek istiyoruz, sizde fragman ve film hakkında gerçekten yorumlarınızı bekleyiniz. Herkesin yorumlarını hep beraber tartışarak herkes tarafından yorumlarını isteyeceğimizi söylemek isteriz. Sinema filmini lütfen bu sayfadan takip etmenizi öneriyoruz.

31 Mayıs Reytingleri 31.05.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 31 Mayıs Reytingleri 31.05.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 31 Mayıs Reytingleri 31.05.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

30 Mayıs Reytingleri 30.05.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Mayıs Reytingleri 30.05.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Mayıs Reytingleri 30.05.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google