Haziran 2011 Filmleri

Guinness Dünya Rekoru Kırdı Şirinler

Geçtiğimiz günler de sizlere Dünya Şirinler Günü kutlamalarının yapılacağını söylemiştik değerli sinema izleyicileri ama bakın neler olmuş daha neler… 891 kişinin katıldığı ve dünya’da ilk defa bu kadar şirinenin bir araya geldiğini de söylemek isteriz. Sizlerin de bu anı görmesini istediğimizi söylemek isteriz.

Sizler de bu an için bizlere içinizden geçeni söylemek isteriz. Bakın herkes çocukken bu filmleri izlemişti ama böyle bir film ve böyle animasyon her zaman yaratılmayacağını da söylemek isteriz. Herkes şirinleri çok seviyor ve film izleyicileri her geçen gün takip ettiğini söylemek isteriz.

Kötü Öğretmen Film Hataları

Her filmde hatalar olur ama bazı filmlerde öyle hatalar oluyor ki biz bile sinema yazarları olarak anlamıyoruz, bu filmler nasıl ayarlamadan yada kontrol edilmeden vizyona giriyor yada hazırlanıyor. Çıplak gözle bakıldığında bile baris hataların göründüğü bu film Kötü Öğretmen Filmi olduğunu da söylemek isteriz.

Sizler de aşağıdaki hata videosunu izledikten hemen sonra bizlere biraz daha hak vereceğinize inandığımızı söylemek isteriz. Hekres tarafından tercih edilen bu seçim bakalım kimler beğenecek yada kimler beğenmeyecek değerli sinema izleyicileri…

Çizmeli Kedi film fragmanı

Çocukların merakla beklediği bu film yolda ve yeni fragmanı çıkar çıkmaz siz değerli sinema sevenlere izletmek istedik. Çocukların sayesinde büyüklerde böyle eğlenceli animasyonları izleyerek güzel vakitler geçirdiğini ve ara ara onların da meraklı bekleyişler yaşadığını biliyoruz.

Sizler de bu fragman hakkında yorumlar yapabilir ve en ince detayları bile bu sayfada tartışabiliriz. O zaman başlangıç ilk okuyandan olsun ve nasıl buldunuz? sorusunu siz değerli sinemadevri.com okurlarına sormak istiyoruz… Fragman izliyoruz ve daha sonra yorum yapıyoruz.

1 Temmuz Reytingleri 01.07.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Temmuz Reytingleri 01.07.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Temmuz Reytingleri 01.07.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

İncir reçeli vizyona girdiği sinemalar

İlk olarak 11 Şubat 2011 tarihinde vizyona girdi fakat çok reklam çalışmaları yapılmadığı için ve tanıtımları çok yapılmadığından vizyondaki bu filme pek güvenen olmadı ve sıradan bir film olarak zannedildi ve kimse gitmedi değerli sinema sevenler… Ama film insan hayatında bir kere izlemesi gereken,

filmlerden olduğunu ama bu güzelliğiyle internet film izleme sitelerinde rekor kırdığı gibi resmi sitesindeki ziyaretçi defteri yada forumlar da bir diyalog yaşandı o da, film tekrar vizyona girsin ve böyle bir çalışma başlatıldı ve yönetmen başta olarak bir çok kişi şaşırdı… Filmin nerelerde vizyona gireceğini de yukarıdaki sinema seansları & salonları sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Cem Yılmaz Arabalar 2 Seslendirmesi

Gerçekten her oynadığı film yada seslendirdiği animasyonlar ile tanıdığımız ama en büyük yönü komedyen olarak bildiğimiz Cem Yılmaz gün geçmiyor ki, yeni projelerde görmeyelim.. Hayranları açısında da kendi açısından da her zaman en iyi şekilde filmleri ve gösterileri ile reytingler kıran Yılmaz,

Bu sefer de çocukların ve büyüklerin hayranlıkla izlemediği Arabalar filminin seslendirmesinde oynayacağını söylemek isteriz. 19 Ağustos’ta vizyona girecek olan bu film arabalar filmi ile de Cem Yılmaz’ı sesleriyle duyacağımızı da söylemek isteriz. Sizler de film hakkında detayları da verebilirsiniz.

Apollo 18 fragman

Filmin fragmanlarını ve görüntülerini bayadır yayınlamak istiyoruz ama hep eski fragmanları mevcuttu ama artık bu saatten sonra siz değerli sinema izleyicilerine gerçek anlam da sınırsız bir fragman keyfi yaşatacağımızı da söylemek isteriz. Herkes tarafından merak edilen bu fragman,

Sizler için sayfamıza eklenmiştir. Sizde fragman hakkında olumlu yada olumsuz yorumlarınızı söylemenizde fayda var dır ki sizlerin yorumlarını değerli bulduğumuz sinema sayfasında izleyen herkesin yorum yapmasında fayda olacağını düşünüyoruz.

30 Haziran Reytingleri 30.06.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Haziran Reytingleri 30.06.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Haziran Reytingleri 30.06.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

En İyi Film Ödülü

Orhan Oğuz’un yönettiği ve Şevket Emrulla, Nilüfer Açıkalın ile İlker İnanoğlu’nun oynadığı filmin konusu şöyle: Balkanlarda mutlu bir şekilde yaşayan Şaban Aga ile İstanbul’daki üvey kızı Saadet’in hayatı beklenmedik bir şekilde kesişir.

Saadet, oğlunun sünneti için Makedonya’ya gider, eşi vefat eden Şaban Aga’yı İstanbul’a getirir. Şehir hayatına uyum sağlayamayan Şaban Aga, devamlı misafir olduğunu düşünmekte, eski yaşamına dönmek istemektedir

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google