Ekim 2011 Filmleri

Twilight balayı sahnesi

Her yaşta sinema izleyicisine hitap eden bu film yakında vizyona girmeye hazırlanıyor ve şimdiden videoları internette dönmeye başladığınıda söylemek isteriz. Sizlerin bildiği gibi artık seri bölüm bölüm ilerleyecek ve tüm film izleyicilerine daha güzel filmler bekleyecek.

Sizinde bu film hakkındaki düşüncelerinizi merak ettiğimizi ve bu sayfa üzerinden söyleyebileceğinizi belirtmek isteriz. Fragman sayfanın altında yer almaktadır ve fragman izledikten sonra yorum yapmanızı ve değerlendirmenizi rica ediyoruz. Herkese iyi seyirler diliyoruz! www.sinemadevri.com

3 Kasım Reytingleri 03.11.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 3 Kasım Reytingleri 03.11.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 3 Kasım Reytingleri 03.11.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

Anadolu Kartalları

Film Orjinal Adı: Anadolu Kartalları
Sinema Tür: Macera, Romantik
Filmin Adı: Anadolu Kartalları
Yönetmen: Ömer Vargı
Görüntü Yönetmeni: Ömer Vargı
Senaryo: Hakan Evrensel
Sanatçıları: Engin Altan Düzyatan, Çağatay Ulusoy, Hande Subaşı, Özge Özpirinççi, Alpay Kemal Atalan
Yapım Yılı: Türkiye / 2011
Yapımcı: Fida Film / Bluelf Movıe
Film izleme süresi: 102 dakika
Sinema izleme Tarihi: 28.10.2011

Pilot olma hayaliyle yaşayan beş gencin hayatı. Uçuş eğitiminde yaşadıkları zorluklar, aileleri, aşkları, ayrılıkları, rekabetleri, dostlukları, fedakârlıklar…

Beş arkadaş, hayatlarının bu kutsal ama zor ve stresli döneminde birbirlerine destek olurlar. Bu dönemde eğitmenlerinin destekleri de onlara yol gösterir. Uluslararası Anadolu Kartalı Tatbikatı, hayatını değiştiren bir deneyim olacaktır.

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm

Film Orjinal Adı: Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
Sinema Tür: Polisiye, Drama
Filmin Adı: Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm
Yönetmen: Serdar Akar
Görüntü Yönetmeni: Serdar Akar
Senaryo: Emrah Serbes
Sanatçıları: Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Tardu Flordun
Yapım Yılı: 2011 / Türkiye
Yapımcı: Adam Film, Nadoworks Media
Film izleme süresi: 2 saat
Sinema izleme Tarihi: 28.10.2011

Bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabuttaki yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. İlk defa böyle bir cinayetle karşılaşan Behzat Ç., emekli polisi araştırmaya başlayınca bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilât içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir.

Johnny English’in Dönüşü

Film Orjinal Adı: Johnny English’in Dönüşü
Sinema Tür: Komedi
Filmin Adı: Johnny English Reborn
Yönetmen: Oliver Parker
Görüntü Yönetmeni: Oliver Parker
Senaryo: William Davies, Hamish McColl
Sanatçıları: XX
Yapım Yılı: ABD, Fransa, İngiltere / 2011
Yapımcı: Universal Pictures
Film izleme süresi: 101 dakika
Sinema izleme Tarihi: 28.10.2011

Çin başkanına düzenlenmesi plânlanan bir suikast girişimi haber alındığında Johnny English Asya’nın uzak bölgelerinde eşsiz yeteneklerini geliştirmeye çalışmaktadır. Johnny English işinin başına geçer. Devlet Başkanları Konferansı boyunca herkesi koruyabilmesi için hiçbir ihtimali gözden kaçırmaması gerekmektedir. Onun için başarısızlık seçenek değildir.

İkili Oyun

Film Orjinal Adı: İkili Oyun
Sinema Tür: Suç, Drama
Filmin Adı: The Double
Yönetmen: Michael Brandt
Görüntü Yönetmeni: Michael Brandt
Senaryo: Michael Brandt, Derek Haas
Sanatçıları: Odette Annable, Stephen Moyer, Richard Gere, Stana Katic, Topher Grace
Yapım Yılı: 2011 / ABD
Yapımcı: Hyde Park Entertainment
Film izleme süresi: 106 dakika
Sinema izleme Tarihi: 28.10.2011

Bir parlamento üyesi, Cassius adlı Sovyet casusun izlerini taşıyan cinayete kurban gider. CIA, genç ajan Ben ile hayatını Sovyet casusu yakalamaya adamış dedektif Paul’den bir ekip oluşturur. Master tezini Paul’un Sovyet katili takibi üzerine hazırlayan genç Ben, Cassius’un tekrar ortaya çıktığından emindir. İkili suçları incelerken, Cassius’un hep olduğunu sandıkları kişi olmayabileceği fark ederler.

Zamana Karşı

Film Orjinal Adı: In Time
Sinema Tür: Suç, Bilim Kurgu
Filmin Adı: Zamana Karşı
Yönetmen: Andrew Niccol
Görüntü Yönetmeni: Andrew Niccol
Senaryo: Andrew Niccol
Sanatçıları: Cillian Murphy, Shyloh Oostwald, Matt Bomer, Johnny Galecki, Colin McGurk
Yapım Yılı: 2011 / ABD
Yapımcı: Regency Enterprises, New Regency Pictures
Film izleme süresi: 109 dakika
Sinema izleme Tarihi: 28.10.2011

Will Salas, bir yanlışlık sonucu cinayetle suçlanır. Kurtulmak için tek şansı, zamanın gerçek anlamıyla para değerinde olduğu bu sistemi çökertmektir. Çünkü dünyaya, zenginlerin sonsuza kadar genç kalarak yaşayıp, fakir ve güçsüz olanların ise bir gün daha hayatta kalabilmek adına zaman dilenip, ödünç alıp, bazen de çaldığı bir sistem egemen olmuştur.

2 Kasım Reytingleri 02.11.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 2 Kasım Reytingleri 02.11.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 2 Kasım Reytingleri 02.11.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

1 Kasım Reytingleri 01.11.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Kasım Reytingleri 01.11.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Kasım Reytingleri 01.11.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google