Kasım 2011 Filmleri

2 Aralık Reytingleri 02.12.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 2 Aralık Reytingleri 02.12.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 2 Aralık Reytingleri 02.12.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

1 Aralık Reytingleri 01.12.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Aralık Reytingleri 01.12.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Aralık Reytingleri 01.12.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

2. Malatya Uluslararası Film Festivali Ödül Töreni

Törende neler yaşandı ve siz değerli film izleyicilerini 2. Malatya Film Festivaline taşımak ve götürmek için elimizden geleni yapacağız. Hangi filmler ödül aldı yada hangi oyuncular göz doldurdu hepsini yazımızın devamında okuyabileceğiniz gibi siz değerli www.sinemadevri.com okurlarına festival haberlerini sunmaktan gurur duyuyoruz.

İkinci Malatya Uluslararası Film Festivali, görkemli ödül töreniyle sona erdi. Festivalde 40’a yakın ülkeden toplam 120 uzun ve kısa film gösterildi. Ana teması “Göç” olan festival kapsamında, film gösterimlerinin dışında sempozyumlar ve sinema atölyeleri de düzenlendi. Ulusal Uzun, Ulusal Kısa ve Uluslararası yarışma bölümlerinde toplam 16 dalda ödül verildi.

30 Kasım Reytingleri 30.11.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Kasım Reytingleri 30.11.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Kasım Reytingleri 30.11.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

Sinemadevri.com Artık Mobil’de!

Siz değerli sinema izleyicilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilikler yapmaya devam eden sinemadevri.com ekibi bu sefer mobil cihazlar için bir uygulama yarattılar sayfasından gerekli tüm bilgileri alabileceğiniz gibi bu sayfamızdan da detaylı bilgileri alabilirsiniz. Tüm mobil cihazlarınızdan artık www.sinemadevri.com‘a girdikten sonra bilgisayarlarınız üzerinden bağlandığınız sinemadevri.com‘a değil mobil için hazırladığımız sayfamıza erişeceksiniz.

http://mobil.sinemadevri.com

Hayat Ağacı

Film Orjinal Adı: Hayat Ağacı
Sinema Tür: Drama, Fantastik
Filmin Adı: The Tree of Life
Yönetmen: Terrence Malick
Görüntü Yönetmeni: Terrence Malick
Senaryo: Terrence Malick
Sanatçıları: Brad Pitt, Sean Penn, Joanna Going, Fiona Shaw, Jessica Chastain
Yapım Yılı: 2011 / ABD
Yapımcı: Plan B Entertainment
Film izleme süresi: 139 dakika
Sinema izleme Tarihi: 25.11.2011

Film, en büyük oğulları Jack’in, çocukluk masumiyetinden, buruk yetişkinlik çağına geçişinde, babasıyla olan karmaşık ilişkisini yoluna sokma çabasına ayna tutuyor. Jack, modern dünyada kaybolmuş bir kişiliktir ve kaderin varlığını sorgularken bir yandan da hayatın kökenlerine ve anlamına dair bir sorgulamaya girmektedir. Filmde, vahşi doğa ve ruhani bir zarafet yaşamalarımızı etkiler nitelikte karşımıza çıkıyor.

Dedemin İnsanları

Film Orjinal Adı: Dedemin İnsanları
Sinema Tür: Drama, Tarih
Filmin Adı: Dedemin İnsanları
Yönetmen: Çağan Irmak
Görüntü Yönetmeni: Çağan Irmak
Senaryo: Çağan Irmak
Sanatçıları: Çetin Tekindor, Hümeyra, Zafer Algöz, Yiğit Özşener, Gökçe Bahadır
Yapım Yılı: 2011 / Türkiye
Yapımcı: Most Production, Ay Yapım
Sinema izleme Tarihi: 25.11.2011

Dedemin İnsanları, küçük bir kasabada yaşayan on yaşında bir çocuk ve dedesi aracılığıyla, bir ailenin ve bir ülkenin geçirdiği büyük değişimi anlatıyor. Kalabalık ve sıcak Ege insanlarının hikâyesini izlerken, mübadeleye, öteki olmaya, nereye gidersen git bir yere ait olamamaya, iki yakaya, çok sayıdaki azınlığa, ihtilallere bir defa daha, ama bu kez farklı bir yerden bakacaksınız.

Zirveye Giden Yol

Film Orjinal Adı: Zirveye Giden Yol
Sinema Tür: Drama
Filmin Adı: The Ides of March
Yönetmen: George Clooney
Görüntü Yönetmeni: George Clooney
Senaryo: George Clooney, Grant Heslov
Sanatçıları: Ryan Gosling, George Clooney, Philip Seymour Hoffman, Paul Giamatti, Evan Rachel Wood
Yapım Yılı: 2011 ABD
Yapımcı: Cross Creek Pictures, Exclusive Media Group
Film izleme süresi: 101 dakika
Sinema izleme Tarihi: 25.11.2011

Stephen, Vali Mike’ın seçim kampanyasında çalışırken Ohio’da tam bir siyasi mücadele yaşanmaktadır. Rakip adayın kampanya başkanı, Stephen’a onların ekibine katılmasını teklif eder.

Stephen patronunu bu tekliften haberdar etme gafletinde bulunur, durumu lehine çevirebilmek için Vali Mike’ın kişisel bir sırrını açık etmek üzere harekete geçer.

Tehlikeli İlişki

Film Orjinal Adı: Tehlikeli İlişki
Sinema Tür: Drama, Gerilim
Filmin Adı: A Dangerous Method
Yönetmen: David Cronenberg
Görüntü Yönetmeni: XX
Senaryo: Christopher Hampton, John Kerr
Sanatçıları: Keira Knightley, Viggo Mortensen, Michael Fassbender, Vincent Cassel, Sarah Gadon
Yapım Yılı: 2011 * İngiltere, Almanya, Kanada, İsviçre
Yapımcı: Recorded Picture Company (RPC), Lago Film
Film izleme süresi: 99 dakika
Sinema izleme Tarihi: 25.11.2011

1904 yılında, akli dengesi bozuk olan Sabina, tedavi olması için Carl Jung’a teslim edilir. O sırada evli olan ve baba olmaya hazırlanan Jung, Sabina üzerinde ilk kez Freud’un yöntemini uygular, ancak tedavi ilerledikçe bu hastasıyla yakınlaşmaya başlar. Üçü arasındaki ilişki gerilimli bir hal alırken zamanla Freud ile yükselmekte olan genç psikanalist Jung’un arası açılacaktır.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google