Mart 2012 Filmleri

30 Mart Vizyondaki Filmler

Bu hafta vizyona uzun süredir beklediğimiz filmler girdi. 5 filmin vizyona girdiği bu haftada dolu dolu bir sinema haftası tahmin ediyoruz. Sizlerinde bildiği gibi biri yerli olmak üzere dört yabancı filmi tüm sinema salonlarında bulabilirsiniz. Detaylar konumuzun altında bulabilirsiniz. iyi seyirler…

Haftanın Filmleri

Vizyondaki Filmler

Sinema Salonları ve Film SeanslarıKaos: Örümcek Ağı

Film Orjinal Adı: Kaos: Örümcek Ağı
Sinema Tür: Aksiyon | Macera
Filmin Adı: Kaos: Örümcek Ağı
Yönetmen: Cem Gül
Görüntü Yönetmeni: Cem Gül
Senaryo: Tolga Küçük
Sanatçıları: Gökhan Mumcu, Rojda Demirer, Cemal Hünal
Yapım Yılı: 2012 | Türkiye
Film izleme süresi: 100 dakika
Sinema izleme Tarihi: 30 Mart 2012

Türkiye’yi hem yurt içi hem yurt dışından gelebilecek tehditlere karşı koruma amaçlı kurulan gizli bir yapı olan Ulusal Güvenlik Teşkilatı’nın (UGT) bu sefer ki görevi oldukça tehlikeli ve risklidir. Zira ülke ciddi bir tehditle karşı karşıyadır ve ekibin sadece 48 saati vardır. Mücadele ettikleri düşman ise oldukça güçlü ve teşkilatın adım attığı her yerde konuşlanmış durumdadır.

Ülke güvenliği için UGT ajanları ile işbirliğinde olan SAT Komandosu Yzb. Mete Öztürk yaklaşan tehlikeyi engellemekle görevlidir. Senaryosu Tolga Küçük’e ait olan,yönetmen koltuğunda ise Cem Gül’ün oturduğu film sezonun bol aksiyon içeren yapımlarından biri. Başrollerini Gökhan Mumcu, Rojda Demirer ve Cemal Hünal’ın paylaştığı yapım özel efektleriyle de öne çıkıyor.

Pamuk Prenses’in Maceraları

Film Orjinal Adı: Mirror, Mirror
Sinema Tür: Dram | Fantastik
Filmin Adı: Pamuk Prenses’in Maceraları
Yönetmen: Tarsem Singh
Görüntü Yönetmeni: Tarsem Singh
Senaryo: Jacob Grimm
Sanatçıları: Lily Collins, Julia Roberts , Armie Hammer
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 105 dakika
Sinema izleme Tarihi: 30 Mart 2012

Unutulmaz Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalından esinlenen, komedi türündeki bu filmin yönetmeni, en son Ölümsüzler ile seyrettiğimiz Tarsem Singh. Filmde, Kötü niyetli bir cadının (Julia Roberts), güzeller güzeli Pamuk Prensesi (Lily Collins) sürgüne gönderip, krallığın başına geçmesi daha esprili bir dille anlatılıyor.

Büyük Mucize

Film Orjinal Adı: Big Miracle
Sinema Tür: Dram | Romantik
Filmin Adı: Büyük Mucize
Yönetmen: Ken Kwapis
Görüntü Yönetmeni: Ken Kwapis
Senaryo: Jack Amiel
Sanatçıları: Drew Barrymore , John Krasinski, Kristen Bell
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 107 dakika
Sinema izleme Tarihi: 30 Mart 2012

Yerel bir kanalın televizyon muhabiri olan Adam Carlson (Krasinski), daha büyük bir piyasaya geçebilmek için Alaska’nın kuzey ucundan kurtulmaya can atmaktadır. Kariyerinin en büyük haberini bulduğundaysa tüm dünyanın o haberi takip ettiğini fark eder. Soğuk bölgeye yaklaşan petrol devlerinin, devlet yöneticilerinin ve aç gazetecilerin içinde Adam’ı en çok endişelendiren kişiyse Rachel Kramer’dir (Barrymore). Kramer hem lafını sakınmayan bir çevreci, hem de Adam’ın eski sevgilisidir.

Titanların Öfkesi

Film Orjinal Adı: Titanların Öfkesi
Sinema Tür: Aksiyon | Fantastik | Macera
Filmin Adı: Clash of the Titans 2
Yönetmen: Jonathan Liebesman
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Liebesman
Senaryo: Dan Mazeau
Sanatçıları: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 106 dakika
Sinema izleme Tarihi: 30 Mart 2012

Titanların Savaşı filminin devamı niteliğindenki 3 boyutlu filmin yönetmeni Jonathan Liebesman. Filmde Perseus (Sam Worthington), Hades (Ralph Fiennes) ve Ares (Édgar Ramírez) tarafından ihanete uğrayan Zeus’u Liam Neeson canlandırıyor.

Hades ve Zeus’ın tanrı oğlu Ares (Edgar Ramirez) sözlerinden dönüp, Zeus’u yakalamak için Kronos’la anlaşma yapınca, Perseus daha fazla kayıtsız kalamaz. Zeus’un kalan güçleri de çekilince Titanlar daha da güçlenir ve dünya cehenneme döner.

Şansa Bak

Film Orjinal Adı: Şansa Bak
Sinema Tür: Dram | Komedi
Filmin Adı: 50/50
Yönetmen: Jonathan Levine
Görüntü Yönetmeni: Jonathan Levine
Senaryo: Will Reiser
Sanatçıları: Seth Rogen, Joseph Gordon-Levitt, Anna Kendrick
Yapım Yılı: 2011 | ABD
Film izleme süresi: 100 dakika
Sinema izleme Tarihi: 30 Mart 2012

Kanser olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız, zamanla hangi süreçleri yaşardınız? Öğrenince şoke olmak, sonrasında durumu inkar etmek, kansere karşı savaş ilan etmek ve en sonunda kabul etmek? Peki ya bilimsel olarak yüzde 50 yaşama şansınız varsa? Buyrun, cevaplar için sizi başrollerinde Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen’nın olduğu 50/50 filmine alalım

31 Mart Reytingleri 31.03.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 31 Mart Reytingleri 31.03.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 31 Mart Reytingleri 31.03.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 31 Mart Reytingleri 31.03.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

Amerikan Pastası Reunion fragmanı

Macera aslında 1999 yılında başladı… Eski takipçilerimiz bilir filmin tüm serisinin sitemizde tartıştık ve hep beraber gülmüştük. Şimdi yeni 2012 bir film geliyor. Ve film 6 Nisan 2012 tarihinde vizyona gireceğini söylemek istiyoruz. Sizlerin bu film hakkındaki düşüncelerini de öğrenmeden edemeyeceğiz…

Filmin fragmanını yazımızın devamında bulabileceğiniz gibi sizlerin de bildiği gibi film uzun süredir üzerinde çalışılan bir yapım olduğunu ve diğer serileri geride bırakacağını söylemek istiyoruz. Herkesin olduğu gibi sizde merakla beklediğinizi düşünerek, yorumlarınızı bekliyoruz.

30 Mart Reytingleri 30.03.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Mart Reytingleri 30.03.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Mart Reytingleri 30.03.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 30 Mart Reytingleri 30.03.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google