Nisan 2012 Filmleri

Aşkın Renkleri

Film Orjinal Adı: La Délicatesse
Sinema Tür: Komedi | Romantik
Filmin Adı: Aşkın Renkleri
Yönetmen: David Foenkinos
Görüntü Yönetmeni: David Foenkinos
Senaryo: David Foenkinos
Sanatçıları: Audrey Tautou, François Damiens, Bruno Todeschini
Yapım Yılı: 2011 | Fransa
Film izleme süresi: 108 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Nathalie çok sevdiği kocasını talihsiz bir kaza sonucu kaybeder ve çok uzun süre hayatına karşı cinsten kimseyi almaz, kendisini işine kariyerine verir. Kimseyi sevebileceğine, onun yerine koyabileceğine inanmaz. Fakat bir gün tesadüfen tanıştığı Markus’tan etkilenir.

Pazarları Hiç Sevmem

Film Orjinal Adı: Pazarları Hiç Sevmem
Sinema Tür: Dram
Filmin Adı: Pazarları Hiç Sevmem
Yönetmen: Rezzan Tanyeli
Görüntü Yönetmeni: Rezzan Tanyeli
Senaryo: Rezzan Tanyeli
Sanatçıları: Melisa Sözen, Edhem Dirvana, Ezgi Mola
Yapım Yılı: 2012 | Türkiye
Film izleme süresi: 2 saat
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Pazarları Hiç Sevmem, hayatlarının en kötü dönemlerinde tesadüf eseri karşılşan Oğuz ve Deniz’in birbirlerine iyi gelmelerinin hikayesi… Ayrılıklar, yollar, düğünler, cenazeler, takıntılar ve insanlık halleri üzerine bir film…

Ölümün Sesi

Film Orjinal Adı: Babycall
Sinema Tür: Gerilim | Korku
Filmin Adı: Ölümün Sesi
Yönetmen: Pål Sletaune
Görüntü Yönetmeni: Pål Sletaune
Senaryo: Pål Sletaune
Sanatçıları: Noomi Rapace, Kristoffer Joner, Vetle Qvenild Werring
Yapım Yılı: 2011 | Almanya | İsveç | Norveç
Film izleme süresi: 96 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Anna oğlu Anders’i şiddete eğilimli babasından kaçırarak adresini gizli tuttukları bir yere taşınır. Eski kocasının onları bulacağından çok korkmaktadır. Oğlunun güvenliği için uyumadan önce başucuna koyabileceği bir bebek telsizi almaya karar verir. Ancak zamanla bu telsizden garip sesler, çığlıklar gelmeye başlar. Anna başka bir daireden geldiği muhtemel seslerin bir çocuğun cinayetine ait olabileceğini düşünmektedir. Öte yandan Anders yeni okulunda kendine gizemli ve tuhaf yeni bir arkadaş bulmuştur. Bu yeni arkadaş cinayet hakkında bir şeyler biliyor mudur? Neden Anders’in çizimlerinde kan izi vardır? Duydukları sesler bu dünyaya mı aittir?

Çifte Soygun

Film Orjinal Adı: Flypaper
Sinema Tür: Komedi | Suç
Filmin Adı: Çifte Soygun
Yönetmen: Rob Minkoff
Görüntü Yönetmeni: Rob Minkoff
Senaryo: Jon Lucas
Sanatçıları: Patrick Dempsey , Ashley Judd, Jeffrey Tambor
Yapım Yılı: 2011 | ABD | Almanya
Yapımcı: XX
Film izleme süresi: 87 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Felekten Bir Gece (Hangover) ve Hayat Sana Güzel filmlerinin senaristlerinin kaleme aldığı bu soygun komedisinde Tripp, sallana sallana kapanış saatinde bir bankaya girdiğinde iki farklı soyguncunun birbirlerinden habersiz olarak bankayı soymaya çalıştığının farkında değildir. Çıkan çatışma sonrası bankada rehin kalınca, güzel veznedar Kaitlin’le yakınlaşır. Soyguncunun biri profesyonel, diğeri amatördür. Güvenlik sistemi de gün sonu kilidini devreye sokunca herkes binada kilitli kalır, şamata başlar.

Kuzgun

Film Orjinal Adı: The Raven
Sinema Tür: Gerilim
Filmin Adı: Kuzgun
Yönetmen: James McTeigue
Görüntü Yönetmeni: James McTeigue
Senaryo: Ben Livingston
Sanatçıları: John Cusack, Luke Evans, Alice Eve
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 111 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Edgar Allan Poe’nun farklılaştırılmış yaşam hikayesi… 19. yy. Baltimore’unda geçen hikayede bir anne ve oğlu vahşi şekilde cinayete kurban gider. Olayı soruşturan Detektif Emmett Fields (Luke Evans) ürkütücü bir gerçeği fark eder. Zira katil; Edgar Allan Poe isimli bir yazarın yerel bir gazetede yazdığı öykülerde tarif edilen cinayetleri taklit etmektedir. Edgar Allan Poe şüpheli olarak sorguda iken yazarın bir başka öyküsünden esinlenilen bir cinayet daha işlenir…

Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili

Film Orjinal Adı: The Best Exotic Marigold Hotel
Sinema Tür: Dram | Komedi
Filmin Adı: Marigold Oteli’nde Hayatımın Tatili
Yönetmen: John Madden
Görüntü Yönetmeni: John Madden
Senaryo: Deborah Moggach
Sanatçıları: Bill Nighy, Maggie Smith , Judi Dench
Yapım Yılı: 2011 | İngiltere
Film izleme süresi: 124 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

Yaşlı bir grup İngiliz, tatillerini ucuz ve egzotik Hindistan’da geçirmeye karar verirler. Marigold Oteli’nin reklâmlarına kapılan grup, oraya vardıklarında otelden geriye yalnızca eski şatafatlı görüntüsünün kaldığını görürler. Bekledikleri lüks tatilden eser olmasa da yaşadıklarıyla hayatın tadını ve aşkı yeniden keşfederler.

Dehşet Kapanı

Film Orjinal Adı: The Cabin in the Woods
Sinema Tür: Gerilim | Korku
Filmin Adı: Dehşet Kapanı
Yönetmen: Drew Goddard
Görüntü Yönetmeni: Drew Goddard
Senaryo: Joss Whedon
Sanatçıları: Richard Jenkins , Bradley Whitford, Jesse Williams
Yapım Yılı: 2011 | ABD
Film izleme süresi: 105 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Nisan 2012

“Beş arkadaş ormanda bir kulübeye giderler. Kötü şeyler olur.” Eğer bu hikâyeyi bildiğinizi sanıyorsanız, tekrar düşünün! Ünlü senaryo yazarları Joss Whedon ve Drew Goddard’ın yeni projesi Dehşet Kapanı, korku filmlerine bambaşka bir yaklaşım ile seyircilere heyecan ve sürprizlerle dolu bir korku şöleni sunuyor.

30 Nisan Reytingleri 30.04.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Nisan Reytingleri 30.04.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Nisan Reytingleri 30.04.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 30 Nisan Reytingleri 30.04.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

29 Nisan Reytingleri 29.04.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 29 Nisan Reytingleri 29.04.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 29 Nisan Reytingleri 29.04.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 29 Nisan Reytingleri 29.04.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google