Haziran 2012 Filmleri

Daha İyi Bir Hayat

Film Orjinal Adı: Daha İyi Bir Hayat
Sinema Tür: Dram
Filmin Adı: A Better Life
Yönetmen: Cédric Kahn
Görüntü Yönetmeni: Cédric Kahn
Senaryo: Catherine Paille
Sanatçıları: Guillaume Canet, Leïla Bekhti, Slimane Khettabi
Yapım Yılı: 2011 | Fransa
Film izleme süresi: 29 Haziran 2012
Sinema izleme Tarihi: 110 dakika

Yann mesleğinde başarılı bir aşçıdır; Nadia ise oığlunu tek başına büyütmeye çalışan bekar bir annedir. Tesadüfen tanışırlar ve yıldırım aşkına tutulurlar. Yann, sevdiği kadın ve oğluyla bir yuva kurmak amacıyla şehirden taşraya taşınıp bir restoran açmaya karar verir.

Ya Aşk Olmasaydı?

Film Orjinal Adı: The Opposite Of Love
Sinema Tür: Komedi
Filmin Adı: Ya Aşk Olmasaydı?
Yönetmen: Vicente Villanueva
Görüntü Yönetmeni: Vicente Villanueva
Senaryo: Vicente Villanueva
Sanatçıları: Adriana Ugarte, Hugo Silva , Kiti Manver
Yapım Yılı: 2011 | İspanya
Film izleme süresi: 95 dakika
Sinema izleme Tarihi: 29 Haziran 2012

Bir gün birlikte falcıya giderler falcı Merce’e hayatının aşkı gelmek üzere der,ama ilişki yaşayıp yaşamamanın Merce’e bağlı olduğunu söyler. Falcıdan çıktıktan sonra büyük bir mağazanın asansöründe mahsur kalırlar ve itfaiyeciler tarafından kurtarılırlar. Üç itfaiyeci Merce’ye vurulurlar. Üç itfaiyeci aralarında kim Merce’yi daha önce yatağa atacak diye bahse tutuşurlar…

Faust

Film Orjinal Adı: Faust
Sinema Tür: Dram | Fantastik
Filmin Adı: Faust
Yönetmen: Aleksandr Sokurov
Görüntü Yönetmeni: Aleksandr Sokurov
Senaryo: Yuri Arabov
Sanatçıları: Johannes Zeiler, Anton Adasinsky, Isolda Dychauk
Yapım Yılı: 2011 | Rusya
Film izleme süresi: 134 dakika
Sinema izleme Tarihi: 29 Haziran 2012

Goethe’nin bilginin arayışı hakkındaki trajedisinden esinlenen Faust 19. yüzyılda geçiyor ve yapıta adını veren, ruhunu şeytana satan kahramanını izliyor. O bir düşünürdür, fikirlerin sözcüsü, haberleri yayan kişidir; entrikacıdır, hayalperesttir. Açlık, açgözlülük, şehvet gibi temel güdülerin yönlendirdiği adsız bir adamdır. Goethe’nin Faust’una meydan okuyan mutsuz, peşine düşülmüş bir varlıktır. İlerlemek mümkünse neden olduğun yerde durasın ki?

Çernobil’in Sırları

Film Orjinal Adı: Chernobyl Diaries
Sinema Tür: Korku
Filmin Adı: Çernobil’in Sırları
Yönetmen: Bradley Parker
Görüntü Yönetmeni: Bradley Parker
Senaryo: Oren Peli
Sanatçıları: Jesse McCartney, Jonathan Sadowski, Ingrid Bolsø Berdal
Yapım Yılı: 2013 | ABD
Film izleme süresi: 90 dakika
Sinema izleme Tarihi: 29 Haziran 2012

Uyarıları göz ardı eden tur rehberi grubu eskiden Chernobyl nükleer reaktörünün çalışanlarının yaşadığı ama 25 yıldır boş bir kasaba olan Pripyat’a götürür. Terk edilmiş bölgeyi biraz keşfettikten sonra, gençler oradan ayrılamadıklarını ve yalnız olmadıklarını fark ederler…

Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor

Film Orjinal Adı: Ice Age 4: Continental Drift
Sinema Tür: Aile | Animasyon | Komedi | Macera
Filmin Adı: Kıtalar Ayrılıyor
Yönetmen: Steve Martino
Senaryo: Michael Berg
Sanatçıları: Ray Romano , Karen Disher, Queen Latifah
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 4 dakika
Sinema izleme Tarihi: 29 Haziran 2012

Ice Age: Continental Drift; Manny, Diego ve Sid’in, kendilerini diğerlerinden ayıran afetten sonra sürüklendikleri bir kıtada başlarına gelenleri anlatıyor. Bir buzdağından derme çatma bir gemi yapan kahramanlarımızın maceralarla dolu epik deniz seferi böyle başlıyor. Manny ve arkadaşlarını bu yeni dünyada egzotik deniz canavarları ve acımasız korsanlar da bekliyor. Tarih öncesi sincap Scrat ise bildiğiniz gibi, lanetli palamudu onu nereye sürüklerse oraya gidiyor

1 Temmuz Reytingleri 01.07.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Temmuz Reytingleri 01.07.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Temmuz Reytingleri 01.07.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 1 Temmuz Reytingleri 01.07.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

30 Haziran Reytingleri 30.06.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 30 Haziran Reytingleri 30.06.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 30 Haziran Reytingleri 30.06.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 30 Haziran Reytingleri 30.06.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

29 Haziran Reytingleri 29.06.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 29 Haziran Reytingleri 29.06.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 29 Haziran Reytingleri 29.06.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 29 Haziran Reytingleri 29.06.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

28 Haziran Reytingleri 28.06.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 28 Haziran Reytingleri 28.06.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 28 Haziran Reytingleri 28.06.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 28 Haziran Reytingleri 28.06.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google