Temmuz 2012 Filmleri

Cloud Atlas Film Fragmanı

Öncelikle tüm www.sinemadevri.com takipçilerine hayırlı olsun diyerek sinema haberi yazımıza başlamak istiyoruz. Altı dakikalık fragmana yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Sizlerinde bildiği gibi uzun süredir sayfamıza mail atarak ve film ekibine fragman ne zaman çıkacak? gibi yazışmalar ile zaman harcıyorduk…

Ve artık fragman yayınlandı. Bu filmde; Tom Hanks, Halle Berry, Jim Broadbent, Hugo Weaving, Jim Sturgess, Doona Bae, Ben Whishaw, James D’Arcy, Zhou Xun , Keith David, David Gyasi, Susan Sarandon, Hugh Grant gibi sanatçılar yer almaktadır.

3 Ağustos Reytingleri 03.08.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 3 Ağustos Reytingleri 03.08.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 3 Ağustos Reytingleri 03.08.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 3 Ağustos Reytingleri 03.08.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

2 Ağustos Reytingleri 02.08.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 2 Ağustos Reytingleri 02.08.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 2 Ağustos Reytingleri 02.08.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 2 Ağustos Reytingleri 02.08.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

1 Ağustos Reytingleri 01.08.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 1 Ağustos Reytingleri 01.08.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 1 Ağustos Reytingleri 01.08.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 1 Ağustos Reytingleri 01.08.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk

Film Orjinal Adı: Max Maceraları 2: Krallığa Yolculuk
Sinema Tür: Animasyon | Macera
Filmin Adı: Max 2
Sanatçıları: Yekta Kopan, Özge Özpirinçci, Sezen Aksu
Yapım Yılı: 2012 | Türkiye
Film izleme süresi: 2 Saat
Sinema izleme Tarihi: 27 Temmuz 2012

Max Maceraları: Kralın Doğuşu filmiyle başlayan Aslan Max ve dostlarının heyecan dolu macerası ikinci filmle devam ediyor. Max, son güç kristalini ele geçirmemesi için Gölgelerin Efendisi ile ezeli mücadelesini sürdürüyor. Fakat bu sefer Max ve arkadaşlarının karşısına Gölge Yarasaları ve Gölge Örümcek de çıkıyor. Sonsuzluk ormanından gizemli adaya uzandıkları zorlu ve macera dolu bir yolculuk sonucu, son güç kristalinin bulunduğu Buzlar Diyarı’na varıyorlar. Ama son güç kristali maalesef Gölgelerin Efendisi’nin eline geçiyor. Şimdi Aslan Krallığı’nın kurtuluşu gerçekten tehlikede…

Kayıp

Film Orjinal Adı: Kayıp
Sinema Tür: Dram | Gerilim
Filmin Adı: Gone
Yönetmen: Heitor Dhalia
Görüntü Yönetmeni: Heitor Dhalia
Senaryo: Allison Burnett
Sanatçıları: Amanda Seyfried, Daniel Sunjata, Jennifer Carpenter
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 94 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Temmuz 2012

Bir gerilim filmi olan Kayıp’ta Jill Parrish (Amanda Seyfried) gece vardiyasındaki işini bitirip eve döndüğünde kızkardeşi Molly’nin (Emily Wickersham) kaçırılmış olduğunu görür. Kendisi de bir yıl önce kaçırılmış ama kaçıp canını kurtarmayı başarmıştır. Jill aynı seri katilin, bu kez kardeşi Molly’yi kaçırdığını anlar. Polisler ise, Jill’in aklını kaçırdığını düşündüklerinden ona inanmazlar ve kızkardeşini bulmak için yeterli çabayı göstermezler. Kardeşinin öldürüleceği korkusuyla Jill, katili kendisi bularak karşeşini kurtarmaya karar verir ve katille insanı yerinden hoplatan bir kovalamacaya girişir.

Kurtuluş Son Durak

Film Orjinal Adı: Kurtuluş Son Durak
Sinema Tür: Komedi
Filmin Adı: Kurtuluş Son Durak
Yönetmen: Yusuf Pirhasan
Görüntü Yönetmeni: Yusuf Pirhasan
Senaryo: Barış Pirhasan
Sanatçıları: Belçim Bilgin, Demet Akbağ, Asuman Dabak
Yapım Yılı: 2011 | Türkiye
Film izleme süresi: 106 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Temmuz 2012

Hayatını yatalak babasına adamış Vartanuş( Demet Akbağ); mafya babası sevgilisinin metresliğinden, eşi olmaya asla geçemeyeceğini anlayan Goncagül ( Nihal Yalçın); çocuklarına ilişmediği sürece günlük koca dayaklarına alışmış Gülnur (Ayten Soykök) ve annesinin yediği her tokadı kendi ruhuna da yiyen kızı Tülay ( Damla Sönmez); hayatı pembe görmeye çalışan kuafor Füsun ( Asuman Dabak)… Tüm bu kadınlar önce Eylem’i, sonra birer birer kendilerini ve belki de ülkedeki tüm kadınları KURTULUŞ SON DURAK’ta buluşturacaklar!

Polis

Film Orjinal Adı: Polisse
Sinema Tür: Dram
Filmin Adı: Polis
Yönetmen: Maïwenn Le Besco
Görüntü Yönetmeni: Maïwenn Le Besco
Senaryo: Maïwenn Le Besco
Sanatçıları: Karin Viard, Joey Starr , Marina Foïs
Yapım Yılı: 2011 | Fransa
Film izleme süresi: 127 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Temmuz 2012

Senarist-yönetmen-oyuncu Maïwenn’in son uzun metrajlı filmi Polis’in ana hatlarını sosyal duyarlılık, mizah ve aksiyon çiziyor. Paris Çocuk Koruma Birimi’nde çalışan Chrys, Nadine, Iris ve Fred, bir yandan kendi kişisel meseleleriyle boğuşurken bir yandan da pedofili gibi suçları araştırmaktadır. Maïwenn’in canlandırdığı çekingen fotoğrafçı Melissa, İçişleri Bakanlığı tarafından birimin faaliyetlerini belgelemesi görevi verildiğinde ekibe katılır ve onun sayesinde toplumun kâbuslarını birinci elden gözlemleriz: Çocuklarına kötü davranan ebeveynler, yabancılaşmış çocuklar ve nice trajediler.

Kara Şövalye Yükseliyor

Film Orjinal Adı: The Dark Knight Rises
Sinema Tür: Aksiyon | Fantastik | Gerilim | Suç |
Filmin Adı: Kara Şövalye Yükseliyor
Yönetmen: Christopher Nolan
Görüntü Yönetmeni: Christopher Nolan
Senaryo: David S. Goyer
Sanatçıları: Christian Bale, Anne Hathaway , Tom Hardy
Yapım Yılı: 2012 | ABD | İngiltere
Film izleme süresi: 165 dakika
Sinema izleme Tarihi: 27 Temmuz 2012

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google