Ağustos 2012 Filmleri

Korku Kapanı

Film Orjinal Adı: Storage 24
Sinema Tür: Bilim Kurgu | Korku
Filmin Adı:
Yönetmen: Johannes Roberts
Görüntü Yönetmeni: Johannes Roberts
Senaryo: Noel Clarke
Sanatçıları: Noel Clarke, Colin O’Donoghue, Antonia Campbell-Hughes
Yapım Yılı: 2012 | İngiltere
Film izleme süresi: 87 dakika
Sinema izleme Tarihi: 31 Ağustos 2012

Londra da koas ortamı hüküm sürmektedir zira oldukça gizli veriler taşıyan askeri bir yük taşıma uçağı düşmüştür. Tüm kargo da şehrin dört bir yanına yayılmıştır. Şehrin içinde olduğu bu durumdan habersiz olan Charlie ve Shelley, ani ayrılık kararı sonrası kiralık bir depoda eşyaları bölüşmektedirler. Üstelik yanlarında en iyi arkadaşları Mark ve Nikki de vardır. Fakat bir anda elektrikler kesilir ve uzun koridorlarla birbirine bağlı olan depolarda mahsur kalırlar. Daha da kötüsü peşlerinde onları bir bir avlayan gizemli bir avcı vardır. Kilitli ve güvenli kalma üzerine kurulu bir sistemin içinden nasıl sağ çıkmayı başaracaklardır..

Paris – Manhattan

Film Orjinal Adı: Paris – Manhattan
Sinema Tür: Komedi | Romantik
Filmin Adı: Paris – Manhattan
Yönetmen: Sophie Lellouche
Görüntü Yönetmeni: Sophie Lellouche
Senaryo: Sophie Lellouche
Sanatçıları: Alice Taglioni, Patrick Bruel, Marine Delterme
Yapım Yılı: 2012 | Fransa
Film izleme süresi: 77 dakika
Sinema izleme Tarihi: 31 Ağustos 2012

Woody Allen’a takıntılı bir eczacı olan Alice, Allen’ın tüm filmlerini ezbere bildiği yetmezmiş gibi yönetmenin kendisine de kafaya takmış haldedir. Bir gün şans eseri Victor adında orta yaşlı bir adamla tanışır ve Vicyor ın hayatında hiç Woody Allen filmi seyretmediğini öğrenir! Alice başta bu sıradan görünen adamla hiç anlaşamayacağını düşünsene, Victor onu haksız çıkartacaktır.

Saftirik: İşte Şimdi Yandık

Film Orjinal Adı: Saftirik: İşte Şimdi Yandık
Sinema Tür: Aile | Komedi
Filmin Adı: Diary of a Wimpy Kid: Dog Days
Yönetmen: David Bowers
Görüntü Yönetmeni: David Bowers
Senaryo: Maya Forbes
Sanatçıları: Steve Zahn, Peyton List , Zachary Gordon
Yapım Yılı: 2012 | ABD | Kanada
Film izleme süresi: 94 dakika
Sinema izleme Tarihi: 31 Ağustos 2012

Okul nihayet bitmiş ve heyecanla beklenen yaz tatili gelmiştir. Greg Heffley dinleneceği, bol eğlenceli bir yaza hazırdır. Fakat yaz için yaptığı tüm planlar bir anda suya düşer. Greg şimdi plansız kalmıştır; e bütün yaz nasıl geçecektir?

Bourne’un Mirası

Film Orjinal Adı: Bourne’un Mirası
Sinema Tür: Aksiyon | Gerilim
Filmin Adı: The Bourne Legacy
Yönetmen: Tony Gilroy
Görüntü Yönetmeni: Tony Gilroy
Senaryo: Dan Gilroy
Sanatçıları: Jeremy Renner, Rachel Weisz, Edward Norton
Yapım Yılı: 2012 | ABD
Film izleme süresi: 135 dakika
Sinema izleme Tarihi: 31 Ağustos 2012

Bourne film serisinin arkasındaki anlatım mimarı Tony Gilroy, tüm dünyada neredeyse 1 milyar dolar hasılata ulaşmış son derece popüler casusluk serisinin bir sonraki bölümünde bu defa yönetmen koltuğuna oturuyor: Bourne’un Mirası… Yazar/Yönetmen Gilroy, Robert Ludlum’un yarattığı Bourne evrenini orijinal bir hikaye ile genişleterek ilk üç filmdeki olayların tetiklediği yeni bir kahramanı (Jeremy Renner) karşımıza getiriyor.

7 Ağustos Reytingleri 07.09.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 7 Ağustos Reytingleri 07.09.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 7 Ağustos Reytingleri 07.09.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Ağustos Reytingleri 07.09.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

6 Ağustos Reytingleri 06.09.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 6 Ağustos Reytingleri 06.09.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 6 Ağustos Reytingleri 06.09.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 6 Ağustos Reytingleri 06.09.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

5 Ağustos Reytingleri 05.09.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 5 Ağustos Reytingleri 05.09.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 5 Ağustos Reytingleri 05.09.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 5 Ağustos Reytingleri 05.09.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

31 Ağustos 2012 Vizyon Filmleri

Siz değerli sinema izleyicilerini yarın çok güzel filmler beklediğini biz bir gün öncesinden söylemek isteriz. Sizlerinde bildiği gibi her hafta klasik olarak CUMA günleri filmlerin vizyona girdiğini ama bazı zamanlarda başka günlerde filmlerin vizyona girdiğini biliyoruz.

Ama bu hafta yine değişiklik olmadı ve 4 yeni film vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmlerin isimlerine gelecek olursak eğer; Bourne’un Mirası, Saftirik: İşte Şimdi Yandık, Paris – Manhattan ve Korku Kapanı gibi filmler vizyona giriyor. Sizlerin de filmler hakkındaki görüşlerini bekliyoruz.

4 Ağustos Reytingleri 04.09.2012

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 4 Ağustos Reytingleri 04.09.2012 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 4 Ağustos Reytingleri 04.09.2012ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 4 Ağustos Reytingleri 04.09.2012 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google