Haziran 2014 Filmleri

Erkan Petekkaya: Yeni Dünyası filminde!

Bir çok sanatçı o kadar çok dizi ve tiyatrolarda oynamasına rağmen sinema filminde hiç yer almaz ve bu tarz projeleri hep geri çevirir yada kısmet olmaz.. Bu tarz oyunculardan birtaneside Erkan Pettekkaya diyebiliriz. Ama şimdilerde yeni bir proje ile sinema dünyasına giriş yapacak olan Pettekkaya’nın filmi ile ilgili detaylar şekillenmeye başladı.

Taşradan İstanbul‘a göç eden bir ailenin öyküsünü anlatacak olan filmin başrollerini Erkan Petekkaya ve Şükran Ovalı paylaşacak. Film aynı zamanda Petekkaya’nın ilk uzun metrajlı projesi olacak! Senaryosunu da genç yönetmen Caner Erzincan’ın kaleme aldığı filmin çekimlerine temmuz ayında başlanacak!

Pasifik Savaşı 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Vizyona giren bir çok film var ama bizler ve tüm sinema okurları artık gelecek filmleri de merak ettiklerini söylemek isteriz.. Bu filmlerden birtaneside Pasifik Savaşı 2 olduğunu söylemekte fayda var.. Bizler tüm filmlerin hem vizyon zamanlarında hemde vizyon öncesi dönemlerinde bilgilerini tam anlamıyla veriyoruz…

Guillermo Del Toro’nun yönetmenliğini üstlendiği Pasifik Savaşı (Pacific Rim) filminin ikincisini geliyor. 7 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceği açıklanan filmin çekimlerine 2016 yılında başlanacak. Ön hazırlıklar ise 2015 tarihinde başlayacak. Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamayla birlikte, filmin vizyon tarihi kesinleşmiş oldu.

Ninja Kaplumbağalar Yeni Fragmanı

Megan Fox, Will Arnett ve William Fichtner gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu güzel filmin yeni fragmanı yayınlandı değerli okurlarımız. Sizlerde fragman için hemen aşağıdaki sekmelere tıklayarak fragmana ulaşabilirsiniz. 5 Eylül 2014’te ülkemizde vizyona girecek olan Teenage Muttant Ninja Turtles filmi yeni fragmanıyla birlikte dikkat çekici. Fragman hakkındakındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Fragmanı için Tıklayınız…

27 Haziran 2014 Vizyondaki Filmler #sinemlar

Eskiden beri takip ettiğimiz filmler bu hafta vizyona girdi ve bizlerde hemen vizyon filmlerini yayınlamak istedik değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi vizyon filmleri her daim sinemadevri.com’dan takip edilir ve yorumlanır. Filmler hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz değerli okurlarımız. Sizlerde aşağıdaki filmleri yorumlayarak filmler hakkındaki görüş ve önerilerizi sayfamızda bildirebilirsiniz.

Hayatımın En Kötü Gecesi

Los Angeles’ta yaşayan ve sıradan bir haber spikeri olan Megan, nişanlısının kendisini terk etmesi ve beklediği terfi haberinin gelmemesi sonrasında tam anlamıyla yıkımı uğrar. Arkadaşları kafasını dağıtabilmesi için çılgın bir parti organize ederler ve gece başlar.

Aynı Yıldızın Altında

Hazel ve Gus tam ergenlik dönemini yaşayan zeki ama huysuz, uyumsuz, geleneksele burun kıvrıan gençlerdir. Kanserli hastalar için oluşturulan bir destek grubunda tanışan gençlerin aşkına eşlik edenlerse Hazel’ın oksijen tüpü ve Gus’ın protez bacağıdır…

Transformers: Kayıp Çağ

Transformers: Dark of the Moon’un sonunda yaşananların ardından insanoğlu parçalarını toplarken, Autobotlar ve Decepticonlar gezegenden silinmişlerdir. Ancak güçlü ve başarılı iş adamlarından ve bilim adamlarından oluşan bir grup geçmişte yaşanan Transformers istilalarından bir şeyler öğrenmek isterler ve teknolojiyi kontrol edebileceklerinin ötesine taşırlar.

Hayatımın En Kötü Gecesi

Film Orjinal Adı: Walk of Shame
SinemaTürü: Komedi
Filmin Adı: Hayatımın En Kötü Gecesi
Yönetmen: Steven Brill
Görüntü Yönetmeni: Steven Brill
Senaryo: Steven Brill
Sanatçıları: Elizabeth Banks , James Marsden , Gillian Jacobs
Yapım Yılı: 2014 | ABD
Film izleme süresi: 95 dakika
Film Tarihi: 27 Haziran 2014

Los Angeles’ta yaşayan ve sıradan bir haber spikeri olan Megan, nişanlısının kendisini terk etmesi ve beklediği terfi haberinin gelmemesi sonrasında tam anlamıyla yıkımı uğrar. Arkadaşları kafasını dağıtabilmesi için çılgın bir parti organize ederler ve gece başlar. Yaşadığı olumsuzlukların etkisiyle alkolün dozunu artıran Megan bir noktadan sonra bambaşka birine dönüşür ve mekanın barmeni Gordon’la flört etmeye başlar.

Aynı Yıldızın Altında

Film Orjinal Adı: Aynı Yıldızın Altında
SinemaTürü: Dram
Filmin Adı: The Fault in Our Stars
Yönetmen: Josh Boone
Görüntü Yönetmeni: Josh Boone
Senaryo: Scott Neustadter
Sanatçıları: Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe
Yapım Yılı: 2014
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 27 Haziran 2014

Hazel ve Gus tam ergenlik dönemini yaşayan zeki ama huysuz, uyumsuz, geleneksele burun kıvrıan gençlerdir. Kanserli hastalar için oluşturulan bir destek grubunda tanışan gençlerin aşkına eşlik edenlerse Hazel’ın oksijen tüpü ve Gus’ın protez bacağıdır… Josh Boone’un yönetmenliğini üstlendiği film, John Green’in romanından Scott Neustadter ve Michael H. Weber tarafından uyarlanmış. Filmin kadrosunda ise Shailene Woodley, Ansel Elgort ve Willem Dafoe yer alıyor.

Transformers: Kayıp Çağ

Film Orjinal Adı: Transformers: Age of Extinction
SinemaTürü: Aksiyon | Bilim Kurgu | Macera
Filmin Adı: Transformers: Kayıp Çağ
Yönetmen: Michael Bay
Görüntü Yönetmeni: Michael Bay
Senaryo: Ehren Kruger
Sanatçıları: Mark Wahlberg , Nicola Peltz, Stanley Tucci
Yapım Yılı: 2014 | ABD
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 27 Haziran 2014

Transformers: Dark of the Moon’un sonunda yaşananların ardından insanoğlu parçalarını toplarken, Autobotlar ve Decepticonlar gezegenden silinmişlerdir. Ancak güçlü ve başarılı iş adamlarından ve bilim adamlarından oluşan bir grup geçmişte yaşanan Transformers istilalarından bir şeyler öğrenmek isterler ve teknolojiyi kontrol edebileceklerinin ötesine taşırlar. Bu sırada antik ve güçlü bir Transformer tehlikesi Dünya’yı tehdit etmeye başlamıştır.

Vecide Filminin Türkçe Afişi

Vecide filminin afişi geçtiğimiz günlerde yayınlandı fakat film ekibi Türkiye’deki filmin takibini göz önüne alarak gerçekten güzel bir işe imza attığını söylesek yalan olmayacaktır değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi Türkçe afişinin yayınlanmasıyla film takipçileri gerçekten bu konuyla ilgili sevindiklerini bizlere yorumladılar… Sizlerinde görüş ve önerilerini bekliyor, iyi seyirler diliyoruz…

Vecide Filminin Türkçe Afişi

Bizi Kötüden Koru Film Fragmanı

Eric Bana’nın başrölliğindeki bu güzel filmin fragmanı yayınladı değerli okurlarımız. Sizler için sitemizde yer verdiğimiz bu filmin fragmanı uzun yıllardır beklenen ve anca yayınlandığını söylemek isteriz. Bu tarz filmlerin farklılıklarıyla tutunacağını söylemek ve belirtmek isteriz. Sizlerinde hem fragman hemde filmin kendisi hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Fragmanı için Tıklayınız…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google