2015 Yılındaki Filmler

Christopher Nolan Yeni Savaş Filmi

Dünya savaşları korkusu mu bizlere bu tür filmlere ilgi arttırmayı sevdiriyor bilmiyoruz ama hangi sinema haberini incelesek gerçekten 3. savaş filmi çekiliyor, şu yönetmen başlıyor.. Sizler için Christopher Nolan ile ilgili 3. dünya savaşı filmi geliyor haberleri ile ilgili detaylar aşağıdadır..

Yıldızlararası filminin yönetmeni Nolan’ın Dunkirk tahliyesini beyazperdeye getireceği artık bir sır değil. The Playlist’e yer alan haber Fransız La Voix Du Nord kaynağının, Nolan’ın 2. Dünya Savaşı’nda geçen bir drama üzerinde çalıştığını ve kardeşi Jonathan Nolan ile birlikte Dunkirk’te keşifte olduklarını açıkladı.

Bizans Oyunları Sansürsüz Fragman

Güzel bir film bekliyoruz ve fragmandan da belli ki güzel bir film bizleri bekliyor değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği üzere kadronun güzel olması bizleri daha fazla heyecanlandırdığı doğrudur değerli okurlarımız. Öneriniz ve film hakkında demek istediklerinizi merakla bekliyoruz değerli okurlarımız. Bu güzel film 15 Ocak 2016’da vizyona girecek!

Fragmanı için Tıklayınız…

Batman vs Superman: Adaletin Şafağı Afişi

Bu filmi gerçek anlamda çok beklendiğinizi bizlerden iyi kimse bilemez herhalde.. Bizlerde her zaman en ufak detayları bile sizler için takip ediyor ve görür görmez hemen bu sayfada siz değerli okurlarımız için paylaşıyor olacağız. Sizlerin bu güzel ve beklenen filmlere karşı görüş ve önerilerinizi bekliyor, sabırsızlıkla bekliyoruz değerli okurlarımız.

Batman vs Superman: Adaletin Şafağı Afişi
Batman vs Superman- Adaletin Şafağı Afişi

Gürkan Uygun, Deliormanlı Karakteri ile Geliyor!

Birbirinden güzel dizi ve filmlerde başrol oynayan Gürkan Uygun bu sefer de bizleri şaşırtacak ve seyircinin farklılığını yaklayacak bir karakter ile karşımıza çıkıyor değerli okurlarımız. Türk sinemasında bilirsiniz kötü karakterler vardır ama bazen yumuşarlar fakat bu öyle bir karakter de değil,

izlediğinizde sizde anlayacak yada hatırladığınız da evet doğru söylüyor diyeceğinize eminiz.. Bu farklı ve korkutucu rolün adı; deliormanlı.. Böyle karakter neden verilir demeyin bu güzel oyuncuya.. Bunları duyar gibiyiz ama sinema böyle birşey. Her rol için oyuncuların hazır olması gerekiyor.

Hangi İnsan Hakları? Film Festivali

Farklı festivaller ile karşınız da olduğumuzu görmeniz için siz değerli sinema okurları için daha önce belki de takip etmediğiniz farklı bir film festivali ile ilgili bilgilendirmeler yapacağız değerli okurlarımız. Bu güzel festival uzun yıllardır yapıldığını ve sabit bir kitlesi ile festival hayatına devam ettiğini söylemek istiyoruz.

Festival içerisinde filmler 5 – 9 Aralık 2015 tarihleri arasında SALT Beyoğlu, SALT Galata ve Aynalıgeçit Etkinlik Mekanı’nda ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.. Festivalin detaylı programına www.hihff.org adresinden ulaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

48 Saat Film Projesinin Ödülleri

Farklı farklı ödül törenlerinden bildiriler yayınlayarak siz değerli okurlarımız için her gün farklı birer sinema haberi yayınlamak bizleri gerçekten çok mutlu ediyor değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi böylesine güzel film projelerini hem duyurmak hemde tanıtımlarını yapıp destek olmak bizler için önemli detaylardan birisi diyebilirim. Hızlıca detaylara geçecek olursak;

Ödülleri, Ali Betil, Erhan Kayaalp ve Melis Bilgin’den oluşan jüri açıkladı. “En İyi Film” ödülünü Kemixis Team Süs isimli film ile kazandı. “En İyi İkinci Film” ödülünü ise Ücretsiz Otopark ekibi #Sapık filmi ile kazandı. “Özel Seyirci Ödülleri”ni ise Roket Takımı ve PHX Medya, Tırpan ve Sahafi filmleri ile paylaştı. Festivalin En İyi Filmi seçilen Kemixis Team Filmapalooza Atlanta’da Türkiye’yi temsil etmeye hak kazandı.

Düğün Dernek 2: Sünnet Film Şarkısı

Böyle güzel filmlerin böyle güzel müzikleri olduğu gerçekten doğru değerli okurlarımız. Düğün Dernek 2: Sünnet için sinema okurlarına özel film şarkısı sizlerle değerli okurlarımız. Sizlerin bu film hakkında görüş ve düşünceleriniz nelerdir? Çıktığı zaman gitmeyi düşünüyor musunuz acaba? Görüşlerinizi bekliyoruz.

Film Şarkısı İçin Tıklayın…

Edirneliler Film Festivalini

Edirne valiliği ve belediyesi tarafından beraber ortak bir proje geliştirildiğini zaten geçtiğimiz dönemlerde siz değerli okurlarımıza bahsetmiştik. Böylesine farklı bir festival ile sizleirin karşısına çıkmamıştık açıkcası. sinemadevri.com olarak etkinlik saatini ve tarih aralığını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Etkinliğin bugün aslında son günü ve etkinlik başından beri sosyal medya üzerinde gerekli paylaşımları yapmıştık değerli okurlarımız. 20-26 Kasım arası gerçekleştirilen Uluslararası Edirne Film Festivali Edirneli sinemaseverin gözdesi oldu! Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

22. Adana Altın Koza Film Festivali ve Ulusal Yarışma Filmleri

22. Adana festivali gerçekten süper filmler ile devam etti. Aşağıdaki bu görsel filmleri sizler için sıraladık ve kazananları ilk sıraya yerleştirdik. Altın koza denilince akla gelen festivallerden olan 22. Adana Altın Koza Film Festivali ve Ulusal Yarışma Filmleri artık sizlerin de yorumlarına sunuluyor değerli okurlarımız. Sizce kimler kazanmalıydı, kimler kaybetmeliydi.


Abluka
Ana Yurdu
Çalsın Sazlar
Dolanma
Eksik
Gece
Kar Korsanları
Kasap Havası
Misafir
Nefesim Kesilene Kadar

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google