Mayıs 2015 Filmleri

29 Mayıs 2015 Vizyondaki Filmler

Bu hafta farklı filmlerin olmasına rağmen bir birinden güzel filmler vizyona girdi. Her kategoride herkese hitap eden filmlerin olduğu gerçekten doğru ve o hafta bu hafta arkadaşlar. 29 Mayıs 2015 Vizyondaki Filmler ile ilgili tüm detayları aşağıdan inceleyebileceksiniz ve bizler siz değerli okurlarımız için tüm filmleri ve detaylarını bir araya getirdik. Bizleri tercih ettiğinizi için teşekkür ederiz.

29 Mayıs 2015 Vizyondaki Filmler

Hayalet Dayı
Pişt
Seninle Bir Ömür (The Longest Ride)
Savaşçı (The Dead Lands)
İyi Bir Yalan (A Good Lie)
San Andreas Fayı (San Andreas)
Paramparça (Aloft)
Ölüm Fısıltısı (The Canal)
Yak: Sevimli Dev (Yaak: The Giant King)

Hayalet Dayı

Aşırı ucuz bir konak bulan Ozan ve Caner’in bu durumla ilgili mutlulukları sadece bir gece sürer. Evde daha önce benzerini görmedikleri bir Dayı ile tanışırlar. Dehşete düşen iki arkadaş, kısa bir zaman sonra evin asıl sahibi olan Hayalet Dayı ile kanka olurlar.

Seninle Bir Ömür

Seninle Bir Ömür; Sevginin gerçek değerlerini yeniden keşfeden Luke ve Sophia’nın sıra dışı aşk hikâyesini bize sunuyor.

Hayalet Dayı

Film Orjinal Adı: Hayalet Dayı
SinemaTürü: Komedi
Filmin Adı: Hayalet Dayı
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Görüntü Yönetmeni: Ali Yorgancıoğlu
Senaryo: Ali Yorgancıoğlu
Sanatçıları: Settar Tanrıöğen, Ozan Özcan, Caner Özyurtlu
Yapım Yılı: 2014 | Türkiye
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 29 Mayıs 2015

Aşırı ucuz bir konak bulan Ozan ve Caner’in bu durumla ilgili mutlulukları sadece bir gece sürer. Evde daha önce benzerini görmedikleri bir Dayı ile tanışırlar. Dehşete düşen iki arkadaş, kısa bir zaman sonra evin asıl sahibi olan Hayalet Dayı ile kanka olurlar. Oldukça sevgi dolu olan bu dayıya alışan Ozan ile Caner, kısa zaman sonra kendilerini Hayalet Dayı’nın derdine çare aramaya adar ve onu huzura kavuşturmak için kolları sıvarlar.

Seninle Bir Ömür

Film Orjinal Adı: The Longest Ride
SinemaTürü: Dram
Filmin Adı: Seninle Bir Ömür
Yönetmen: George Tillman Jr.
Görüntü Yönetmeni: George Tillman Jr.
Senaryo: Craig Bolotin
Yapım Yılı: 2015 | ABD
Film izleme süresi: 139 dakika
Film Tarihi: 29 Mayıs 2015

Seninle Bir Ömür; Sevginin gerçek değerlerini yeniden keşfeden Luke ve Sophia’nın sıra dışı aşk hikâyesini bize sunuyor.

Ant-Man Filminin Türkçe Afişi

Bazı global filmler ülkemizi fazlasıyla önemsiyor ve bizlere özel afişler, görseller hazırlıyorlar. İşte bizlerde tam olarak bu filmlere gişe yaptırmamız gerekiyor. Çünkü ülkemiz sinema dünyasında gerçekten iyi bir yere sahip. Bir çok avrupa ülkesinden yapamadıkları gişeleri ülkemizde yapıyorken böylesine güzel afişleri, ülkemiz içinde hazırlasalar hiç birşey kaybetmezler…

Ant-Man Filminin Afişi

Tepecik Hayal Okulu

Film Orjinal Adı: Tepecik Hayal Okulu
SinemaTürü: Belgesel
Filmin Adı: Tepecik Hayal Okulu
Yönetmen: Güliz Sağlam
Görüntü Yönetmeni: Güliz Sağlam
Senaryo: Güliz Sağlam
Yapım Yılı: 2015
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 2015 | Türkiye

Ahmet Uluçay, oniki yıl önce beynindeki tümörle tanışır ve onu aldırmak için ameliyat olur. Uluçay’ın yaşamına paralel biçimde köye, çocukluğa, düşlere, bir sinema tutkununun dünyasına taşıyor.

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk

Film Orjinal Adı: Sihirbazlık Okulunda Bir Türk
SinemaTürü: Komedi
Filmin Adı: Sihirbazlık Okulunda Bir Türk
Yönetmen: Barbaros Dikmen
Görüntü Yönetmeni: Barbaros Dikmen
Senaryo: Barbaros Dikmen
Sanatçıları: Barbaros Dikmen, Selen Seyven, Abdullah Enes Atiş
Yapım Yılı: 2015 | Türkiye
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 22 Mayıs 2015

Mehmet, ailenin tek ve zeki çocuğudur. Ve tek çocuk olmanın getirisi ile bir hayli yaramazdır. Üniversite sınavında başarılı olamayınca, iyice lüzumsuz hissetmiştir kendini. Sınavı kötü geçtiğinden ailesinin haberi yoktur. Tam her şey kötüye gitmişken, Spellcraft Sihirbazlık ve Büyücülük Okulu’ndan gelen mektupla hayatı değişir.

Yeni Steve Jobs Filminin Fragmanı

Steve Jobs hayranlarının uzun bir süredir beklediği bu güzel filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.. Siz değerli okurlarımız için fragmanını sitemize hızlıca ekledik. Film ile ilgili olabilir, Steve Jobs’un kendisiyle alakalı olabilir.. Görüş ve önerilerinizi merakla bekliyoruz arkadaşlar. Bizleri tercih ettiğiniz için sinemadevri.com olarak teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Fragmanı için Tıklayınız…

By the Sea Filmi Geliyor!

En son bu güzel ikili Mr. And Mrs. Smith filminde bizleri hayran bırakmıştı ve ondan sonra çeşitli sağlık problemleri, başka projeler ile ilgilenme sebeplerinden dolayı izleyemedik, birlikte göremedik.. Şimdilerde tüm sorunlarını yenen çift yeni bir film hazırlığında..

Sizlerinde bildiği gibi sinema dünyasının bu iki yıldızı film yapacağız dedikten sonra akan sular durur… :)) İşin en ilginç tarafı senaryo ve yönetmen Jolie olacağı söyleniyor. Başrol tabi ki Brad Pitt olacak! :)) Film önümüzdeki yıl vizyona girecek ve çekimleri ise önümüzdeki dönemlerde başlanacağı da gelen haberler arasında.

15 Mayıs Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Her hafta bir çok film vizyona girsede emekler çok çitti arkadaşlar. Uzun aylar hatta yıllar boyunca çekilen bu filmler gerçek anlamda sizlerinde hoşuna gitmesini ve karşılıklarını almalarını diliyoruz. Bizleri tercih eden tüm sinemadevri.com okurlarına teşekkür ediyor ve siz değerli okurlarımızı 15 Mayıs Vizyondaki Filmler yazımız ile baş başa bırakıyoruz.

15 Mayıs Vizyondaki Filmler

Kırmızı
Terkedilmiş
Aşk Uğruna
Mad Max: Fury Road
Cennet
Çılgın Kalabalıktan Uzak
Azem 2: Cin Garezi
Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği
Soma 301
TinkerBell ve Canavar Efsanesi

Siyahli Kadin 2: Ölüm Melegi

Eel Marsh House; İngiliz hükümeti tarafından askeri psikiyatri kliniğine dönüştürülen küçük bir hastanedir. Genç hemşire Eve hastaların bakımıyla uğraşması için bu hastaneye atanır. Ancak bu hastanenin bazı gizemleri vardır. Eve ve diğer hastane sakinleri, bir yandan savaşın bıraktığı hasarlarla uğraşırken bir yandan da ‘siyahlar içindeki kadın’dan kurtulmak zorundadırlar.

Mad Max: Fury Road

Mad Max, hayatta kalma yolunu kendi başına kalmak ile hayatına devam edeceğini düşünüyordu. Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Joe’dan kaçmaya çalışan grup, Joe’nun bütün zalimliklerine maruz kalacaktır.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google