Temmuz 2015 Filmleri

Malatya Kısa Film Festivali Başlıyor!

Biliyorsunuz ki kısa filmler de normal filmler kadar önemlidir. Hatta bazıları normal filmlerden daha fazla anlamlıdır. O kadar küçük bir filme o kadar çok anlam yüklenilir ve ders çıkarılır ki bazen.

İşte bu kısa filmlerin yenisinin düzenlendiği Malatya Ulusal Kısa Film Festivali bu yıl yeniden düzenlenecek. 06 – 12 Kasım 2015 tarihleri arasında gerçekleşeceğini düşündüğümüz bu Ulusal Film Festivalini şimdiden hepimiz heyecan ve merakla bekliyoruz.

Aşk Nerede? Fragman İzle

Arkadaşlar bugün sizlere yepyeni bir aşk/romantik tarzında film tanıtacağım. Biliyorsunuz ki filmlerde ki çoğu aşk hikayeleri tesadüfen doğar. Bu da onlardan biri. Çok tesadüfen karşılaşan iki insanın birbirlerini ne kadar çok sevdiğini anlatmaları konulu bu film 25 Eylül 2015‘de çıkacakken bizler bu filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hemen alt tarafta bu yeni çıkacak olan filmin fragmanını bulabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Baahubali Filminin Devamı mı Gelecek?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Hint filmleri ülkemizde çok sevilen film türlerinden bir tanesidir. Bu filmlerden bizleri en çok etkileyenlerden bir tanesi ise Baahubali filmidir.

Bizleri çok derinden etkileyen bu savaş filminin şimdi yepyeni bir film haberi geliyor. Söylenilenlere göre Baahubali filminin devamı gelecekmiş. Bu filmin savaş sahneleri The Lord Of Rings ile kıyaslanınca en iyi 2. savaş sahneleri güzel olan filmdir. Hepimiz merakla ve heyecanla bu filmin devamını bekliyoruz.

Deccal Fragman İzle

Türk korku filmlerinin muhteşem bir örneği olan ve izlerken tir tir titreyeceğiniz yeni vizyona giren bu korku filminin ismi Deccal. Hepimiz bu filmden önce de az çok duymuşuzdur Deccal ismini. Deccal şeytanın bir diğer ismidir. Hemen alt tarafta bu muhteşem korku ve gerilim filminin fragmanını bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Deadpool Film Posteri

Biliyorsunuz ki Marvel bu ara çok gündeme çıkan yapım firmalarından bir tanesi. Bir çok süper kahramana sahip olan Marvel‘den yepyeni bir süper kahramanı yeniden ortaya çıkıyor.

Onun adı Deadpool. Belki bazılarınız duymuştur ya da izlemiştir ama bu film Marvel‘in muhteşem filmlerinden bir tanesi. 2016‘da yeniden vizyona girecek bu unutulmaz filmi şimdiden heyecan ve merakla bekliyoruz.

Deadpool Film Posteri

Deadpool Film Posteri

Yok Artık Fragman İzle

Sizlere muhteşem bir Türk komedi filmi sunacağım. Hepinizin bildiği gibi biz Türk’ler ne kadar az komedi filmi yapsak bile komedi filmlerinden iyi anlarız. İşte az sonra izleyeceğiniz fragman da bunlara bir örnek. Hemen alt tarafta Yok Artık filminin fragmanını bulabilirsiniz. İzlediğiniz takdirde bizlere yorum atmayı ve düşüncelerinizi bildirmeyi unutmayınız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kağıttan Kentler Film Fragmanı

Uzun zamandır beklediğimiz bu efsanevi film sonunda vizyona girmiş bulunmakta. Aynı Yıldızın Altında filminin yapımcılarıyla aynı olan bu mükemmel film tutkulu bir aşk hikayesini anlatmakta. Sizin yerinizde olsam bu filmi kesinlikle kaçırmazdım derim ben. Filmin Türkçe alt yazılı fragmanını izlemek isterseniz hemen alt tarafta yer almaktadır.

Fragmanı için Tıklayınız…

Chloë Grace Moretz Film Haberi

Hepimizin bildiği Carrie: Günah Tohumu filminin ünlü oyuncusu Chloë Grace Moretz yepyeni bir film haberi vererek bizleri çok şaşırttı.

Julianne Moore ile başrol oynadığı Carrie: Günah Tohumu filminde bizleri çok etkilemeyi başaran bu ünlü oyuncu şimdi ise Neighbors 2 filminde oynayacağını belirtti. Yapım aşamaları hala süren bu film 13 Mart 2016 tarihinde vizyona çıkacağı belirlendi. Hepimiz merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Emojilerin Filmi!

Evet arkadaşlar başlığı doğru okudunuz. Emojilerin filmi. Günlük hayatta mesajlaşırken duygularımızı ifade etmek yerine kullandığımız bir çok emojiler artık sinema tarihine geçmeye hazırlanıyor.

Ünlü film yapım şirketi Sony şimdiden emojilerin film haklarını satın almayı başardı. Bu yeni gelecek olan film hakkında pek bir bilgimiz olmasa bile, bu haber cidden bizleri şaşırtıyor.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google