Ağustos 2015 Filmleri

Jennifer Lawrence’den Komedi Filmi Geliyor!

Değerli okuyucularımız bu aralar ününe ün katan ünlü yabancı oyunca Jennifer Lawrence‘i hepiniz biliyorsunuzdur ya da en azından bir yerde duymuşsunuzdur. Duymamışsanızda ben size hatırlatıyım. Açlık Oyunları serisinin başrol oyuncusu olan Jennifer Lawrence‘şimdi bizlere Amy Schumer ile birlikte yepyeni komedi filmi sunuyor.

Senaryoyu yazmayı ikisi üstlenen ünlü iki oyuncu şimdilik 100 sayfaya yakın yazsalar da çok yakında senaryoyu bitirecekleri haberlerini bizlere verdiler. Umarım büyük bir heyecanla beklediğimiz film beklediğimize değer.

Yeni Türk Filmi Bulantı Geliyor!

Değerli okuyucularımız bildiğiniz üzere bir çok başarılı Türk yönetmen ve bir çok başarılı Türk filmi vardır sinema tarihinde. Neredeyse hepimizin bildiği ünlü Türk yönetmen Zeki Demirkubuz şimdi bizlere yeni film çekimlere başlandığı haberini verdi.

Filmin adını Bulantı koyan ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz‘dan çok başarılı bir film beklerken 2 Ekim 2015 tarihinde filmin çıkmasını merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Kod Adı: U.N.C.L.E. Vizyona Girdi!

Uzun zamandır beklediğim Kod Adı: U.N.C.L.E filmi sonunda vizyonda, sinemalarda ve bizleri bekliyor. Aksiyon/Komedi Tarzında ki bu film bizleri gülmekten öldürürken aksiyon sahneleriyle bir o kadar da derinden etkileyecek. Bir amca nasıl casus olur konulu bu film sinemalardatken kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu filmin nasıl olduğunu merak edenler için de hemen alt tarafa sizlere özel fragmanını koyduk. Şimdiden iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kaçış Yok Film Fragmanı

Uzun zamandır beklediğimiz muhteşem film sonunda bizlere fragmanını sundu. John Erick Dowdle‘ın yönetmenliğini üstlendiği bu muhteşem filmin eleştirileri beklenilenden çok daha iyi giderken bir de işin içine fragman girince ortalığı kasıp kavurdu. Yakında vizyona girmesi beklenen bu filmin fragmanını hemen alt taraftan izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Amerikan Ultra Vizyona Girdi

Sonunda uzun zamandır beklediğimiz filmimiz vizyona girdi. Bildiğiniz gibi daha önce de haberini yaptığımız bu efsane amerikan komedi filmi artık vizyonda! İstanbulda bir çok sinemalarda yer alan Amerikan ultra filminin eleştirileri ise olumlu yöne doğru ilerliyor. Filmin fragmanını izlemek isterseniz hemen alt tarafta ki yazıya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu film sinemalardayken kaçırmamanızı tavsiye ederim. Sizlere iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

En Güzeli Film Kadrosu

Yakında çıkacak olan En Güzeli adlı komedi tarzı Türk filminin oyuncu kadrosunu sizlere sunacağız. Hemen alt tarafta sizler için sorup soruşturduğumuz En güzeli adlı filmin oyuncu kadrosuna bakabilirsiniz.
Erkan Can
Mehmet Özgür
Tarık Papuççuoğlu
Tuvana Türkay

Cem Kılıç
-Osman Karagöz
Fırat Çöloğlu
İrfan Kangı
olarak sıralanmakta. Ve ayrıca Mustafa Uğur Yağcıoğlu‘nun yönetmenliğini yaptığı bu filmi kaçırırsanız cidden çok pişman olursunuz. Sizlere tavsiyem vizyona girer girmez izlemeniz.

Hayallerimdeki Kadın Film Fragmanı

Merhaba değerli okuyucularımız sizlere yakında çıkacak olan efsanevi bir filmden söz edeceğim. Öncelikle hepinizin bildiği ünlü film yıldızı Al Pacino. Genelde Al Pacino‘yu her zaman aksiyon veya macera filmlerinde görürüz. Bu sefer ki ise bir dram filmi. Al Pacino’yu bırakan bir kadını konu alan bu filmin fragmanı bile içimizi cız ettiriyor. Sinemalara çıkar çıkmaz kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim.

Fragmanı için Tıklayınız…

Haftanın En Çok Beğenilen Dizisi

Arkadaşlar şimdi sizlere bu haftanın en çok beğenilen dizisini açıklayacağım. Bildiğiniz üzer Türk dizileri ne kadar güzel ve muhteşem olsa bile bir çok Türk insanı yabancı dizileri daha güzel buluyor ve onları daha çok izliyorlar.

İşte haftanın dizisi de bir yabancı dizi, fakat o kadar aksiyon dolu ve maceralı ki gözlerinizi ayıramayacağınız türden. Sizlerin yerinde olsam bu yazıyı okuduktan sonra ki ilk işim açıp Lucifer adlı diziye başlamak olurdu. Nasıl olsa haftanın en popüleri olduğuna göre bir bildikleri vardır.

Diyanet İşleri Bakanlığı Yoda’ya Karşı Çıktı!

Hepimiz ünlü televizyon efsanesi Star Wars‘u biliyoruzdur filmin en çok dikkat çeken ve en iyi oyuncularından biri olan Yoda‘ya diyanet işleri bakanlığı karşı çıktı. Sebebi olarak belirtttikleri şey ise;

Star Wars filmlerinde ki Yoda filmde yeni bir din oluşturmuştur ve bir çok kişi kendini bu din mensubuna kaptırıp kendilerine Jedi olarak hitap etmiştir. Çıkarılan yeni dinin adı ise Jediism Diyanet işleri bakanlığının da bu konuyu hoş görmediğini hatta Star Wars’u ülkemize yasaklayacakları söylentileri dönmeye başladı bile.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google