23 Temmuz Reytingleri 23.07.2011

Sinema sevenler her zaman televizyon programlarını, dizileri ve filmleri en yakından takip edeler ve hangi program ne kadar sinema izleyicileri tarafından ne kadar izlendiğini merak ederler. İşte bizde sinema okurlarımıza günlük reytingleri vereceğiz ve sizlerin yorumuna bırakacağız sinema sevenler. 23 Temmuz Reytingleri 23.07.2011 aşağıda yer almaktadır ve sinema sevenler için en doğru reyting ölüçümü yapıldığından emin olabilirsiniz.

Sinema sevenlere 23 Temmuz Reytingleri 23.07.2011ni hazırladık ve sinema izleyicilerine sunduk. En çok izlenen programları sinemadevri.com ziyaretçileri için özenle hazırladık ve hatasız reyting oranları olduğundan şüpheniz olmasın sinema sevenler. Siz değerli okurlarımıza bu sayfanın altında reyting linkini veriyoruz ama yukarıda, menülerde olan Reytingler sekmesine tıklayarak da gidebilirsiniz. 7 Mayıs Reytingleri 07.05.2011 sonuçlarına bakmak için lütfen tıklayınız.

1 Yorum var! Sen de yorum yazmak için hemen tıkla...
  1. Kabaya 09/03/2012 tarihinde demişki;

    Anon, thanks for the CBS link, that’s what I was nlokiog for. Several people, including WRKO/Boston’s Mike Elder, wrote to tell me about the 60 Minutes II report from last night.Libertarian Larry, thanks for reminding me of the Peace Arch park, where in fact you can cross the border all you like (but you can’t use it to escape to the other country). I prefer to use the Blaine Truck Crossing, rather than the Peace Arch, a local secret with much lighter car traffic. It can save an hour or more at times.

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Seçtiklerimiz - 22 Temmuz 2011 -
Google - Blog - Twitter - Bing - 23 Temmuz Reytingleri 23.07.2011
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google