28 Kasım 2014 Vizyona Giren Filmler

Bu hafta beklenen filmlerden birtanesi daha girdi. Vizyona giren filmlerin hepsi izlenesi filmler ama Murat Boz’un başröllerini paylaştığı, Hadi İnşallah filmi dileriz ki büyük ilgi görür. Fragman ve görselleri sosyal medyada fazlasıyla paylaşıldığı gibi bir çok kesim tarafından takip ediliyordu. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hadi İnşallah

PuCCa, hayatının 4 yılını Ankara’da geçirir. Daha sonra sevgilisinden ayrılarak izmir’e ailesinin yanına döner. Ayrılık onun için çok zorlu geçer. Kendini eve kapatır. Ancak ailesinin ısrarı ile tekrar hayata dönmeye çalışır.

Madagaskar Penguenleri

Madagaskar serisinin sevilen Penguenleri Skipper, Kowalski, Rico ve Private’in casusluk macerasına odaklanacağımız filmin orijinal seslendirme kadrosunda Benedict Cumberbatch, Eric Darnell, John Malkovich ve Simon J. Smith yer alıyor.

Ölüm Alfabesi

Çocukluk arkadaşı Debbie’nin ani ölümünden sonra Laine, Debbie’nin erkek arkadaşı Pete ile birlikte Debbie’nin odasında antika bir Ölüm Alfabesi tahtası keşfeder ve en yakın dostuna hoşçakal demek için onu kullanmaya çalışır.

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 28 Kasım 2014 -
Google - Blog - Twitter - Bing - 28 Kasım 2014 Vizyona Giren Filmler
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google