4 Ekim 2013 Vizyona Giren Filmler #vizyondakifilmler

Bu hafta vizyona giren 6 film ile bu soğuk havalarda kendimizi sinemalara götüre biliriz.. Öylesine merak edilen filmler vizyona girdi ki bizim haftanın filmi diye söylemek istediğimiz film üstadın da başrollerde oynadığı; Riddick filmini kaçırmamanızı şiddetle öneriyoruz. Vin Diesel gibi bir üstadın filmini kaçırmamanızı tekrar hatırlatarak sizi filmler ile başbaşa bırakıyoruz.

Zamanda Aşk

Tim Lake (Domhnall Gleeson) 21 yaşına geldiğinde zamanda yolculuk yapabildiğini keşfeder. Yine keyifsiz geçen bir Yeni Yıl partisinin ertesi akşamında, Tim’in babası (Bill Nighy) oğluna uzun zamadır ailenin erkeklerinin zamanda yolculuk yapabilme yeteneği olduğunu söyler. Tim, tarihi değiştiremez, fakat kendi hayatında olmuş ve olmakta olan şeyleri değiştirebilmektedir.

The Delivery Man

Yirmi yıl önce sperm bankasına spermlerini bağışlamış olan David Wozniak, geçen bunca yılın ardından ilginç bir durumla karşılaşır. O dönemde yaptığı bağışlar aracılığıyla farklı yerlerde 533 adet çocuğun babası olmuştur. Bir çeteye borçlandığı için başı belada olan ve hamile olan kız arkadaşı tarafından terk edilen David’in hayatı, bu gerçeği öğrenmesiyle birlikte tam anlamıyla altüst olur.

Riddick

2000 yapımı popüler bilim kurgu filmi Pitch Black (Derin Karanlık) ve 2004 yapımı The Chronicles of Riddick (Riddick Günlükleri) ile başlayan ve sinema dünyasında çığır açan destanın son bölümünün senaristi ve yönetmeni yine David Twohy. Filmin başrol oyuncusu Vin Diesel ise yine bilinen galaksideki her ödül avcısı tarafından aranan tehlikeli ve kaçak bir mahkum olan anti kahraman Riddick rolünde.

Aşkın Yolu

Thom işsiz ve beş parasız kaldıktan sonra kirasını bile ödemeyecek duruma gelir ve kısa süreli çözüm olarak illegal yollardan taksicilik yapmaya başlar. Başarılı ve hali vakti yerinde bir iş kadını olan Claire ile tanışması da bu sayede gelişir. Sorunlu bir evlilik dönemini atlatmaya çalışan Claire, babasının hastaneye kaldırıldığı haberini aldıktan sonra kendisini Thom’un taksisinde bulur.

Çılgın Hırsız 2

Universal Pictures ve Illumination Entertainment’ın dünya çapındaki gişe rekorları kıran filmi Despicable Me, 2010 yılında dünya çapında bir seyirci kitlesinin beğenisini kazandı 540.000.000 $ hasılat elde ederek ABD tarihinin 10. en büyük animasyon film oldu.

Öyle Sevdim Ki Seni

Filmde yılların usta oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu, Fatih Dokgöz, Duygu Yıldız ve Tevfik Erman Kutlu gibi oyuncular da görev alıyor. Tekeoğlu filmin senaryosunu 1990’lı yıllarda vuku bulmuş birçok hayat hikayesinden yola çıkarak yazdı. Filmin çekimleri 15 Mayıs’ta Trabzon’da başladı ve 4 Haziran’da Trabzon-Gümüşhane sınırındaki Santa harabelerinde sona erdi.

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.


Sinema Haberleri - 4 Ekim 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - 4 Ekim 2013 Vizyona Giren Filmler #vizyondakifilmler
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google