5 Temmuz 2013 Vizyondaki Filmler #vizyondakiler

Bu hafta vizyona 6 yeni film girdi ve filmler birinden güzel değerli sinema izleyicileri. Tüm filmlerimiz sitemiz eklenmekle beraber sosyal medyada da paylaşıma açıldı. Twitter üzerinden sizlerde #filminadi #haftaninfilmi #sinemadevri hashtagleri ile görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi izlemeye devam edin…

Maskeli Süvari

Yapımcı Jerry Bruckheimer ve yönetmen Gore Verbinski (“Karayip Korsanları” serisinin kamera arkasındaki ekip) “The Lone Ranger / Yalnız Kovboy” ile aksiyon ve mizah dolu, heyecanlı bir macera sunuyor. Filmde, ünlü maskeli bir kahraman, yeni bir bakış açısıyla hayata döndürülüyor.

Sadece Tanrı Affeder

Bir cinayet işlediği için Bangkok’a kaçan Julian on senedir burada sürgünde yaşamaktadır. Yeraltı dünyası tarafından saygı gösterilen bir suçlu olan Julian kardeşiyle birlikte uyuşturucu ticareti yapmak için paravan olarak kullandıkları bir boks kulübünün işletmeciliğini yapar.

New York’ta 2 Gün

Julie Delpy’nin bağımsız romantik komedisi Paris’te 2 Gün’de Marion ve Jack, ilişkilerini canlandırmak için iki günlüğüne Paris’e gidiyorlardı. Bu 2007’deydi. Yıllar sonra, günümüzde, Marion ile Jack ayrılmıştır. Marion, New York’ta Mingus’la mutlu mesut (hatta biraz fazla mesut), kedileri ve önceki beraberliklerinden çocuklarıyla yaşamaktadır.

Acil Arma

Jordan, 911 acil yardım hattında santral görevlisi olarak çalışan bir kadındır. Bir gün merkezi arayan genç bir kız, evine zorla giren biri olduğunu ve hayatının tehlikede olduğunu söyler. Ekipler evi tespit edip, kızı kurtarıncaya kadar, Jordan telefonda katili oyalamaya ve ikna etmeye çalışır, ancak başarısız olur. Genç kız ölür, dahası birbirini takip eden olayların bir seri katil işi olduğu ortaya çıkar.

Süperstar

Martin işe gitmek üzere metroya bindiğinde bir tuhaflık hisseder. İnsanlar imza ister, fotoğrafını çeker ve takip ederler. Martin nedensiz bir biçimde aniden ünlü olmuştur. Televizyon kanalları programlarına davet etmek için sıraya girerken Martin, sürekli genişleyen medya girdabında kapana kısılmıştır. Nedenini bulmaya çalıştıkça, olayları sorguladıkça şöhreti daha da artar.

Cinnet

Genç adam, karısı ve iki çocuğuyla ormanın içinde tatil yaparken davetsiz bir misafir herşeyi altüst eder. Tam olarak daha neler olduğunu anlayamadan kayıp bir zaman yaşar ve bu sürecin sonunda kendine geldiğinde ailesi yanında değildir. Bu garip gidişatın bir parçası haline gelen aynı ormanda tatile gelmiş olan bir başka aile ile karşılaşır.

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 5 Temmuz 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - 5 Temmuz 2013 Vizyondaki Filmler #vizyondakiler
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google