22 Ağustos 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevriBetondaki ÇatlaklarÇakma Polisler Postacı Pat Terminator: Genisys Vizyon TarihiGörevimiz Tehlike Ekibi 5 Geliyor!Robin Williams Unutulmaz Sahneleri / Videoları

Sinema Haberleri

22 Ağustos 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Bu hafta vizyona giren bir çok film var ama biz sizlerin beğenisine ve sitemizdeki oylamalar sonucu aşağıdaki vizyon filmlerini sitemize ekledik. Sizlerin bu filmler ve gelecek haftaki filmler için beklentilerinizi bekliyoruz… Sizlerinde görüşlerini aldıktan sonra tüm haberlere yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Betondaki Çatlaklar

Hapishanede geçirdiği on yıldan sonra Ertan, suç dünyasından uzak durarak yeni bir başlangıç yapmak niyetindedir ancak kimseyi kendisine inandıramaz. Yıllardır görmediği oğlu Mikail ise müzisyen olmanın hayalini kurmaktadır ama başlangıçta ihtiyaç duyduğu parayı uyuşturucu satarak kazanmaya karar vermiştir.

Çakma Polisler

Kolej yıllarından beri arkadaş olan Justin ve Ryan kostüm partisi olarak anladıkları partiye, Justin’in son oyununda kullandığı LAPD (Los Angeles Polis Departmanı) üniformalarıyla ile giderler. Biraz alay konusu olduktan sonra Hollywood sokaklarında yürümeye başladıklarında bir şey fark ederler.

Postacı Pat

Film, İngiltere’de 1981 yılında televizyon dünyasıyla buluşan ve günümüze kadar çocukların severek izlediği çizgi dizinin sinema versiyonu. Filmde, mükemmel bir postacı olmayan Pat sesiyle gurur duymakta ve yetenek sizsiniz yarışmasına katılmaktadır.

Eklenme Tarihi 22 Ağustos 2014

Terminator: Genisys Vizyon Tarihi

Öncelikle filmin çekimlerini uzun süre çektiler ve bitirdikten sonra film ekibi filmin adını değiştirmek istediler… Sosyal medya üzerinden de genel forumlar üzerinden de film isimleri, tarihi vs. onayla düştü.. 1 Temmuz 2015‘te seyircinin karşısına çıkacak olan Terminator: Genisys filminde T-800 yarım kaldığı işi bitirmek için geçmişe geri dönecek.

Genisys‘de yeni üçlemenin ilk filmi olacak. Seri üç defa olması biz sinemadevri.com editörlerini heyecanlandırdığını söylemek isteriz değerli okurlarımız. Sizlerin film serisi ve adı hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz değerli okurlarımız. Yorumlarınızı bekliyor iyi seyirler diliyoruz…

Eklenme Tarihi 19 Ağustos 2014

Görevimiz Tehlike Ekibi 5 Geliyor!

1996 yılında başlayan Görevimiz Tehlike, 18 yıllık macerasında 4 filmi geride bıraktı. Serinin en güzel filmlerini izledik bakalım uzun süredie beklediğimiz 5. film için kolları sıvayan Tom Cruise alışık olduğu Ethan Hunt karakterine geri dönüyor. Sizler bu film için neler bekliyorsunuz, beklentileriniz nelerdir değerli okurlarımız?

Serinin 5. filminin senaryosu Will Staples, Drew Pearce ve Bruce Geller’e emanet. Oyuncu kadrosunu da şekillendiren filmin başrolünde yer alan Tom Cruise dışında Rebecca Ferguson, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Paula Patton ve Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Vizyon tarihi olarak 25 Aralık 2015 tarihi işaretli görünüyor.

Eklenme Tarihi 18 Ağustos 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google