Ant-Man Filminin Türkçe AfişiTepecik Hayal OkuluSihirbazlık Okulunda Bir TürkYeni Steve Jobs Filminin FragmanıBy the Sea Filmi Geliyor!15 Mayıs Vizyondaki Filmler #sinemadevriSiyahli Kadin 2: Ölüm Melegi

Sinema Haberleri

Ant-Man Filminin Türkçe Afişi

Bazı global filmler ülkemizi fazlasıyla önemsiyor ve bizlere özel afişler, görseller hazırlıyorlar. İşte bizlerde tam olarak bu filmlere gişe yaptırmamız gerekiyor. Çünkü ülkemiz sinema dünyasında gerçekten iyi bir yere sahip. Bir çok avrupa ülkesinden yapamadıkları gişeleri ülkemizde yapıyorken böylesine güzel afişleri, ülkemiz içinde hazırlasalar hiç birşey kaybetmezler…

Ant-Man Filminin Afişi

Eklenme Tarihi 26 Mayıs 2015

Yeni Steve Jobs Filminin Fragmanı

Steve Jobs hayranlarının uzun bir süredir beklediği bu güzel filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.. Siz değerli okurlarımız için fragmanını sitemize hızlıca ekledik. Film ile ilgili olabilir, Steve Jobs’un kendisiyle alakalı olabilir.. Görüş ve önerilerinizi merakla bekliyoruz arkadaşlar. Bizleri tercih ettiğiniz için sinemadevri.com olarak teşekkürlerimizi bir borç biliriz.


Fragmanı için Tıklayınız…

Eklenme Tarihi 19 Mayıs 2015

By the Sea Filmi Geliyor!

En son bu güzel ikili Mr. And Mrs. Smith filminde bizleri hayran bırakmıştı ve ondan sonra çeşitli sağlık problemleri, başka projeler ile ilgilenme sebeplerinden dolayı izleyemedik, birlikte göremedik.. Şimdilerde tüm sorunlarını yenen çift yeni bir film hazırlığında..

Sizlerinde bildiği gibi sinema dünyasının bu iki yıldızı film yapacağız dedikten sonra akan sular durur… :)) İşin en ilginç tarafı senaryo ve yönetmen Jolie olacağı söyleniyor. Başrol tabi ki Brad Pitt olacak! :)) Film önümüzdeki yıl vizyona girecek ve çekimleri ise önümüzdeki dönemlerde başlanacağı da gelen haberler arasında.

Eklenme Tarihi 18 Mayıs 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google