Jennifer Lawrence'den Komedi Filmi Geliyor!Yeni Türk Filmi Bulantı Geliyor!Kod Adı: U.N.C.L.E. Vizyona Girdi!Kaçış Yok Film FragmanıAmerikan Ultra Vizyona GirdiEn Güzeli Film KadrosuHayallerimdeki Kadın Film Fragmanı

Sinema Haberleri

Jennifer Lawrence’den Komedi Filmi Geliyor!

Değerli okuyucularımız bu aralar ününe ün katan ünlü yabancı oyunca Jennifer Lawrence‘i hepiniz biliyorsunuzdur ya da en azından bir yerde duymuşsunuzdur. Duymamışsanızda ben size hatırlatıyım. Açlık Oyunları serisinin başrol oyuncusu olan Jennifer Lawrence‘şimdi bizlere Amy Schumer ile birlikte yepyeni komedi filmi sunuyor.

Senaryoyu yazmayı ikisi üstlenen ünlü iki oyuncu şimdilik 100 sayfaya yakın yazsalar da çok yakında senaryoyu bitirecekleri haberlerini bizlere verdiler. Umarım büyük bir heyecanla beklediğimiz film beklediğimize değer.

Eklenme Tarihi 28 Ağustos 2015

Yeni Türk Filmi Bulantı Geliyor!

Değerli okuyucularımız bildiğiniz üzere bir çok başarılı Türk yönetmen ve bir çok başarılı Türk filmi vardır sinema tarihinde. Neredeyse hepimizin bildiği ünlü Türk yönetmen Zeki Demirkubuz şimdi bizlere yeni film çekimlere başlandığı haberini verdi.

Filmin adını Bulantı koyan ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz‘dan çok başarılı bir film beklerken 2 Ekim 2015 tarihinde filmin çıkmasını merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Eklenme Tarihi 28 Ağustos 2015

Amerikan Ultra Vizyona Girdi

Sonunda uzun zamandır beklediğimiz filmimiz vizyona girdi. Bildiğiniz gibi daha önce de haberini yaptığımız bu efsane amerikan komedi filmi artık vizyonda! İstanbulda bir çok sinemalarda yer alan Amerikan ultra filminin eleştirileri ise olumlu yöne doğru ilerliyor. Filmin fragmanını izlemek isterseniz hemen alt tarafta ki yazıya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu film sinemalardayken kaçırmamanızı tavsiye ederim. Sizlere iyi seyirler.


Fragmanı için Tıklayınız…

Eklenme Tarihi 28 Ağustos 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google