Kanunsuzlar Eğer Yaşarsam Labirent: Ölümcül Kaçış Tüplü ve Öfkeli Geliyor!Wolves Film AfişiYerebatan Sarnıcı: Dan Brown Cehennemi21. Altın Koza Film Festivali: 15 Eylül 2014

Sinema Haberleri

Tüplü ve Öfkeli Geliyor!

Tüplü ve öfkeli internet ortamında her türlü caps ve yorumlarda dalga geçmek için kullanılan ve hepimizi koparan sözlerden biri değil midir? Yada en azından biz öyle hatırlıyoruz sinemadevri.com editörleri olarak değerli okurlarımız. Şimdilerde çekimlerine başlayacak olan bu güzel filmin takipçileri ve fanları artmaya başladı bile…

Cengiz, Murat ve Naci isimli üç tamirci arkadaşın babadan kalma tüplü araçla cadde de yarış yapan zengin çocuklarına kafa tutma hikâyesini mizah dozu yüksek bir biçimde anlatıyor. Yaşadıkları mahallede çok sevilen bu üç arkadaşın farklı konu örgüleri ile içine girdikleri serüvenin yarış sahnelerini çekmek için Fransa’dan özel bir ekip Türkiye’ye gelecek.

Eklenme Tarihi 17 Eylül 2014

Wolves Film Afişi

Film afişlerini takip ediyor olmanız bizleri gerçekten bir sinema editörleri olarak sevindiriyor ve heyecanlandırıyor değerli okurlarımız. Wolves filminin afişide yayınlandı ve ilerleyen günlerde fragmanının çıkacağını film ekibi sosyal medya üzerinden duyurdu. Sizlere göre beklenen filmin afişi beklenildiği gibi midir?

Wolves Film Afişi

Eklenme Tarihi 16 Eylül 2014

Yerebatan Sarnıcı: Dan Brown Cehennemi

İstanbul artık tüm filmlere konuk oyunculuğu yapıyor desek yeridir herhalde değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi uzun süredir konuşulan bu filmin çekimlerinin bir çoğunda İstanbul’un yer alacağına dair önemli duyumlar alıyorduk ve bunun gerçek olduğunu öğrenincede bir hayli sevindik diyebililiriz..

12 ülkeyle birlikte ülkemizde de yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden itibaren, beyazperde uyarlaması konuşulmaya başlanan filmin çekim takvimi de netlik kazanmaya başladı. Bir kısmı ülkemizde çekilecek olan film çin Yerebatan Sarnıcı da 4 gün süreyle ziyarete kapatılacak.

Eklenme Tarihi 15 Eylül 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google