Cehennem Melekleri 4 Vizyon Tarihi Ne Zaman? 5. Malatya Uluslararası Film FestivaliSindirella Disney ile 2015'te Geliyor!21 Kasım 2014 Vizyondaki FilmlerSeni Seviyorum AdamımKumun Tadı Şeflerin Savaşı

Sinema Haberleri

Cehennem Melekleri 4 Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Serinin ilk filmini hatırlayın bu kadar ünlü aktör bir filmde olur mu diyorduk hep beraber.. Tutar mı tutar ama çok maliyetli gibi görüşler bildirirken çok uzun süre olmadan filmin 4. serisinin çekimlerine başlandı. Geçtiğimiz seride dikkat çeken ufak detaylardan bitaneside filmin +13 yaş sınırında olmasıydı..

Film ekibinin sosyal medya üzerinden yaptığı gerekli açıklamalarda serinin 4. filminin +18 yaş sınırında olacağını ve tüm sinema izleyicilerini harika bir filmin beklediğini söylemek isteriz. Genel seri ve film hakkında görüş ve yorumlarınızı bekliyoruz değerli okurlarımız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eklenme Tarihi 25 Kasım 2014

5. Malatya Uluslararası Film Festivali

5. yaşını Türk Sineması temasıyla kutlayan Malatya Uluslararası Film Festivali’nin etkinlikleri arasında bugün; saat 11:00 ile 17:00 arası İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Özgür Şeyben ile Senaryo Atölyesi”ne, yine İnönü Üniversitesi İletișim Fakültesi’nde saat 13:00-17:00 arası gerçekleşecek olan “Hans-Joachim Schlegel Sinemada Kafkaslar Film Gösterimi ve Atölyesi”ne veya Malatya Park AVM’de saat 16:00 başlayacak olan “Ünal Küpeli ile Minder Sohbetleri” etkinliğine katılabilirsiniz.

Eklenme Tarihi 24 Kasım 2014

Sindirella Disney ile 2015’te Geliyor!

Sindirella eskilerden bugüne kadar tüm kızlarımızı etkileyen ve çizgi film yada animasyon fark etmeksizin başından kaldırmayan yapımlar olduğunu söylesek yanlış olmayacaktır. Hal böyle olunca disney işin içine yep yeni yenilikler getirdi ve 2015 ile vizyona girmesini planladı.

Sizlerinde Sindirella animasyonu ile alakalı görüş ve önerilerinizi merak ediyoruz. Ekip fragman ve videolar ile ilgili paylaşım yaptığı taktirde sitemizde en kısa sürede paylaşıyor ve sizlerle onunda yorumunu yapmanızı istiyor olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eklenme Tarihi 24 Kasım 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google