İncir Reçeli 2 Sözleri ve ReplikleriBoyun Eğmez Filminin Türkçe Fragmanı17 Ekim 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevriİncir Reçeli 2Üç, İki, Bir… Kestik Yargıç Lego Batman: Kara Şövalyeyi Geliyor!

Sinema Haberleri

İncir Reçeli 2 Sözleri ve Replikleri

“Siz en sevdiğiniz şarkıdan atladınız mı hiç? Ben atladım. Yere düşmesi bir ömür sürüyor.” “Yolu uzun süre aşka düşmemiş bir adama denk gelirse yüreğiniz çalkalayın, zira dibine çökmüş olabilir seven yanları.” Ve hayat bazen özür dileyecek 5 saniyeyi çok görür sana…

Mideniz sökülene kadar kustuktan sonra hala tekila içebiliyorsanız; yüreğinizi söken birine takılıp kalmışsınız demektir. Selam bugün İncir Reçeli 2’ye annemle gittim. Görenler gözyaşlarına hakim olamadı.. Bedenin bu kadar ucuz mu bilemedim. -Asıl ucuz olan nebiliyor musun; beş kuruş vermeden savurduğumuz yargılarımız!

Eklenme Tarihi 20 Ekim 2014

17 Ekim 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Ekim ayında vizyona giren fimlerin hepsi birinden güzel oldu fakat bu hafta giren incir reçeli filmi gerçekten çok ses getireceğe benziyor.. Sizlerinde vizyon filmlerini takip ettiğini düşünerek sizlere haftanın filmlerini bir araya getirdik değerli okurlarımız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, iyi seyirler diliyoruz sinemadevri.com ailesine…

İncir Reçeli 2

İçine kapanık Metin ve hayata cıvıl cıvıl bakan Duygu’nun hüzünlü aşk hikayesini konu alan ilk filmin ardından üç yıl sonra gelen ikinci yapımda yine Halil Sezai başrolde oynuyor. Bu sefer Metin’i ve onu yoğun yalnızlık döneminin ortasından çekip çıkaran Gizem’le (Şafak Pekdemir) olan fırtınalı ilişkisini izleyeceğiz.

Üç, İki, Bir… Kestik

Küçük bir Ege köyünde yaşayan köylü genci Süleyman Oturak sinemaya delicesine tutkundur. Süleyman katıldığı çekilişten çıkan kamera ile ekibini oluşturup bir film yaparak dünyaya derdini anlatmanın peşindedir.

Yargıç

Yargıç (The Judge) adlı yeni filminde Robert Downey Jr., Hank Palmer adlı büyük şehirde yaşayan ve çalışan başarılı bir avukatı canlandırıyor. Hank Palmer, çocukluğunu geçirdiği kasabaya, kasabanın Yargıç’ı olan babası cinayetle suçlandığında geri döner.

Eklenme Tarihi 17 Ekim 2014

Lego Batman: Kara Şövalyeyi Geliyor!

Lego çocukların yada bizlerin büyümesini sağlamadı mı desek konuya biraz yavaş girmiş oluruz sanırım değerli okurlarımız. Herşey bir yana kara şövalye ile bir araya gelmesi serinin bu filmini güzelleştireceğe benziyor değerli okurlarımız. Sizlerin bu tür yapımlara karşı görüşleri neler onlarıda merak ediyoruz arkadaşlar…

The Lego Movie’nin devamı için takvimlerinde 2017 tarihini karalayan yapımcılar, çok dolgun bütçeli olmasa da Batman için de spin-off hazırlamak adına kollarını sıvadılar. Ortaya çıkacak işin detaylarıysa önümüzdeki haftalarda belirginleşecek gibi görünüyor.

Eklenme Tarihi 13 Ekim 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google