5. Malatya Uluslararası Film FestivaliSindirella Disney ile 2015'te Geliyor!21 Kasım 2014 Vizyondaki FilmlerSeni Seviyorum AdamımKumun Tadı Şeflerin Savaşı Ölüm Alfabesinin Film Afişi

Sinema Haberleri

5. Malatya Uluslararası Film Festivali

5. yaşını Türk Sineması temasıyla kutlayan Malatya Uluslararası Film Festivali’nin etkinlikleri arasında bugün; saat 11:00 ile 17:00 arası İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde “Özgür Şeyben ile Senaryo Atölyesi”ne, yine İnönü Üniversitesi İletișim Fakültesi’nde saat 13:00-17:00 arası gerçekleşecek olan “Hans-Joachim Schlegel Sinemada Kafkaslar Film Gösterimi ve Atölyesi”ne veya Malatya Park AVM’de saat 16:00 başlayacak olan “Ünal Küpeli ile Minder Sohbetleri” etkinliğine katılabilirsiniz.

Eklenme Tarihi 24 Kasım 2014

Sindirella Disney ile 2015’te Geliyor!

Sindirella eskilerden bugüne kadar tüm kızlarımızı etkileyen ve çizgi film yada animasyon fark etmeksizin başından kaldırmayan yapımlar olduğunu söylesek yanlış olmayacaktır. Hal böyle olunca disney işin içine yep yeni yenilikler getirdi ve 2015 ile vizyona girmesini planladı.

Sizlerinde Sindirella animasyonu ile alakalı görüş ve önerilerinizi merak ediyoruz. Ekip fragman ve videolar ile ilgili paylaşım yaptığı taktirde sitemizde en kısa sürede paylaşıyor ve sizlerle onunda yorumunu yapmanızı istiyor olacağız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Eklenme Tarihi 24 Kasım 2014

21 Kasım 2014 Vizyondaki Filmler

Bu hafta vizyona giren bir çok film mevcut ve bunlardan sadece birisi favorimiz desek gerçekten haksızlık etmiş oluruz değerli okurlarımız. Hal böyle olunca bizler siz değerli sinemadevri.com okurları için vizyona giren filmlerin en favorilerini sizler için bu sayfada paylaşıyor olacağız. Aşağıdaki filmlere yorumlarınızı ve görüşlerinizi merak ediyor ve bekliyoruz..

Şeflerin Savaşı

Jacky yemek sanatı meraklısı bir gençtir. Yıldız Şef Alexandre’ın ise restoranın yönetim kurulu başkanı Stanislas ile ciddi sorunları vardır. Stanislas’ın niyeti ona bir yıldız kaybettirmek, yemek endüstrisi için daha kârlı olan kimyasal ürünler kullanacak, genç bir şefi onun yerine getirmektir.

Kumun Tadı

İnsan kaçakçılığı yapan kömür tüccarı Ali hesabına çalışan Hamit, kamyonetiyle kömür götürürken dönüşte kaçak göçmenler getirmektedir. Hamit’in tek tesellisi, yurtdışından bir araştırma projesi için gelmiş, botanik bilimci Denise’dir.

Seni Seviyorum Adamım

Yaşadığı kötü günlerin ardından hayata ve mesleğine küserek Kıbrıs’ta bir sahil kasabasına yerleşen, eskiden oldukça başarılı bir müzik yapımcısı olan Ömer ile hayatının son günlerini yaşadığını öğrenen genç ve yetenekli bir genç kız olan Ezel’in hikâyesini konu alıyor.

Eklenme Tarihi 21 Kasım 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google