Kara DenizLimonataYeni Karayip Korsanları Filminden İlk ResimlerBatman ile Superman Film Fragmanı17 Nisan 2015 Vizyona Giren FilmlerKuzular FirardaMihrez: Cin Padişahı

Sinema Haberleri

Yeni Karayip Korsanları Filminden İlk Resimler

Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran ve tüm serisiyle bizleri ekranlara kitleyen Karayip Korsanları serisi gerçekten bizleri merakla bekletmeye devam ediyor. Serinin yeni yapımının çekimlerine başlandığını bir ay önce film ekibi sosyal medya aracılıyla bizlere bildirdi fakat filmin vizyona girmesine uzun bir süre var desek yeridir.. Film 7 Haziran 2017 tarihinde vizyona girecek.

Yeni Karayip Korsanları Filminden İlk Resimler

Eklenme Tarihi 22 Nisan 2015

17 Nisan 2015 Vizyona Giren Filmler

Hafta diğer haftalara nazaran daha fazla film vizyona girdi desek yeridir arkadaşlar.. sinemadevri.com eşliğinde siz değerli sinema okurlarımıza bu hafta 17 Nisan 2015 Vizyona Giren Filmlerini paylaştık. Sizlerin favori ve haftanın filmi hangisidir? Önerilerinizi ve hangi filme gidicekseniz o film ile ilgili bilgilendirme yapmanızı bekliyoruz arkadaşlar.

17 Nisan 2015 Vizyona Giren Filmler

Ejder Yuvası (Dragon Nest: Warriors’ Dawn)
Senden Bana Kalan
Mihrez: Cin Padişahı
Sebahat ve Melahat
Dönüm Noktası (The Humbling)
Eksik
Tek Aşkım (The One I Love)
Kanunun Kuvveti (La French)
Kuzular Firarda (Shaun the Sheep Movie)
Polis Akademisi: Alaturka

Kuzular Firarda

Kuzular, çiftlikteki işlerden yorulmuş ve sıkılmış halde, bir gün tatil yapacaklarının hayalini kurarlar. Bir gün Shaun ve arkadaşları zekice plan yapar ve çiftçiyi de çoban köpeğini atlatır, tatil yaparlar. Fakat çiftçinin karavanı, birtakım aksilikler yaşar, şehre doğru kaybolur. Kuzular, köpek sahipleriyle birlikte çiftçi bulmak için yola koyulurlar.

Mihrez: Cin Padişahı

Bir grup gencin daveti üzerine aralarına katılan cinler, hayatlarında yok saydıkları bir olayın bedelini ödetmek için peşlerini bırakmaz. Şeytani cinler bu gençlere halisünasyon göstererek akıllarını çelme gücüne sahiptir ve bu durum hayatlarını altüst edecektir.

Eklenme Tarihi 17 Nisan 2015

34. İstanbul Film Festivali: Sansüre Karşı

İstanbul Film Festivali yaşanan bu olaylar için yönetimleri olarak belirli yaptırımlar uygulamak istediklerini belirtti. 12 Nisan Pazar günü yani geçtiğimiz Pazar 16:00’da gösterilmesi beklenen filmi (bakur-kuzey) belgeselini iptal etmek zorunda kaldı. Bunun en büyük sebebinide aşağıdaki bildiri / bülten de yayınladılar. Sizlere göre bu tutumu nasıl buluyorsunuz? Sizce ne yapılması gerekiyordu?

34. İstanbul Film Festivali

sansüre karşı

Eklenme Tarihi 14 Nisan 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google