Uluslararası Vangölü Film Festivali ve Jüri Listesi2014 Türkan Şoray Yeni Filmi19 Eylül 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevriKanunsuzlar Eğer Yaşarsam Labirent: Ölümcül Kaçış Tüplü ve Öfkeli Geliyor!

Sinema Haberleri

Uluslararası Vangölü Film Festivali ve Jüri Listesi

Her yıl düzenlenecek olan festivallerin daha başlamadan jüri gibi tüm detayları belli oluyor. Yılın hangi aylarında olacağı belli olan ama günü belli olmadan jüri listesinin belli olması festivalin ne kadar başarılı geçeceğini gösteriyor değerli okurlarımız. Böylesine bir festivale ilişkin tüm detaylara aşağıdan ulaşabililirsiniz.

23-29 Eylül 2014 tarihleri arasında, Bajar Kültür Sana Danışmanlığı tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Van Gölü Film Festivali’nde jüriler açıklandı. Yapılan açıklamada “Göç ve Sınır: Mülteci Yaşamlar” temalı festivalde ‘Sinema Filmleri’ dalında jüri başkanlığını Tevfik Başer’in yürüteceği belirtildi.

Eklenme Tarihi 23 Eylül 2014

2014 Türkan Şoray Yeni Filmi

Mersin’de bir sinema salonunun açılışına katılmasıyla halkın ve katılımcımcıların sorularını yanıtlayan Şoray bizlere bir müjdeli haber verdiğini söylemek isteriz değerli sinemadevri.com okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi yeşilçamın çınarlarından olan Şoray‘ın tekrar bir film çekme ihtimalimiz var ve en kısa sürede açıklıcaz demesi bizleri sevince boğdu…

Türkan Şoray, açılışta yaptığı konuşmada halkın kendisine gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyetini dile getirdi. Türkan Şoray ayrıca, hayranlarına yeni filminin galasını Mersin Cinemarine’de yapacağının müjdesini verdi. İlerleyen günlerde detaylar ortaya çıkacaktır..

Eklenme Tarihi 23 Eylül 2014

19 Eylül 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Bu hafta biribirinden güzel filmler vizyona girdi ve ekim ayındaki güzel filmleri beklerken bunlarda cilası olduğunu söylesek yalan olmayacaktır değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi her cuma vizyona filmlerini sizler için bir araya getiriyor ve sizlerin beğenisine sunarak yorumlarınızı bekliyoruz değerli okurlarımız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor, iyi seyirler diliyoruz.

abirent: Ölümcül Kaçış

16 yaşındaki Thomas , bir asansörde uyanır. Nereden geldiğini kim olduğunu , neden orada olduğunu hatırlamamaktadır. Bildiği tek şey kendi adıdır. Asansörün kapılarının açılmasıyla birlikte, kendi yaşlarında bir çok erkek çocuğunun arasında bulur kendini ve onlar da neden orada olduklarını bilmemektedir. Bu gizemli labirent dünyasının içinde kaybolan gençler durumu anlamaya çalışacaktır.

Eğer Yaşarsam

Mia Hall, hayatında karşı karşıya kalacağı en zor kararın müzik hayallerinin peşinden gitmek ile hayatının aşkı arasında bir yol izlemek olacağını sanıyordur. Fakat bir araba yolculuğu her şeyi değiştirir. Şimdi Mia’nın hayatı pamuk ipliğine bağlıdır. Pek çok şeyin açıklığa kavuştuğu bir gün boyunca ölüm ile yaşam arasında sıkışıp kalan genç kızın vermesi gereken tek bir karar kalmıştır ve bu karar yalnızca geleceğini değil, nihai yazgısını da belirleyecektir.

Kanunsuzlar

İso ve Cengo kısa yoldan para kazanmanın yollarını arayan iki arkadaştır. Aldıkları son iş aslında oldukça kolaydır. Sadece onlara verilen paketi başka bir şehre götürüp teslim etmek. Ama şeytan boş durmaz. Paketin içinde ne olduğunun merakı korkudan ağır basar. İşte bu noktada onlar için macera başlar.

Eklenme Tarihi 19 Eylül 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google