31 Ekim 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevriNew York'a Hoşgeldiniz SivasOflu Hoca’nın ŞifresiHızlı ve Öfkeli 7 Ne Zaman Vizyona Girecek?Hızlı ve Öfkeli 7 Görsel ve ResimleriGece Vurgunu Filminin Fragmanı

Sinema Haberleri

31 Ekim 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Bu hafta vizyona giren filmler birbirinden farklı beklenen filmler olduğunu biliyorduk ama geçen haftaya nazaran biraz zayıf kaldığını söylesek yeridir değerli sinemadevri.com okurları. Sizlerde vizyon filmlerini yorumlarken biz siz değerli sinema okurlarına haftanın filmlerini paylaşıyor olacağız. Bizleri izlemeye devam edin.

New York’a Hoşgeldiniz

Bay Deveraux, milyon dolarla haşır neşir, dünya üzerindeki birçok ülkenin ekonomik kaderini elinde bulunduran politik olarak güçlü bir konumdadır. Ancak dizginleyemediği bir seks eğilimi vardır. Bay Deveraux, dünyayı kurtarmayı hayal eden ancak kendini kurtaramaya bir adam! Parçalanmış, kayıp gitmiş bir adam!.

Sivas

11 yaşındaki Aslan adlı bir çocuk ile Sivas isimli bir dövüş köpeğinin, bozkırda geçen hikayesini anlatan “Sivas”ın başrollerinde; Doğan İzci ve Çakır yer alıyor. Ana oyuncuların neredeyse tamamının, Yozgat Yerköy’de yaşayan halktan oluştuğu filmde; Muttalip Müjdeci, Hasan Özdemir, Ezgi Ergin, Furkan Uyar ve Hasan Yazılıtaş’a, profesyonel oyuncular Ozan Çelik, Banu Fotocan ve Okan Avcı eşlik ediyor.

Oflu Hoca’nın Şifresi

Oflu Hoca için sıradan bir gündür. Çünkü o her gün yerel kanalda, abuk sorulara yanıt vermekte, yöredeki her dişi için bir tehlike unsuru haline gelmiş babasını zaptetmeye çalışmaktadır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, Hoca’nın da gençliğinde futbol oynadığı Doğanspor Kulübü’ne bir başkan gerekmektedir.

Eklenme Tarihi 31 Ekim 2014

Hızlı ve Öfkeli 7 Ne Zaman Vizyona Girecek?

10 Nisan 2015 tarihinde vizyona girecen olan bu güzel filmin bir kaç karesini dün siz değerli okurlarımız ile paylaşmıştık ve bir çok okurumuzun beğenisine sunup kendilerininin o güzel yorumlarını almıştık.. Vizyon tarihi ile ilgili bir çok zaman, saat konuşulurken bu konuyla ilgilide noktayı koymuş olduk.

Testere, Ruhlar Bölgesi ve Korku Seansı gibi başarılı filmlere imzasını atarak adını duyuran genç yönetmen James Wan’ın başında olduğu yapım, Paul Walker’ın beklenmedik ölümüyle yasa boğulmuştu. Paul Walker’ın son defa bu filmde yer alması hem bizleri hemde tüm yapım ekibini üzüntüye boğacak olması gerçekten çok üzücü bir durum..

Eklenme Tarihi 28 Ekim 2014

Hızlı ve Öfkeli 7 Görsel ve Resimleri

1 Kasım tarihinde beklenen o fragman ve videolar ile iyicene heyecanlanacağımız doğru ama sosyal medya üzerinden yayınlanan fotoğraflar, gelişmeler ve etkinlik haberleri bizleri gerçekten büyük heyecanlara boğuyor.. Kişisel sinemadevri.com editörü olarak şunu söyleyebilirim ki; en uzun ve en güzel serili film diyebilirim…

Hızlı ve Öfkeli 7 Görsel ve Resimleri

Eklenme Tarihi 27 Ekim 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google