Tepecik Hayal OkuluSihirbazlık Okulunda Bir TürkYeni Steve Jobs Filminin FragmanıBy the Sea Filmi Geliyor!15 Mayıs Vizyondaki Filmler #sinemadevriSiyahli Kadin 2: Ölüm MelegiMad Max: Fury Road

Sinema Haberleri

Yeni Steve Jobs Filminin Fragmanı

Steve Jobs hayranlarının uzun bir süredir beklediği bu güzel filmin fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.. Siz değerli okurlarımız için fragmanını sitemize hızlıca ekledik. Film ile ilgili olabilir, Steve Jobs’un kendisiyle alakalı olabilir.. Görüş ve önerilerinizi merakla bekliyoruz arkadaşlar. Bizleri tercih ettiğiniz için sinemadevri.com olarak teşekkürlerimizi bir borç biliriz.


Fragmanı için Tıklayınız…

Eklenme Tarihi 19 Mayıs 2015

By the Sea Filmi Geliyor!

En son bu güzel ikili Mr. And Mrs. Smith filminde bizleri hayran bırakmıştı ve ondan sonra çeşitli sağlık problemleri, başka projeler ile ilgilenme sebeplerinden dolayı izleyemedik, birlikte göremedik.. Şimdilerde tüm sorunlarını yenen çift yeni bir film hazırlığında..

Sizlerinde bildiği gibi sinema dünyasının bu iki yıldızı film yapacağız dedikten sonra akan sular durur… :)) İşin en ilginç tarafı senaryo ve yönetmen Jolie olacağı söyleniyor. Başrol tabi ki Brad Pitt olacak! :)) Film önümüzdeki yıl vizyona girecek ve çekimleri ise önümüzdeki dönemlerde başlanacağı da gelen haberler arasında.

Eklenme Tarihi 18 Mayıs 2015

15 Mayıs Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Her hafta bir çok film vizyona girsede emekler çok çitti arkadaşlar. Uzun aylar hatta yıllar boyunca çekilen bu filmler gerçek anlamda sizlerinde hoşuna gitmesini ve karşılıklarını almalarını diliyoruz. Bizleri tercih eden tüm sinemadevri.com okurlarına teşekkür ediyor ve siz değerli okurlarımızı 15 Mayıs Vizyondaki Filmler yazımız ile baş başa bırakıyoruz.

15 Mayıs Vizyondaki Filmler

Kırmızı
Terkedilmiş
Aşk Uğruna
Mad Max: Fury Road
Cennet
Çılgın Kalabalıktan Uzak
Azem 2: Cin Garezi
Siyahlı Kadın 2: Ölüm Meleği
Soma 301
TinkerBell ve Canavar Efsanesi

Siyahli Kadin 2: Ölüm Melegi

Eel Marsh House; İngiliz hükümeti tarafından askeri psikiyatri kliniğine dönüştürülen küçük bir hastanedir. Genç hemşire Eve hastaların bakımıyla uğraşması için bu hastaneye atanır. Ancak bu hastanenin bazı gizemleri vardır. Eve ve diğer hastane sakinleri, bir yandan savaşın bıraktığı hasarlarla uğraşırken bir yandan da ‘siyahlar içindeki kadın’dan kurtulmak zorundadırlar.

Mad Max: Fury Road

Mad Max, hayatta kalma yolunu kendi başına kalmak ile hayatına devam edeceğini düşünüyordu. Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Joe’dan kaçmaya çalışan grup, Joe’nun bütün zalimliklerine maruz kalacaktır.

Eklenme Tarihi 15 Mayıs 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google