Hugh Jackman Yeni X-Men Apocalypse Filminde Oynayacak Mı?27 Mart Cuma 2015 VizyondakilerŞeytanın KapısındaGüvercin UçuverdiTom Cruise: Görevimiz Tehlike 5 FragmanıYeşilay Gençlik Mali Destek Programı20 Mart 2015 Vizyondakiler

Sinema Haberleri

Hugh Jackman Yeni X-Men Apocalypse Filminde Oynayacak Mı?

Hugh Jackman efsanesi olan X-Men Filmi gerçekten bizler tarafından da meraklı gözlerle bekleniyor desek yeridir değerli sinemadevri.com okurları. Sizlerinde bildiğiniz üzere film, 27 Mayıs 2016’ta vizyona girecek… Filmin bu güzel serisinde oynayıp oynamayacağıda merak konusu olan Jackman sosyal medya hesaplarından birinde ilginç bir fotoğraf paylaştı. Sizlerin düşüncesi ve görüşleri nedir bu konuyla alakalı olarak?

Hugh Jackman Yeni X-Men Apocalypse Filminde Oynayacak Mı?

Eklenme Tarihi 30 Mart 2015

27 Mart Cuma 2015 Vizyondakiler

Bu hafta vizyona birbirinden güzel filmler girdi diyebiliriz değerli sinemadevri.com okurları. 27 Mart Cuma 2015 Vizyondakiler yazımız ile sizlere 7 farklı filmin tanıtımını yapıyor olacağız. Yazımızda iki filmin detaylı bilgisini verdik ama diğer filmler ile ilgili olarak sitemizde gerekli aramalar yapabilirsiniz değerli sinema seyircileri.

27 Mart Cuma 2015 Vizyondakiler

Güvercin Uçuverdi
Şeytanın Kapısında
Evim
Danny Collins
Geronimo
Bizim Hikaye
İçimdeki İnsan

Şeytanın Kapısında

Hırslı emlâk danışmanı Leigh, lanetli olduğu söylenen bir evin satışını üstlenir. Kontrol için eve geldiğinde ev sahibinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolan kızı Hannah’yı gördüğüne emindir. Leigh şüphesini kız kardeşi Vera ile de paylaşarak farkında olmadan onu da tüyler ürperten bu lanetin içine çekecek, kayıp kız artık ikisi için de ölümcül sırlar taşıyan korkutucu bir kâbusun başlangıcı olacaktır.

Güvercin Uçuverdi

Filmde ‘Uzun saçlı kel’ olarak hitap edilen Atalay Demirci’nin tiplemesi sinemada yeni fenomen olmaya aday. Filmde pilot olmak için yanıp tutuşan bir halk otobüsü şoförü ‘Yüksel Güvercin’i oynuyor…

Eklenme Tarihi 27 Mart 2015

Tom Cruise: Görevimiz Tehlike 5 Fragmanı

Görevimiz Tehlike 5 filmi bomba gibi geliyor. Tom Cruise bu sefer bizleri ekranlara daha fazla bağlayacak gibi duruyor. Serinin 5. filmi olmasıyla heyecanımız daha fazla artmış olabilir ama film ile ilgili tüm detayları sitemiz sinemadevri.com‘dan ulaşabilirsiniz. Görevimiz Tehlike 5 filmi ise 31 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girecek..


Fragmanı için Tıklayınız…

Eklenme Tarihi 24 Mart 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google