Chris Evans Gifted Filminde Başrol Oyunculuğunu KaptıAşkın Ritmi Fragman İzleJennifer Lawrence'den Komedi Filmi Geliyor!Yeni Türk Filmi Bulantı Geliyor!Kod Adı: U.N.C.L.E. Vizyona Girdi!Kaçış Yok Film FragmanıAmerikan Ultra Vizyona Girdi

Sinema Haberleri

Chris Evans Gifted Filminde Başrol Oyunculuğunu Kaptı

Neredeyse herkes biliyordur ünlü oyuncu Chris Evans‘ı. Bilmiyorsanız veya tanıdık geliyorsa ben sizlere hatırlatıyım. Marvel‘ın Kaptan Amerikası olan Chris Evans Şimdi yepyeni çıkacak olan Dram filmi Gifted‘de başrol oyunculuğu yapacak.

Marvel’da Kaptan Amerika rolunde çok iyi oyunculuk yapan Chris Evans bakalım bu filmde kendini yeteri kadar gösterebilecek mi hepimiz merakla bekliyoruz. Gifted filminde oynayacak olan Chris Evans ise filmde hayatında hiç başarılı olamayan bir adamın hayat mücadelesini anlatıyor. Bu film çıkar çıkmaz kaçırmayın derim.

Eklenme Tarihi 1 Eylül 2015

Jennifer Lawrence’den Komedi Filmi Geliyor!

Değerli okuyucularımız bu aralar ününe ün katan ünlü yabancı oyunca Jennifer Lawrence‘i hepiniz biliyorsunuzdur ya da en azından bir yerde duymuşsunuzdur. Duymamışsanızda ben size hatırlatıyım. Açlık Oyunları serisinin başrol oyuncusu olan Jennifer Lawrence‘şimdi bizlere Amy Schumer ile birlikte yepyeni komedi filmi sunuyor.

Senaryoyu yazmayı ikisi üstlenen ünlü iki oyuncu şimdilik 100 sayfaya yakın yazsalar da çok yakında senaryoyu bitirecekleri haberlerini bizlere verdiler. Umarım büyük bir heyecanla beklediğimiz film beklediğimize değer.

Eklenme Tarihi 28 Ağustos 2015

Yeni Türk Filmi Bulantı Geliyor!

Değerli okuyucularımız bildiğiniz üzere bir çok başarılı Türk yönetmen ve bir çok başarılı Türk filmi vardır sinema tarihinde. Neredeyse hepimizin bildiği ünlü Türk yönetmen Zeki Demirkubuz şimdi bizlere yeni film çekimlere başlandığı haberini verdi.

Filmin adını Bulantı koyan ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz‘dan çok başarılı bir film beklerken 2 Ekim 2015 tarihinde filmin çıkmasını merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Eklenme Tarihi 28 Ağustos 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google