Malatya Kısa Film Festivali Başlıyor!Aşk Nerede? Fragman İzleBaahubali Filminin Devamı mı Gelecek?Deccal Fragman İzleDeadpool Film PosteriYok Artık Fragman İzleKağıttan Kentler Film Fragmanı

Sinema Haberleri

Harry Potter Film Puanlamaları

En unutulmaz ve en efsane filmlerden biri olan Harry Potter serisini hepimiz biliyoruzdur. İşte bugün sizlere bu film serisinin izleyenleri tarafından hazırlandığı iyi ve kötü derecelendirmeleri sunacağım. Öncelikle söylemek isterim ki bu Harry Potter serisinin her filmi muhteşem bir güzelliğe sahiptir be bizler için unutulmayacak hatırası vardır. Hemen alt tarafta kötüden iyiye sıralandırmaları görebilirsiniz.

8-Harry Potter ve Sırlar Odası
7-Harry Potter ve Felsefe Taşı
6-Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı
5-Harry Potter ve Ateş Kadehi
4-Harry Potter ve Melez Prens
3-Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2
2-Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1
1-Harry Potter ve Azkaban Tutsağı

Eklenme Tarihi 3 Ağustos 2015

Aşk Nerede? Fragman İzle

Arkadaşlar bugün sizlere yepyeni bir aşk/romantik tarzında film tanıtacağım. Biliyorsunuz ki filmlerde ki çoğu aşk hikayeleri tesadüfen doğar. Bu da onlardan biri. Çok tesadüfen karşılaşan iki insanın birbirlerini ne kadar çok sevdiğini anlatmaları konulu bu film 25 Eylül 2015‘de çıkacakken bizler bu filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hemen alt tarafta bu yeni çıkacak olan filmin fragmanını bulabilirsiniz.


Fragmanı için Tıklayınız…

Eklenme Tarihi 31 Temmuz 2015

Baahubali Filminin Devamı mı Gelecek?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Hint filmleri ülkemizde çok sevilen film türlerinden bir tanesidir. Bu filmlerden bizleri en çok etkileyenlerden bir tanesi ise Baahubali filmidir.

Bizleri çok derinden etkileyen bu savaş filminin şimdi yepyeni bir film haberi geliyor. Söylenilenlere göre Baahubali filminin devamı gelecekmiş. Bu filmin savaş sahneleri The Lord Of Rings ile kıyaslanınca en iyi 2. savaş sahneleri güzel olan filmdir. Hepimiz merakla ve heyecanla bu filmin devamını bekliyoruz.

Eklenme Tarihi 30 Temmuz 2015
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google