Terminator: Genisys Vizyon TarihiGörevimiz Tehlike Ekibi 5 Geliyor!Robin Williams Unutulmaz Sahneleri / Videoları 15 Ağustos 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevriBen, Kendim ve AnnemBen, Kendim ve AnnemKahraman Şövalye Justin

Sinema Haberleri

Terminator: Genisys Vizyon Tarihi

Öncelikle filmin çekimlerini uzun süre çektiler ve bitirdikten sonra film ekibi filmin adını değiştirmek istediler… Sosyal medya üzerinden de genel forumlar üzerinden de film isimleri, tarihi vs. onayla düştü.. 1 Temmuz 2015‘te seyircinin karşısına çıkacak olan Terminator: Genisys filminde T-800 yarım kaldığı işi bitirmek için geçmişe geri dönecek.

Genisys‘de yeni üçlemenin ilk filmi olacak. Seri üç defa olması biz sinemadevri.com editörlerini heyecanlandırdığını söylemek isteriz değerli okurlarımız. Sizlerin film serisi ve adı hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz değerli okurlarımız. Yorumlarınızı bekliyor iyi seyirler diliyoruz…

Eklenme Tarihi 19 Ağustos 2014

Görevimiz Tehlike Ekibi 5 Geliyor!

1996 yılında başlayan Görevimiz Tehlike, 18 yıllık macerasında 4 filmi geride bıraktı. Serinin en güzel filmlerini izledik bakalım uzun süredie beklediğimiz 5. film için kolları sıvayan Tom Cruise alışık olduğu Ethan Hunt karakterine geri dönüyor. Sizler bu film için neler bekliyorsunuz, beklentileriniz nelerdir değerli okurlarımız?

Serinin 5. filminin senaryosu Will Staples, Drew Pearce ve Bruce Geller’e emanet. Oyuncu kadrosunu da şekillendiren filmin başrolünde yer alan Tom Cruise dışında Rebecca Ferguson, Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames, Paula Patton ve Jeremy Renner gibi isimler yer alıyor. Vizyon tarihi olarak 25 Aralık 2015 tarihi işaretli görünüyor.

Eklenme Tarihi 18 Ağustos 2014

15 Ağustos 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Bu sene filmler gerçekten çok güzel ve etkili olduğunu söylemek isteriz değerli sinemadevri.com okurları. Bu hafta üç film birden vizyona girdi ve cehennem melekleri 3 serisi devam ettiğinide mutlulukla söylemek isterim. Böylesine güzel bir serinin üçüncü filminin vizyona girmesi bizleri oldukça sevindirdiğini söylemek isteriz. Sizlerinde filmlere görüşlerinizi bekliyor olacağım.

Ben, Kendim ve Annem

Bayan Gallienne’nin üç oğluyla birlikte yaşayan yalnız ve huysuz bir kadındır. Çocuklarından ikisini ‘oğlum’ diyerek severken başkarakterimize ismi Guillaume’yi kullanarak seslenmektedir. Guillaume büyüyüp olgunlaştıkça kendisini bir erkek çocuk olarak görmekten uzaklaşır. Bunu sürekli içinde sorgulayan Guillaume yaşadığı bir dizi olayın da etkisiyle vakti geldiğinde kendi kimliğini aramak için yola çıkacaktır.

Cehennem Melekleri 3

Efsane kadrosuyla dünyada ve Türkiye’de büyük beğeni kazanan, ilk iki filmiyle Türkiye’de 823.000 seyirciye ulaşan Cehennem Melekleri serisinin 3. filmi 15 Ağustos’ta dünya ile aynı zamanda sinemalarda. Üstelik dev kadroya eklenen Antonio Banderas, Mel Gibson, Harrison Ford, Wesley Snipes, Kellan Lutz, Kelsey Grammer ve Ronda Rousey gibi isimlerle. Filmin yönetmenliğini ise Patrick Hughes yapıyor.

Kayıp Karıncalar Vadisi

Sessiz ve huzurlu bir ormanda yapılan leziz piknik, ani bir fırtına nedeniyle yarıda bırakılır. Piknik masasından geri kalanlar ise ormanın küçük sakinlerinden karıncalara kalır. Ancak söz konusu karıncalar iki farklı gruptan oluşmaktadır ve bu yiyecekler için birbirleriyle kıyasıya rekabet etmek zorundadırlar. İki rakip karınca grubu arasında başlayan savaş, kırmızı ve siyah karıncaları ikiye bölecek ve ortaya çıkan genç bir böcek, kırmızı karıncaların eline düşen küçük siyah karıncayı kurtarmaya çalışacaktır.

Eklenme Tarihi 15 Ağustos 2014
© 2013 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google