Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak?

Harika süper kahraman filmlerine imza atan Marvel Örümcek Adam serisini Amazing Spiderman(İnanılmaz Örümcek Adam) olarak devam ettirmekte. London Calling isimli bir filmin çekimleri olarak kendini saklayan The Amazing Spider-Man 2’in çekimleri oldukça gizli bir şekilde saklanıyordu. Ancak bütün uğraşılara rağmen hayranlar tarafından fark edildi. London Calling filminin çekimlerini izlediğini zanneden seyirciler ilk olarak Amazing Spider-Man 2’nin yıldızları Andrew Garfield ve Emma Stone’u görünce şüphelendiler, sonra da kötü adam Electro rolünde ful makyaj içinde Jamie Foxx’u görünce artık çekimin gizemi ortadan kalkmış oldu.

Jamie Foxx’un içinde bulunduğu sahne New York City’nin Times Square bölgesinde 15 Nisan tarihinde çekilirken hayranlar çekimleri sonuna kadar izledi. Sahnede Foxx, elektrik güçlerine sahip Electro kostümü içinde hangi arabaya eli değse arabanın gücünü bitirip kendine çekiyor. Filmin vizyon tarihi 25 Nisan 2014. Film sahnelerinin fotoğraflarını sizlerle paylaştık sizlerinde yorumlarınızı bekliyoruz.

Filmden Kareler

  Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak?   Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak? filmleri   Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak? izle   Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak? resim   Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak? afiş poster
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 30 Nisan 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Amazing Spiderman 2 Ne Zaman Çıkacak?
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google