Çakıl Taşları 2 Sezon

Okurlarımızın her gün televizyonda bugün ne var uygulamasından yola çıktığımız diziler ve Çakıl Taşları 2 Sezon dizi kategorisini sinema izleyicileri için doldurmak istedik. Genel anlamda yerli yada yabancı dizi izleyicileri bir arada buluşturmak amacıyla film izlemeyen ama dizileri çok seven sinema izleyicileri; Çakıl Taşları 2 Sezon dizisinin oyuncuları, yönetmenleri, tarih ve saatlerine kadar detaylı bir dizi şablonu halinde sinemadevri.com okurlarına sunmak istedik.

Yapım yılı: 2011 ~ Türkiye
Dizinin Türü: Aile, Dram, Gençlik, Komedi, Romantik
Yönetmeni: M.çağatay Tosun
Dizinin Oyuncuları: Ümit Ibrahim Kantarcılar, Asuman Dabak, Türkü Turan, Kaan Yılmaz, Özgün Karaman, Melike Emiroğlu, Nil Erkoçlar, Hakan Bilgin,Ayşe Nil Şamlıoğlu, Serhat Özcan, Eylem Yıldız, Hakan Gerçek, Ayşe Tunaboylu, Nazlı Tosunoğlu, Bülent Bilgiç, Süreyya Güzel, Çağrı Şensoy, Yılmaz Gruda, Emre Büyükçalgaz
Senaryo: Nükhet Aylin
Yapımcı: Birol Güven, Timur Savcı
Müzik: Umut Kaya

Çakıl Taşları 2 Sezon dizisi başlığı altında bir çok bilgi verdik, kısaca özetlemekle uğraşmayıp sizi yukarıdaki Çakıl Taşları 2 Sezon dizi arşivini ve dizi hakkında yorum yapmanızı rica ederiz. Herkese iyi seyirler dileyerek bizi takip etmeye devam edin diyoruz!

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Diziler - 31 Ocak 2011 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Çakıl Taşları 2 Sezon
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google