Dev Avcısı Fragmanı

Dört gözle beklenen Dev Avcısı fragmanı nihayet çıktı. Bu fimin görsel efektleri ve harika senaryosu ile önümüzdeki yıl bir ödül alabileceğini düşünüyorum. Çünkü o kadar güzel bir konusu var ki kendine çekiyor resmen. Sizlerde düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. ‘Olağan Şüpheliler’, ‘X-Men’ ve Valkyrie gibi filmlere imza atan Bryan Singer tarafından yönetilen filmin başrollerinde Ewan McGregor, Nicholas Hoult ve Stanley Tucci yer alıyor.

Güzel prenses Isabella korkunç Devler tarafından kaçırılınca Kral McShane, en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack ise bu ekibe katılmaya gönüllü olur. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşmuştur ve insan kanına aç devler için bu bulunmaz bir nimettir. Zamanında kaybettikleri bu toprakları yeniden kazanmak isteyen devlerin vahşetini durdurmak içinsei Jack elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack’in omuzlarındadır.

Filmden Kareler

  Dev Avcısı Fragmanı   Dev Avcısı Fragmanı filmleri   Dev Avcısı Fragmanı izle   Dev Avcısı Fragmanı resim   Dev Avcısı Fragmanı afiş poster
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Fragmanlar - 19 Ocak 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Dev Avcısı Fragmanı
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google