Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri

İşler güçler yolunda diyerek başladıkları filmin kadrosu şekillenmeye başladı.. Genel olarak işler güçler ekibininde röl alan oyuncuları göreceğimiz filmi, Selçuk Aydemir yönetecek.. Filmin adınıda Düğün Dernek koyarak güzel bir Sivas Düğünü izleteceklerini söyleyen oyuncuların çıkartacakları filmi merakla bekliyor fakat yerlere yatacağımızı da tahmin ediyoruz.. : ))

Murat Cemcir: Evet, filmimizde bir deve var. Gerçeğin sınırlarını çok zorluyoruz. Bu filmi izleseydim, sinemadan çıkınca konuşacak çok şeyim olurdu. Ahmet Kural: Gerçeğin sınırlarını zorlarken, “Hadi canım böyle de olur mu?” dedirtmiyoruz aslında. Her şeyin bir sebebi var. Biraz da oyuncuların demeçlerinden paylaştıktan sonra resimler sekmesindne filme ait fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

Filmden Kareler

  Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri   Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri filmleri   Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri izle   Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri resim   Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri afiş poster
Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 6 Ağustos 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Düğün Dernek Filminin Oyuncuları ve Resimleri
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google