3D fragmanlar izle, seyret ve fragmanı

Justin Bieber’s Believe 3D Fragmanı

Belgesel türündeki film Justin Bieber’ın kimse tarafından tanınmayan bir çocuktan dünya çapında milyonlarca hayrana sahip olan bir yıldıza dönüşmesini konu ediniyor. Filmde ‘Belieber’ olarak adlandırılan bir akım başlatan genç adamın hayatı, sahne şovları ve sahne arkasından kesitlere yer veriliyor. Filmin yönetmenliğini ise 2011 yılında çekilen Justin Bieber: Never Say Never belgeselinin de yönetmen koltuğunda bulunan Jon M. Chu üstleniyor.

Evrenin Askerleri: İntikam Günü 3D Fragmanı

Fragmanına doyamacağınız gibi filmin vizyona girdikten sonra macera film sevenlerin sinemalardan ayrılmayacağını umduğumuz filmlerin başında geldiğini söylemek isteriz. Biz www.sinemadevri.com ekibi olarak gerçek anlamda güzel bir yapım olduğuna inandığımızı söylemek isteriz. Herkesin beğeneceğine inandığımız bir yapım olarak fragmanına yorumları bekliyoruz.

Luc ve Andrew, Evrenin Askerleri tarafından yönetilen yeni bir düzen için savaş vermek zorundadırlar. Luc, Evrenin Askerleri’ni bir araya getiren bir kilise kurmuştur, amacı Evrenin Askerleri’nin beyinlerine kazınan anıları silmek ve hükümetin oyunlarını ortaya çıkartarak Evrenin Askerleri’ni özgür kılmaktır.

Anadolu Ateşi 3D Filmi

Oldukça fazla ülkede dans yapan ve şimdi sinemalara girmeye hazırlanan Anadolu Ateşi 3D şekilde vizyona girmeye hazırlanıyor. Film 11 Mayıs 2012 tarihinde vizyona girecek. Bunun gibi güzel filmleri vizyonda görmekten mutlu olacağımızı söylemek isteriz.

Ağustos 2011’de Aspendos’ta çekimleri yapılan dans gösterisi, titiz çalışmalar sonucunda 100 kişilik bir animasyon ve profesyonel 3D ekibi tarafından altı ayda hazırlandı. Gerçek çekimlerin yanında greenbox çekimlerinin de yapıldığı film, dünya standartlarında 3D efekt ve animasyonlarla desteklenerek, izleyiciyi konseptin içinde tarihte yolculuğa çıkartıyor.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google