Açlık oyunları izle, seyret ve fragmanı

Açlık Oyunlarından Yepyeni Bir Afiş Daha!

Hepimizin bildiği gibi unutulmayacak ve efsane olan filmlerden biri Açlık Oyunları‘dır ve hepimizi büyük merak içinde bırakarak 20 Kasım 2015‘e kadar bekleteceğini ve ondan sonra filmin çıkacağını duyurdu.

En son büyük bir devrim için hazırlıklar yapan Açlık Oyunları‘nın halkı ayaklanmaya da başlamıştı hatırladıysanız. Şimdi sizlere Bu efsane filmin yepyeni tasarlanmış bir posterini sunacağım. Bu poster hakkında söylemek istediklerinizi veya yorumlarınızı hemen alt tarafta ki yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Açlık Oyunlarından Yepyeni Bir Afiş Daha!

Açlık Oyunlarından Yepyeni Bir Afiş Daha!

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş 2 Yeni Fragman

Evet arkadaşlar bugün hepimizin merakla ve sabırsızlıkla beklediği Açlık Oyunları Alaycı Kuş: Bölüm 2 fragmanını yayınladık eğer hatırlıyorsanız geçen bölümde en son Jennifer lawrence film adıyla Katniss Everdeen Capitol’e karşı ayaklanma başlatmıştı 20 Kasım 2015te vizyona giricek olan bu film yaklaşık 1 yıldır en çok konuşulan filmlerden biri haline geldi ve bizde siz değerli arkadaşlarımızın izlemesi için sitemizde bulundurduk olumlu yada olumsuz yorumlarını alt taraftaki yorumlar kısmından bize ulaştırabilirsiniz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz..

Fragmanı için Tıklayınız…

Açlık Oyunları Filminin Yeni Afişi / Posteri

20 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek olan bu güzel film için her geçen gün sosyal medyada yazılıyor ve güzel paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Sizlerinde bildiği gibi film ile ilgili uzun yıllardır fragmanlar, görseller paylaşıldı ve son düzlüğe girildiği bu günlerde bu afiş üzerinden yorumlarınızı da bekliyoruz…

Açlık Oyunları Filminin Yeni Afişi / Posteri

Açlık Oyunları Ateşi Yakalamak Yeni Fragmanı

Tüm dünyayla beraber vizyona girecek olan film 22 Kasım 2013 tarihinde vizyona kendi dilinde değil direkt olarak vizyon günü Türkçe olarak vizyona girmesi bekleniyor. Oldukça merakla beklenen filmin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Sizlerinde bildiği gibi filmlerin her daim böyle gelişmeler yapması seyirci tarafından hoş karşılanmaktadır.

Yönetmen koltuğunda Francis Lawrence’ın yer aldığı ve Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth gibi isimlerin yer aldığı filmin, ilk oyunları kazanan Katniss Everdeen’nin ikinci oyunlar olan Quarter Qelle’ye katılmasını anlatıyor. Dünyanın en çok satan kitap serilerinden birisi olan Açlık Oyunları serisinin ikinci filmi Ateşi Yakalamak filminin Türkçe altyazılı fragmanı karşınızda.

Murat Renay ile ters köşe sinema yazıları & “açlık oyunları”

Murat Renay bildiğiniz gibi en çok twitter üzerinde aktif oluyor ama şöyle bir durum var ki son başlattığı oyun ile takip edilen ve aranan kişi olmayı tekrar başardı. Sizlerde sosyal medya üzerinden @muratrenay nicki ile takip edebileceğinizi ve yazımızın devamında ise konu ile alakalı bilgiler alabileceğinizi söylemek isteriz.

Filme girmeden önce bütün sinema dergilerinin ve kitap okuyucularının goygoylarına kanarak muhteşem bir aksiyon/bilim kurgu filmi izleyeceğimi zannederken çok mutluydum diyerek siz değerli sinema izleyicilerine gönderme yaptı. Sizlerde bu oluşum ile alakalı olarak lütfen görüş ve önerilerinizi belirtiniz değerli www.sinemadevri.com takipçileri.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google