Ankara Festivali izle, seyret ve fragmanı

26. Ankara Film Festivali: FESTİLAB Atölyeleri

Her yıl ilgi ile takip edilen ve bizlerinde sinema haberlerini yaptığı Ankara Film Festivali bu sene 26. yapmaya hazırlanıyor. İlginin daha şimdiden haberlerine, görsellerine, katılımcılarına ve etkinlik detaylarına yoğunlaştığını belirtmek isteriz. sinemadevri.com olarak şimdiden tarih ve bir kaç detaydan bahsetmek istiyoruz…

26. Ankara Film Festivali 23 Nisan / 03 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleşeceğini belirtmek isteriz. Bu etkinlik içerisinde sadece film gösterimleri olmayacak ve film gösterimlerinin yanı sıra, Engelsiz Filmler Festivali ve FESTİLAB atölyeleri ile Ankara’lılar sinemaya doyacak…

25. Ankara Uluslararası Film Festivali Film Gönderme

5 – 15 Haziran 2014 tarihlerinde düzenlenecek olan bu güzel festivale sizlerde filmlerinizi çekebilir ve aynı zamanda filmlerinizi göndererek festivale katılabilirsiniz. Ankara Uluslararası Film Festivali ile artık daha eğlenceli vakitler geçirebilir ve kendinizi çekeceğiniz filmler ile daha tecrübeli hale getirebilirsiniz.

Festival bünyesinde düzenlenen Ulusal Kısa Film yarışmasında, “Kurmaca”, “Deneysel” ve “Canlandırma” dallarında 57 film yarışacak. Bunların dışında Almanya’dan, İngiltere’den, İran’dan, Polonya’dan, Romanya’dan, Fransa’dan ve Türkiye’den başka kısa filmler özel gösterimlerde festival izleyicileriyle buluşacak.

Ankara Uluslararası Film Festivaliiçin çekilen videoların #enkisafestival hashtag’ine yüklenmesi yeterli olacaktır.

11. Ankara Japon Filmleri Festivali

Japonya Büyükelçiliği’nin Japonya Tanıtma Vakfı’nın işbirliği ile düzenlediği Japon Filmleri Festivaline Ankara Goethe Institut üçüncü kez ev sahipliği yapıyor. Sizlerinde böylesine güzel olması beklenen festival hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız değerli sinemadevri.com okurları. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tarihler: 26.02.-01.03.2014
Yer: Goethe-Institut Ankara
Filmler Japonca seslendirilmiş olup, Türkçe ve İngilizce altyazılıdır.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google