batman izle izle, seyret ve fragmanı

Batman 3 2011 ‘de başlıyor

Batman serisi hayranları Batman 3 hakkında güvenilir bilgi almak için sabırsızlanıyorlar. Yoğun bir çekim döneminden çıkan Nolan, son filmi Başlangıç (Inception) vizyona girdiğinden bir sonraki filmi Batman 3 için hazırlıklara başladı. Şimdilik kesin bir haber yok fakat filmin 3 boyutlu çekileceğini ve Batman’in bu seferki düşmanını kimin canlandıracağını biliyoruz.

Batman 3’ün görüntü yönetmeni Wally Pfister filmin çok yüksek ihtimalle 3 boyutlu olacağını belirtiyor. Dah önce Kara Şovalye ve Başlangıç’ı çekerken de 3 boyutlu olmasını istediklerini fakat Nolan’ın 3 boyutlu film çekmeye sıcak bakmadığını da ekliyor. Yine de Nolan yeni teknolojiyi merakla beklenen bir filme adapte etmek isteyecektir diye düşünüyoruz.

Batman Çizgi Film izle

Çocuklarımızın ve büyüklerin kısaca tüm sinema severlerin kahramanı olan batman izle gerçekden sevilerek izlenen süper bir çizgi film‘dir arkadaşlar! En çok beyenilen bölümleri koymakla beraber her zaman güncel tutucağımız bu sayfayı sık kullanılanlara eklemenizde fayda var diye düşünüyoruz. iyi eğlenceler batman çizgi film izle mek istiyenler.batman izle, batman çizgi film izle, batman seyret, batman sinema, batman indir

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google