Batman vs. Superman izle, seyret ve fragmanı

Batman vs Superman: Adaletin Şafağı Afişi

Bu filmi gerçek anlamda çok beklendiğinizi bizlerden iyi kimse bilemez herhalde.. Bizlerde her zaman en ufak detayları bile sizler için takip ediyor ve görür görmez hemen bu sayfada siz değerli okurlarımız için paylaşıyor olacağız. Sizlerin bu güzel ve beklenen filmlere karşı görüş ve önerilerinizi bekliyor, sabırsızlıkla bekliyoruz değerli okurlarımız.

Batman vs Superman: Adaletin Şafağı Afişi
Batman vs Superman- Adaletin Şafağı Afişi

Batman vs Superman Filminin Adı Nedir?

Geçtiğimiz günlerde hem oyuncular hemde ekip twitter’dan söyleşilere katıldı ve birden filmin adı sorulduğunda açıklanması beklendi.. Daha ilerleyen dönemlerde açıklanması beklenen film bir anda ekip tarafından yayınlandı değerli okurlarımız. Sizlerinde merakla beklediği bu filmin adına yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sizlerinde bu seriyi merakla beklemekte tamamen haklı olduğunuzu söylesek yeridir. Batman v Superman: Dawn of Justice adıyla vizyona girecek ve tam bir kahraman filmi olacağını ümit ediyoruz değerli okurlarımız. Sizlere de artık bu film hakkındaki gelişmeleri belirtiyor olacağız.

Batman vs. Superman Filminin Vizyon Tarihi

17 Temmuz 2015 tarihinde vizyona girecen olan filmin çekimler ve yaşanan aksaklıklar, daha iyi bir film açısından 1 yıl kadar ertelendi. Sizlerinde merakla beklediği bu kahramanlıkların yaşatıldığı film tüm sinemadevri.com ile sizlerinde merakla beklediğini tahmin ediyoruz…

Film tam olarak açılanan resmi bilgilere göre 6 Mayıs 2016 tarihine ertelendi fakat bunun öncesinde yeni bir gelişme yaşanırsa sayfalarımızdan hemen ve hızlı bir şekilde manşet ekranlarında yayınlayacağız.. Sizlerin bu film ve ertelenme ile alakalı yorumları nelerdir?

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google