Brad Pitt filmleri izle, seyret ve fragmanı

Brad Pitt Türkiyede

Geldi gelecek gözüyle bakılan, Brad Pitt son bir isteği olduğu söyledi ve istediği duyduktan sonra gerçekten ne kadar iyi ve yardım sever bir oyuncu olduğu bir kez daha anlamış olduk. Kendisinin Türkiye ‘ye yaptığı teklifte, karısıyla açtıkları yardım derneğine 1 Milyon $ yatırın geleyim dediği öğrenildi, kendisinin cebine hiç bir para girmeyeceği fakat kimsesiz çocuklar için topladığını öne süren Pitt ailesini tebrik ediyoruz.Brad Pitt Zombilere Karşı!

San Diego şehrinde düzenlenen Comic Con festivalinin birinci günüyle birlikte sinema dünyasıyla ilgili güzel haberler gelmeye başladı. Max Brooks’un ünlü korku romanı World War Z’nin beyazperdeye uyarlamasında, başrolde yer alacak isimin açıklaması yapıldı. Bu açıklamayla birlikte, çekimlerine başlanacak filmin başrolünde Brad Pitt’in yer alacağı resmiyet kazandı.

Filmin yönetmen koltuğunda ise Marc Forster oturacak. Quantum of Solace filminden tanıdığımız Marc Forster, bugüne kadar 9 projeye imza atmıştır. Filmin görüntü yönetmenliğine ise, Babylon 5’in yaratacısı J. Michael Straczynski getirilecek.


İnsanların bir savaş sonucu hayatını kaybedip zombilere dönen bir grup askere karşı savaşının anlatıldığı World War Z hikayesi, 2012 yılının yazında sinemalardaki yerini alması bekleniyor.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google