Deadpool izle, seyret ve fragmanı

Deadpool Film Fragmanı

Daha önce de haberini yaptığımız yakında çıkacak olan bu efsane film için bir çok resim ve poster yayınlamıştık. Bu sefer ise bizleri yepyeni ve muhteşem bir fragman bekliyor. Hemen alt tarafta Deadpool filminin özel fragmanını görebilirsiniz. Bu fragman ile yorumlarınızı veya iletmek istediklerinizi alt tarafta ki yorum bölümüne yazmayı unutmayınız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Deadpool Film Posteri

Biliyorsunuz ki Marvel bu ara çok gündeme çıkan yapım firmalarından bir tanesi. Bir çok süper kahramana sahip olan Marvel‘den yepyeni bir süper kahramanı yeniden ortaya çıkıyor.

Onun adı Deadpool. Belki bazılarınız duymuştur ya da izlemiştir ama bu film Marvel‘in muhteşem filmlerinden bir tanesi. 2016‘da yeniden vizyona girecek bu unutulmaz filmi şimdiden heyecan ve merakla bekliyoruz.

Deadpool Film Posteri

Deadpool Film Posteri

Deadpool filminin resimleri

Deadpool filminin merakla beklenen fotoğrafları yayınlandı değerli okurlarımız. Uzun süredir bekliyorduk ve artık fragman ile görseller çıkar dedik ama direkt görselle yayınlandı. Afiş ve ufak bir görsel yayınlayan film ekibine teşekkür ediyor bizleri izlemeye devam edin dileklerimizi iletiyoruz değerli okurlarımız. Yorumlarınızı bekliyoruz..

Deadpool filminin resimleri

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google