disney izle, seyret ve fragmanı

Stars Wars 7 Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Merakla beklenen bu film uzun zamandır tüm sinema sitelerinde ve sosyal medyada konuşuluyordu ve Disney tarafından yeniden beyazpereye dönmeye hazırlanan ‘Star War’s filminin vizyon tarihi ertelendi. J.J. Abrams’ın yöneteceği yeni serinin bir türlü çekimlerine başlanamazken yapımcı şirketten erteleme haberi geldi.

Serinin yedinci bölümünün 18 Aralık 2015’te vizyona gireceği açıklandı. Çekimlerin ise 2014 baharında başlaması bekleniyor. Abrams, merakla beklenen yeni bölümü daha önce ‘The Empire Strikes Back’ ve ‘The Return of Jedi’ bölümlerini kaleme alan Lawrence Kasden ile birlikte yazıyor. Disney, daha önce filmin 2015 yazında vizyona gireceğini açıklamıştı.

Uçaklar Filminin Türkçe Fragmanı Yayınlandı!

Uçaklar filminin karakterlerinden El Chupacabra ve Rochelle ile arasında geçen “Melek Bu Melek” sahnesinin Türkçe dublajlı klibi karşınızda. Arabalar dünyasının üstünden uçarak gelen, Disney’in aksiyon dolu animasyon komedi macera filmi Uçaklar, hava yarışçısı olarak mücadele etme hayalleri kuran kasaba uçağı Dusty’nin hikâyesini konu alıyor.

Ancak Dusty tam olarak yarışmak üzere yapılmış bir uçak değildir ve yüksekten korkmaktadır. Bu yüzden donanma pilotu Skipper’a başvurur ve Skipper, Dusty’nin yarış parkurunun son şampiyonu Ripslinger’la boy ölçüşecek seviyeye gelmesine yardım eder. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyor ve sosyal medyada film ile alakalı yorumlarınızı esgirgememenizi rica ediyoruz.

Karanlıktan Korkma Fragmanı

Sally Hurst (Bailee Madison), yalnız, içine kapanık bir çocuktur. Babası Alex (Guy Pearce) ve babasının yeni kız arkadaşı Kim (Katie Holmes) ile birlikte restore ettikleri 19. yüzyıldan kalma bir malikanede yaşamak üzere Rhode Island’a yeni gelmiştir. Genç kız büyük malikaneyi araştırırken, yüz yıl önce orayı yapan kişinin ortadan kaybolmasından beri rahatsız edilmemiş gizli bir bodrum katı keşfeder.

Sally, kendisini gizemli evin dipsiz derinliklerine çekmeyi planlayan eski zamanlardan kalma yaratık ırkını farkında olmadan serbest bırakır. Karanlığa gizlenmiş kötülük hepsini yok etmeden önce Sally, Alex ve Kim’i bunun bir hayal ürünü olmadığına ikna etmek zorundadır.

Karanlıktan Korkma Fragmanı

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google