fida film izle, seyret ve fragmanı

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Film Fragmanı

Fida Film tarafından yapımı üstlenilen, başrollerinde Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Romantik Komedi filminin de yönetmeni olan Ketche’nin yaptığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filmi 13 Aralık’ta seyircilerle buluşuyor. Başrollerini Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan’ın yanı sıra; Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Ümit Erdim, Devrim Akın ve Merve Ateş…

Tuna Kiremitçi’nin yüzbinlere ulaşan ve çok ses getiren aynı adlı romanından uyarlanan, senaryosunu Beni Unutma filminin de senaristi olan Burak Göral’ın yazdığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminin müzikleri ise ünlü müzisyenler İskender Paydaş ve Tarkan Gözübüyük tarafından yapıldı.

Şahane Misafir

Film Orjinal Adı: Magnifica presenza
Sinema Tür: Drama
Filmin Adı: Şahane Misafir
Yönetmen: Ferzan Özpetek
Senaryo: Ferzan Özpetek
Sanatçıları: Elio Germano, Paola Minaccioni, Beppe Fiorello, Margherita Buy, Bianca Nappi
Yapım Yılı: 2012 / İtalya
Yapımcı: CMYLMZ Fikir Sanat – Fida Film
Film izleme süresi: 105 dk
Sinema izleme Tarihi: 6 Nisan 2012 Cuma

28 yaşındaki Pietro, Roma’ya yeni gelmiştir ve burada aktör olmaya çalışırken geceleri de pastane şefi olarak çalışmaktadır. Kuzeni Maria’nın evinde misafir olarak kalmaktadır, sonunda tek başına yaşayabileceği bir ev bulur. Pietro bir süre sonra evdeki eşyaların hareket ettiğini farkeder. Çok geçmeden anlar ki bu evde tek başına yaşamamaktadır.

PAK PANTER, Paranoyak İktidarlara Karşı

Film, Özellikle son yıllarda gittikçe gücünü hissettiren ve içine düştüğü durumlarla kendi halklarının gözünde komik durumlara düşen ‘’paranoyak yönetim anlayışı’’ nın geleneklerini hicvedecek.
PAK PANTER teşkilatının görev alanı Edirne’den Ardahan’a, Paris’ten Moskova’ya kadar her yer olabilir.

Özel olarak kurulmuş PAK PANTER teşkilatı ve istihbarat elemanlarının başından geçen son derece aksiyonel ve bir o kadarda komik maceraların anlatıldığı , izlendikçe ve serileri üretildikçe tıpkı James Bond ve Pembe Panter filmleri gibi kendi kitlesini oluşturacak olan serinin ilki PAK PANTER filmi, sinemanın 2 dev yapımcısı FİDA FİLM – ARZU FİLM ortaklığı ile , yazar -yönetmen MURAT ASLAN (Maskeli Beşler 1, 2, 3, Türkler Çıldırmış Olmalı, Umut) ile çekimlerine başlanmıştır.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google