Film izle, seyret ve fragmanı

Kod Adı: U.N.C.L.E. Vizyona Girdi!

Uzun zamandır beklediğim Kod Adı: U.N.C.L.E filmi sonunda vizyonda, sinemalarda ve bizleri bekliyor. Aksiyon/Komedi Tarzında ki bu film bizleri gülmekten öldürürken aksiyon sahneleriyle bir o kadar da derinden etkileyecek. Bir amca nasıl casus olur konulu bu film sinemalardatken kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Bu filmin nasıl olduğunu merak edenler için de hemen alt tarafa sizlere özel fragmanını koyduk. Şimdiden iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Görevimiz Tehlike 5 Yeni Fragman

En efsane filmlerden biri olan Görevimiz Tehlike‘nin yeni filmi olan Görevimiz Tehlike 5 filminin yeni fragmnanı şimdi bizlerle uzun zamandır beklediğimiz Görevimiz Tehlike 5 filminin çok yakında çıkacağının haberi şimdiden büyük olay yarattı. Fragmanı bile bu kadar heyecanlandırıcı olan bu film acaba vizyona çıktığında neler olacak..

Fragmanı için Tıklayınız…

Kaçak Prenses Film Fragmanı İzle

Hepimiz ufakta olsa kraliçelerin kralların ya da prenseslerin yaşamını merak etmişizdir işte şimdi siz merak edenler için yepyeni bir film var karşımızda, Kaçak Prenses. Kaçak Prenses filminin konusu Kraliçe olmaya doğru giden bir kızın özgürlüğe düşkünlüğünden bahsediyor. Bizi de çok meraklandıran bu film şimdi türkçe fragmanı ile karşımızda. Film hakkında düşündüklerinizi belirtmek isterseniz hemen alt taraftaki yorum kısmından bize düşündüklerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kung Fu Panda 3 Yeni Fragman

Bugün yepyeni ve sevindirici bi haberle yeniden karşınızdayız. Hepimizin çok sevdiği, özellikle çocukların hayranlıkla izlediği Kung Fu Panda‘nın yepyeni bir filmi çok yakında bizlerle olacak Kung Fu Panda‘nın diğer filmlerinde de Po‘nun sürekli aradığı babasını bakalım bu yeni filmde bulabilecek mi hepimiz merakla bekliyoruz hemen alt tarafta film fragmanını bulabilirsiniz eğer yorum yapmak ve ya düşüncelerinizi belirtmek isterseniz hemen alt taraftaki yorum yapma kısmından bize iletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Vizyonda Neler Var? 12-18 Haziran

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere 12 18 haziran arasında vizyona giren en müthiş filmlerden bahsediceğim. Vizyona girişi hakkında çok konuşulan bu filmler arasında animasyondan aksiyona kadar her tür bulabilirsiniz şuan vizyonda olan en efsane filmlerden bir kaçı aşağıda verilmiştir.

Hannas: Karanlıkta Saklanan
Ajan (Spy)
Jurassic World
Ölüm Ormanı (Backcountry)
Mutlu Kuzular
Vice
Şövalye Rusty (Ritter Rost)
Küçük Karmaşa (A Little Chaos)
Haziran Yangını
Çıtır Kaçak Tehlikeli (Barely Lethal)
Fal
Eğer bu filmlere giden arkadaşlar varsa görüşlerini ve düşüncelerini bize hemen alt taraftaki yorum kısmından iletebilirler

A perfect Day Orjinal Film Fragmanı İzle

Merhaba arkadaşlar bugün hepimizin merakla beklediği A perfect Day filminin yeni fragmanını sizlere sunuyoruz filmin çıkacağı haberinden beri hepimizi merakla ve heyecanla bekleten bu film fragmanı artık bizlerle. Başrollerinde Benicio Del Toro ve Tim Robbins’in başrol oynadıkları bu film şimdiden en çok beklenilen filmler sırasına girmeyi başardı hemen alt taraftaki yorum kısmından bizlere film hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz

Fragmanı için Tıklayınız…

Jurrasic Park 2015 Yepyeni Fragman İzle

Merhaba arkadaşlar bugün yine hiç eskimeyen ve efsane olan Jurrasic Park filminin yepyeni film fragmanı ile karşınızdayız biliyorsunuz ki ilk filmi 1993 de çıkan ama hala devam eden bu Jurrasic Park filminin şimdi 2015 yapımı olan yepyeni film haberi hepimizi şaşkına çeviriyor. Hepimizin hayranlıkla izlediği bu seri. Şimdilik bizlere sadece yeni filminin fragmanını bırakıyor. İyi seyirler dilerim eğer eklemek istediğiniz kafanıza takılan ya da herhangi birşey olursa alt taraftaki yorum kısmından bize düşüncelerinizi bildirebilirsiniz

Fragmanı için Tıklayınız…

Vin Diesel’den Yeni Film Haberi

Merhaba hepinizin de bildiği gibi en ünlü oyunculardan biri olan ve ismini dünyaca duyuran Vin Diesel bugün yepyeni bir haberle karşımızda. Son zamanlarda Hızlı Ve Öfkeli’ye ağırlık veren ünlü oyuncu Vin Diesel şimdi yepyeni bir film haberiyle bizlerle Vin Diesel daha önceki filmi olan The Last Witch Hunter filminin devamını getireceğini söyleyerek bizleri şimdiden heyecanla bekletiyor. Daha önceki filmi de çok muhteşem ve aksiyon dolu olan bu filmi şimdi herkes merakla bekliyor.

The Maze Runner 2: Alev Deneyleri Yeni Fragman

Merhaba bugün muhteşem bir filmin yepyeni bir fragmanıyla yeniden karşınızdayız biliyorsunuz ki The Maze Runner’ın Ölümcül Kaçış olan ilk filminde sizleri birçok merak içinde bıraktılar hepimiz The Maze Runner’ın ikinci filmini bekledik ve birkaç hafta sonra vizyona girecek olan bu filmin yepyeni bir fragmanıyla karşınızdayız hepimizin merakla beklediği bu filmi hepimiz heyecanla bekliyoruz The Maze Runner’ın yepyeni fragmanını hemen aşağıdan bulabilirsiniz eğer kafanıza takılan ya da beğendiğiniz bir şey olursa düşüncelerini yine hemen alt taraftaki yorum yapma kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google