film afişleri izle, seyret ve fragmanı

Yeni Film Fonu Başvuruları! Nasıl Başvurulur?

Öncelikle siz değerli okurlarımıza şunu söylemek isteriz ki; son başvuru tarihlerinin 12 Nisan 2015 olarak güncellendiğini ve tüm başvuruların yazımızın devamındaki linkten yapabileceğinizi söylemek isteriz. Siz değerli sinemadevri.com okurlarına faydalı olacak diye blog haline getirdiğimiz yeni film fonu konusu ile ilgili görüşlerinizi bekliyoruz.

Yeni Film Fonu Başvuruları! Nasıl Başvurulur?

Başvuru Linki: www.yenifilmfonu.org

Korku Bebeği Annabelle Film Afişi

Filmlerin afişleri bazen ülkemize uyarlanmıyor ama Korku Bebeği Annabelle filmi Türkiye seyircisine ne kadar sağdık ve saygılı olduğunu ülkemize özel çıkarttığı afiş ile gördük… Türkiye’yi planlarına alan filmleri daha fazla sevdiğimizi söylemek isteriz değerli okurlarımız. Sizce filmin afişi nasıl? Beklentileriiz nelerdir değerli okurlarımız? Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz…

Korku Bebeği Annabelle Film Afişi

Eyyvah Eyvah 3 Film Afişi

Filmin kadrosunda Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak, Serra Yılmaz, Tarık Ünlüoğlu, Salih Kalyon, Ayşenil Şamlıoğlu ve Tanju Tuncel gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu Ata Demirer yazarken, yönetmenliğini Hakan Algül üstlendi. Filmi merakla bekliyoruz değerli sinema okurları ve bununla beraber filme ait tüm detaylar için bizi takip etmeye devam edin..

Eyyvah Eyvah 3 Film Afişi

Hobbit Smaug: Çorak Toprakları Afişi

Sosyal medyada yayınlanan bu afiş gerçekten hem film için hemde gelecek fragmanlar için bizleri heyecanlandırdığını dile getirsek yeridir. Sizlere göre afiş nasıl olmuş değerli okurlarımız? Böylesine merakla beklenen filmin afişi bu kadar güzel olsa heyecan uyandırabilirdi.. Sizlerinde yorumlarını bekliyoruz.. İyi seyirler sinemadevri.com

Hobbit Smaug: Çorak Toprakları Afişi

En İyi Film Posterleri

Değerli okurlarımız, son zamanlarda sinema ve film afişleri üzerine oldukça istek ve yorum yaptılar ve arşivlerimizden ve son 10 yılda çekilen en iyi 5 filmin posterini paylaşmak istedik değerli okurlarımız. Her zaman güncel kalabilen tek sinema sitesi olduğumuzu söylemek isteriz. 1. 2. 3. 4. 5. olarak ekledik fakat siz değerli sinema sevenlerinde yorumlarını bekliyoruz.© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google