film fragmanı izle, seyret ve fragmanı

Assassin’s Creed Film Fragmanı

Hepimizin bildiği ünlü video oyunu Assassin’s Creed‘in film haberini kısa bir süre önce almıştırk. Şimdi ise bu efsane video oyununun filmi bizlere muhteşem bir fragman sunuyor. Mutlaka izlemelisiniz. Hemen alt tarafta filmin fragmanını izlemek için fragmanı izle yazısına tıklayabilirsiniz. Bu film haberi hakkında ki yorumlarınızı da bizlere yine hemen alt tarafta ki yorum kısmından iletebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Marslı Filminin Orjinal Fragmanı

Uzun zamandır beklediğimiz Marslı filmi sonunda bizlere çok istediğimiz fragmanını verdi. Bir çok ünlü oyuncunun yer aldığı bu ünlü filmin fragmanını hemen alt tarafta bulabilirsiniz. Bugün saat 9 itibariyle vizyona giren ve sinemalarda oynamaya başlayan bu filmin nasıl olduğunu merak edenler hemen alt taraftan fragmanını izleyip filmin konusu hakkında düşünceye sahip olabilirler. Ama yerinizde olsam bu filmi kaçırmazdım.

Fragmanı için Tıklayınız…

Adana İşi Ne Zaman Vizyona Gİrecek

Uzun zamandır beklediğimiz Türk yapımı komedi filmi Adana İşi hakkında bir çok olumlu yorum ve eleştiri aldık. Sizlerinde çok sorduğunuz sorulardan birisine bugün sizler için cevap vereceğim. Adana İşi filmi ne zaman vizyona girecek diye soracak olursanız tam tamına 2 gün kaldı çok bir şey değil film 24 Eylül 2015 tarihinde vizyonda hazır bir şekilde olacak.

Bu film hakkında merak ettiklerinizi ya da yorumlarınızı bizlere hemen alt tarafta ki yorum kısmından ulaştırabilirsiniz ve daha başka sinemalar hakkında ne merak ediyorsanız sayfamızın alt tarafında iletişim bölümümüzde var olan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

The Last Witch Hunter Film Fragmanı

Ünlü oyuncu Vin Diesel‘i hepimiz tanıyoruzdur. En çok da Hızlı ve Öfkeli serisinden tanırız onu. Bir çok aksiyon filminde yer alan Vin Diesel şimdi bizlere muhteşem başka bir film daha sunuyor. Hemen alt tarafta bu filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Film çıkış tarihi 21 ekim iken ülkemize gelmesi 23 ekim tarihini bulacak. Sizin yerinizde olsam kendimi bu maceraya kesinlikle hazırlardım.

Fragmanı için Tıklayınız…

Ben Kimim Film Fragman ve Videoları

Korku ve gerilim tarzı film sevenler için büyük bir haberim var. Geçtiğimiz günlerde vizyona girmiş olan Ben Kimim adlı film büyük bir etki yarattı. Bir çok kişinin çok sevdiği ve muhteşem eleştiriler alan bu filmin fragmanını izlemek için hemen paragrafın alt tarafında bulunan yazıya tıklayabilirsiniz. Bu film sinemalardayken kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ederim. Filmin fragmanını izleyince ne dediğimi anlayacaksınız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Taşıyıcı: Son Hız Filmi Vizyona Girdi mi?

Merhaba değerli okuyucularımız. Müjdemi isterim. Merakla, heyecanla beklediğimiz sürekli hakkında konuştuğumuz muhteşem Taşıyıcı: Son Hız adlı film bugün saat 9 itibariyle vizyona girdi. Bildiğiniz üzere bu film serisinde neredeyse hiç bir film kötü olmamıştı.

Aksine gittikçe çok daha muhteşem ve yenilikçi filmler ortaya çıkartılmıştı. Bu son filmin ise hepsinden daha muhteşem olduğu söyleniyor. Hazır vizyondayken kaçırmamanızı tavsiye ederim. Sizlere iyi seyirler ve filmin fragmanını izlemek isterseniz hemen alt tarafta ki butona tıklamanız yeterli.

Fragmanı için Tıklayınız…

Hitler’e Suikast Film Fragmanı İzle

Uzun zamandır beklediğimiz bu film sonunda bizleri açıklığa kavuşturdu. Çok ünlü bir film olan Deney ve aynı zamanda Oscar adayı olan Çöküş filmini hatırlarsınız. Bunlar izlenmesi gerek muhteşem iki filmden biridir. Ve bu iki ünlü filme imzasını atan Oliver Hirschbiegel‘dan bizler için şimdi yepyeni bir film geliyor. Hitler’e Suikast. Gerçek olaydan alıntı olan bu filmin fragmanını hemen alt tarafta izleyebilirsiniz. Filmin ise 18 Eylül 2015 tarihinde gösterime gireceği düşünülüyor.
<-- adman -->

Fragmanı için Tıklayınız…

Mr. Holmes Fragman izle

Merhaba değerli okuyucularımız bugün sizlere hepimizin bildiği hem kitap hem film hemde dizi karakteri olan efsane senaryo Sherlock Holmes. Bir çoğunuz biliyordur Sherlock Holmes‘un şanını. Ünlü dedektif Sherlock Holmes için çözülemeyecek dava yoktur. İşte sizlere bu filmin yepyeni fragmanını sunacağım hemen alt tarafta. Bu film hakkında soracak bir şeyleriniz olursa yine alt tarafta ki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Son Şans Film Fragmanı

Uzun zamandır beklediğimiz Son Şans Filmi artık vizyonda! Geçtiğimiz günlerde vizyona giren bu film şimdiden bir çok kişi tarafından tavsiye edilen bir film haline geldi. Eğer fırsatınız varsa sinemalardan kalkmadan bir an önce gitmenizi, kaçırmamanızı tavsiye ederim. Hemen alt tarafta bu filmin yeni çıkan fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google