film fragmanları izle, seyret ve fragmanı

Truth Filminin Orjinal Fragmanı

Merhaba değerli okuyucularımız sizlere bugün yepyeni bir filmin yepyeni bir haberini sunacağız. Bildiğiniz üzere çok ünlü birer oyuncu olarak da bilinen Cate Blanchett ve Robert Redford bizlere muhteşem ötesi bir film sunuyor. Truth adlı bu film hakkında şimdiye kadar çok muhteşem yorumlar ve eleştiriler aldık. Sizlerinde eleştirilerinizi duymayı çok isteriz hemen alt tarafta ki yorumdan bizlere düşüncelerinizi ifade edebilir, ve yine hemen alt taraftan filmimizin fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kristen Stewart: Clouds of Sils Maria Film Fragmanı

Yeni filminin fragmanını uzun zamandır bekliyoruz ama bizler yeni fragman gelir gelmez bir önceki filmleri unutan sinema takipçilerinden değiliz bunu en iyi siz bilirsiniz arkadaşlar.. Arşiv sayfamızdan sizlerde yapımcının ve bu filmde yer alacak oyuncuların eski filmlerine ulaşabilirsiniz. Fragman sekmemiz yada aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Kristen Stewart filminin fragmanına ulaşabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Bu İşte Bir Yalnızlık Var Film Fragmanı

Fida Film tarafından yapımı üstlenilen, başrollerinde Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan’ın yer aldığı, yönetmenliğini Romantik Komedi filminin de yönetmeni olan Ketche’nin yaptığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filmi 13 Aralık’ta seyircilerle buluşuyor. Başrollerini Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan’ın yanı sıra; Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Ümit Erdim, Devrim Akın ve Merve Ateş…

Tuna Kiremitçi’nin yüzbinlere ulaşan ve çok ses getiren aynı adlı romanından uyarlanan, senaryosunu Beni Unutma filminin de senaristi olan Burak Göral’ın yazdığı “Bu İşte Bir Yalnızlık Var” filminin müzikleri ise ünlü müzisyenler İskender Paydaş ve Tarkan Gözübüyük tarafından yapıldı.

Diriliş Afterlife Fragmanı

Diriliş yurt dışında vizyona girdi fakat ülkemizde 27 Ağustos olarak belirlendiği için Diriliş izleyicileri merakla filmi bekliyorlar. İnternet’te korsanı düşmüş fakat korsandan ve telif haklarını korumak için internet ‘den izleme yapmayınız değerli sinema okurları. Diriliş Fragmanı sizlerle;


Arnold Schwarzenegger Film Dünyasına Dönüyor

Arnold Schwarzenegger valilikden sonra tekrar film izle‘yicilerinin ekranlarına dönmeye hazırlanıyor, sinema ‘ya dönüceği film ise True Lies 2 adlı film olucak, film vizyona girdiği zaman sizlerle film ‘in tüm detaylarını paylaşıcaz.

Film in başlangıç süresi ise Arnold ‘un valilik görevi biter bitmez, Film çekimlerine başlanması bekleniyor.

50 yaşında olan star, başrölleri kendisi ve Tom Arnold ‘la beraber üstlenmeyi düşünüyorlar.

Film hakkındaki detaylı bilgileri ve film fragmanları daha sonraki zamanlarda, bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google