film haberleri izle, seyret ve fragmanı

Trainspotting 2 Ne Zaman Çıkacak

Sizlere bugün muhteşem bir film haberim var. Eski olmasına rağmen bir o kadar muhteşem olan filmlerden biri olan Trainspotting‘in yeni filmi çok yakında bizlere kavuşacak. Bildiğiniz üzere daha önceden oscar ödülü almış ünlü yönetmen Danny Boyle Trainspotting 2 nin çekimleri için tam tamına 20 yıl ara vermişti.

Bu kadar aradan sonra bu filmin muhteşem olmasını bekliyoruz fakat bildiğiniz üzere oyunculuk konusunda devam filmlerde aynı kadro olmayınca çok eksik hissetmişizdir her zaman bu yüzden umarım aynı oyuncuları bulamasak da aynı oyuncu niteliklerinde birileri bulunur

Jennifer Lawrence’den Komedi Filmi Geliyor!

Değerli okuyucularımız bu aralar ününe ün katan ünlü yabancı oyunca Jennifer Lawrence‘i hepiniz biliyorsunuzdur ya da en azından bir yerde duymuşsunuzdur. Duymamışsanızda ben size hatırlatıyım. Açlık Oyunları serisinin başrol oyuncusu olan Jennifer Lawrence‘şimdi bizlere Amy Schumer ile birlikte yepyeni komedi filmi sunuyor.

Senaryoyu yazmayı ikisi üstlenen ünlü iki oyuncu şimdilik 100 sayfaya yakın yazsalar da çok yakında senaryoyu bitirecekleri haberlerini bizlere verdiler. Umarım büyük bir heyecanla beklediğimiz film beklediğimize değer.

Yenilmezler 3 Söylentileri

Bugün sizlere Yenilmezler 3 filmi hakkında bazı söylentileri açıklayacağım;
-Söylentilerden biri Yenilmezler 3 ile Galaksinin Koruyucuları’nın birleşeceğidir. Yakın zamanda çıkan Galaksinin Koruyucuları filmi hem bir çok izlenmeye sahiptir, hemde Marvel’ın ilgi odağı olmuştur.
-Yine başka bir kahraman olan Thanos, filminden hatırladığımız kadarıyla sonsuzluk taşlarını topluyordu. Yenilmezler 3 Filmi büyük ihtimalle son sonsuzluk taşına ulaşma süreci veya sonsuzluk taşlarıyla dünyaya saldırma sürecini işleyecek.

-Thor: Karanlık Dünya adlı filmde ki kötü üvey kardeş Loki’yi hatırlarsınız belki, Loki’nin geri dönmesi de ihtimaller arasında.
-Ve son olarak hepimizin bildiği ve çok sevdiği Örümcek Adam. Bildiğiniz gibi Sony 2002 yılında Örümcek Adam’ı ve Örümcek Adam’ın haklarını satın almıştı. Ama son filmden sonra hayal kırıklığına uğratan Örümcek Adam, tekrardan Marvel ekibine geri dönebilir.

Ünlü Oyuncu Ron Moody Hayata Elveda Dedi.

Charles Dickens’ın ünlü kitabı Oliver Twist’ten uyarlanan Oliver filminde ki ünlü ve unutulmayacak oyuncusu Ron Moody hayata elveda dedi. Uzun süredir hasta olan Ron Moody’nin ölümü herkesi çok üzdü BBC’nin yaptığı açıklamada Ron Moody ölümünün son anına kadar ailesine, dostlarına ve sevdiklerine karşı neşe kaynağı olup ölümünün son anına kadar şarkı söylediği belirtildi. Bir çok ödül olan Ron Moody Oliver filmindeki Fagin karakterini canlandırırken geriye kalan tek şey unutulmaz sahneleri ve herzaman mutlu olun mesajını verdiğidir.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google