film posteri izle, seyret ve fragmanı

Leatherface Filminin Poster ve Resimleri

Korku filmleri sevenlere muhteşem bir haberim var. Sizlere yepyeni ve muhteşem korkunç bir film müjdesi geliyor. Belki hatırlıyorsunuzdur Teksas Katliamı filmini. Bir korku klasiği ve efsane bir filmdir, korku filmleri sevenlerin kesinlikle izlemesi gerek bir film.

Bu filmde ki karakterin çocukluğunu ele alan bu yeni Leatherface filmi ise karakterimizin çocukluk döneminde neler yaşadığını ve nasıl bir psikopat haline geldiğini anlatıyor. Bu filmin yepyeni poster ve resmini sitemizin hemen alt tarafında ki bölümünde sizler için bulundurduk. Hepimiz bu korku filmini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Leatherface Filminin Poster ve Resimleri

Leatherface Filminin Poster ve Resimleri

Masterminds Film Görüntüleri

Bu yaza damgasını vuracak olan en efsane komedi filmlerinden biri olan Masterminds filminin yepyeni bir posteri şimdi sizlerle!
Bu film ile yazımızı bol bol kahkahalarla geçirebileceğimiz bizleri güldürmekten öldürecek bu filmin 21 Ağustos 2015 tarihinde vizyona gireceği söyleniyor, şimdiden sabırsızlıkla ve heyecanla bekletirken bizlere alt tarafta ki film posterini bırakıyor.

Masterminds Film Görüntüleri

Masterminds Film Görüntüleri

Pak Panter Afişi Posteri

Pak Panter filmi vizyona hazırlanırken, çok dikkatlı devam ediyor. Her işini aşama aşama yapan ve bir düzen içerisinde giden sinema filmi tebrikleri şimdiden almaya başladı. Filmin afişleri tamamlandı ve sitemizde duyurulmaya başlandı değerli sinema sevenler. Pak Panter filmi hakkında bir çok bilgiye yine sinema sitemizden öğrenebilir ve bilgiler hakkında sinema yorumları yapabilirsiniz.© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google