film seans izle, seyret ve fragmanı

Sinema salonları ve film seansları

Sinemadevri ekibinden bir yenilik daha! Yeni geliştirmiş olduğumuz Sinema salon ve seanslar uygulamasını siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bu yenilikle beraber evinizden zahmetsizce istediğiniz zaman bulunduğunuz bölgedeki sinema salonları, seanslar ve filmleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Yeni uygulamamızda film hakkında detaylı bilgiler oyuncular ve yönetmenleride sizler için listeledik.

Kısacası sinema salonları, seansları, film bilgileri hakkında bulabileceğiniz herşey bu yeni uygulamamızın içerisinde. Durmayın deneyin farkı göreceksiniz. Uygulamayı hem site üzerinden hemde Sinemadevri.com Facebook sayasındanda kullanmanız mümkündür. Şimdiden tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler diliyoruz…

Nasıl çalışır ?
Uygulamanın kullanımı çok basittir. Uygulamayı açtıktan sonra yaşadığımız şehri seçip devam ediyoruz. Şehir seçildikten sonra bilgi almak istediğimiz filmi seçiyoruz. Film seçme işleminden sonra bulunduğumuz bölgedeki sinema salonları listelenecektir. Salonuda seçtikten sonra film seansları ve filmin kısa özeti gelecektir. Bunların yanında uygulamamızda film hakkında bilgiler ve seçtiğiniz sinema salonundaki diğer gösterimdeki filmleride rahatlıkla bulabileceksiniz.

Sinema Salonları ve Film Seansları İçin Tıklayınız!

İyi Seyirler…
Sinemadevri.com Ekibi

Edirne Oscar Sinema

Sinemadevri.com boş durmamaya ve her zaman yenilikler yapmaya devam ediyor değerli sinema severler, son zamanlarda yapılan değişikliklerden hemen sonra Sinema Salonları kategorisi açarak siz değerli sinema severlere sinemaya gitmek istediğinde salon programları, salonlara ait resimler, görüntüler ve bunlara benzer sinema içerik puanlarını sizlere vereceğiz.


Oscar Sinema Salonuna Ait Bilgiler:
Salon Adresi: Talatpaşa Caddesi Orduevi Karşısı No: 18
Salon Semti: Merkez
Salon Telefonu: (284) 2129700

Oscar Sinema Salonuna Ait Teknik Bilgiler:
Ses Sistemi: güzel
Hizmet: vasat
Konfor: iyi
Görüntü Sistemi: güzel

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google