fragman izle, seyret ve fragmanı

Gece Bitmeden Filminin Özel Video Sahnesi

Sizlere geçtiğimiz günlerde vizyona girmiş olan ve sinemalarda neredeyse hiç boş koltuk bırakmayan bir Romantik/Komedi tarzında filmin özel bir sahnesini sunacağım. Bir çok kişi Romantik/Komedi filmlerini çok izler ve çok bayılır. Sizlerde eğer bu yeni vizyona giren Gece Bitmeden adlı film hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız hemen alt tarafta ki fragman videosunu izleyebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyem kesinlikle bu filmi kaçırmamanız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kaçış Yok Film Fragmanı

Uzun zamandır beklediğimiz muhteşem film sonunda bizlere fragmanını sundu. John Erick Dowdle‘ın yönetmenliğini üstlendiği bu muhteşem filmin eleştirileri beklenilenden çok daha iyi giderken bir de işin içine fragman girince ortalığı kasıp kavurdu. Yakında vizyona girmesi beklenen bu filmin fragmanını hemen alt taraftan izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Hitman: Ajan 47 Fragman İzle

Arkadaşlar biliyorsunuz ki en ünlü seri katil filmlerinden birisi de Hitman‘dir. İlk önce oyun olarak yapılmış ve sonradan filme dönüştürülmüş bu oyunun yeni filmi çıkmak üzere! Bı film için yepyeni hazırlıklar film çekimleri ve senaryolar hazırlanmakta ve bizlere yepyeni bir fragman sunulmakta. Hemen alt tarafta bu yeni filmin fragmanını izleyebilir hatta bizlere dilediğiniz şekilde yorum yazabilirsiniz. Sizlere iyi seyirler dilerim.

Fragmanı için Tıklayınız…

Fantastik Dörtlü 2015 Film Fragmanı

En efsane filmlerden biri olan ve hepimize adını duyuran Fantastik Dörtlü filmi şimdi yepyeni bir film haberi ile yeniden karşımızda. Daha önce ki filmlerinde nefeslerimizi kesen bu filmin yeni film haberini duyunca hepimiz heyecanlanıp şok olduk 7 Ağustos 2015‘te vizyona girecek olan bu muhteşem filmi beklerken hemen alt tarafta ki Türkçe dublajlı film fragmanını da izlemeyi unutmayınız.

Fragmanı için Tıklayınız…

The Revenant Film Fragmanı İzle

Uzun zamandır sabırsızlıkla ve heyecanla beklediğimiz The Revenant filmi sonunda bizlere fragmanını vermeyi başardı. Leonardo DiCaprio‘nun başrol oynadığı bu muhteşem filmin fragmanı bile bizleri derinden etkilemeyi başarıyor. Hemen alt tarafta Leonardo DiCaprio‘nun başrol oynadığı bu muhteşem The Revenant filminin fragmanını izleyebilirsiniz. Yorum atmak veya bizlere düşüncelerinizi bildirmek isterseniz yine alt tarafta ki yorum kısmından düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlere ulaştırabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Escobar: Kayıp Cennet

Hepimizin uzun zamandır beklediği ve kimsenin dilinden düşüremediği Escobar: Kayıp Cennet filmi şimdi vizyonda Andrea Di Stefano‘nun yönetmenliğini yaptığı bu film hepimizin merak ve ilgi odağı olmayı başardı. Ayrıca Açlık Oyunları filminin efsane oyuncusu Josh Hutcherson‘da bu filmde rol oynuyor. Yeni vizyona girmesine rağmen şimdiden çok eleştiri alan bu filmin fragmanını hemen alt tarafta bulabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Görevimiz Tehlike 5 Yeni Fragman

En efsane filmlerden biri olan Görevimiz Tehlike‘nin yeni filmi olan Görevimiz Tehlike 5 filminin yeni fragmnanı şimdi bizlerle uzun zamandır beklediğimiz Görevimiz Tehlike 5 filminin çok yakında çıkacağının haberi şimdiden büyük olay yarattı. Fragmanı bile bu kadar heyecanlandırıcı olan bu film acaba vizyona çıktığında neler olacak..

Fragmanı için Tıklayınız…

Kaçak Prenses Film Fragmanı İzle

Hepimiz ufakta olsa kraliçelerin kralların ya da prenseslerin yaşamını merak etmişizdir işte şimdi siz merak edenler için yepyeni bir film var karşımızda, Kaçak Prenses. Kaçak Prenses filminin konusu Kraliçe olmaya doğru giden bir kızın özgürlüğe düşkünlüğünden bahsediyor. Bizi de çok meraklandıran bu film şimdi türkçe fragmanı ile karşımızda. Film hakkında düşündüklerinizi belirtmek isterseniz hemen alt taraftaki yorum kısmından bize düşündüklerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kung Fu Panda 3 Yeni Fragman

Bugün yepyeni ve sevindirici bi haberle yeniden karşınızdayız. Hepimizin çok sevdiği, özellikle çocukların hayranlıkla izlediği Kung Fu Panda‘nın yepyeni bir filmi çok yakında bizlerle olacak Kung Fu Panda‘nın diğer filmlerinde de Po‘nun sürekli aradığı babasını bakalım bu yeni filmde bulabilecek mi hepimiz merakla bekliyoruz hemen alt tarafta film fragmanını bulabilirsiniz eğer yorum yapmak ve ya düşüncelerinizi belirtmek isterseniz hemen alt taraftaki yorum yapma kısmından bize iletmek istediklerinizi söyleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google