fragman izle izle, seyret ve fragmanı

Zor Biraderler 2 Fragman İzle

Bu yaza damgasını vuran ünlü komedi filmi Zor Biraderler 2‘yi bir yerlerden hatırlıyo olmanız lazım. İlk filminde bizleri çok güldürmeyi başaran ve nefesleri kesen sahneleriyle ekranların başından kaldırtmayan bu filmin 2.si geliyor. Sizlere tavsiyem kesinlikle ama kesinlikle bu filmi kaçırmamanız. 15 Ocak 2016‘da sinemalara girecek olan filmi kaçırırsanız pişman olursunuz. Hemen alt tarafta bu muhteşem filmin fragmanını izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Merdiven Baba Film Fragmanı

Muhteşem bir film fragmanıyla bugün yine sizlerle beraberiz. Bir çok kişi yabancı komedilerden daha çok Türk komedilerini yani yerli komedileri daha çok sever. İşte bu yerli komedilerin arasına bir film daha katılıyor, Merdiven Baba. Bu film bir merdivenin ne kadar çok işe yarayabileceği hakkında. Hemen alt tarafta bu efsane Türk komedi filminin fragmanını bulabilirsiniz. Sizlere iyi seyirler dilerim.

Fragmanı için Tıklayınız…

Aşk Nerede? Fragman İzle

Arkadaşlar bugün sizlere yepyeni bir aşk/romantik tarzında film tanıtacağım. Biliyorsunuz ki filmlerde ki çoğu aşk hikayeleri tesadüfen doğar. Bu da onlardan biri. Çok tesadüfen karşılaşan iki insanın birbirlerini ne kadar çok sevdiğini anlatmaları konulu bu film 25 Eylül 2015‘de çıkacakken bizler bu filmi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hemen alt tarafta bu yeni çıkacak olan filmin fragmanını bulabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Deccal Fragman İzle

Türk korku filmlerinin muhteşem bir örneği olan ve izlerken tir tir titreyeceğiniz yeni vizyona giren bu korku filminin ismi Deccal. Hepimiz bu filmden önce de az çok duymuşuzdur Deccal ismini. Deccal şeytanın bir diğer ismidir. Hemen alt tarafta bu muhteşem korku ve gerilim filminin fragmanını bulabilirsiniz. Sizlere şimdiden iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Yok Artık Fragman İzle

Sizlere muhteşem bir Türk komedi filmi sunacağım. Hepinizin bildiği gibi biz Türk’ler ne kadar az komedi filmi yapsak bile komedi filmlerinden iyi anlarız. İşte az sonra izleyeceğiniz fragman da bunlara bir örnek. Hemen alt tarafta Yok Artık filminin fragmanını bulabilirsiniz. İzlediğiniz takdirde bizlere yorum atmayı ve düşüncelerinizi bildirmeyi unutmayınız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Fragman İzle

Değerli okuyucularımız sizlere mükemmel bir Türk komedi filminin fragmanını sunacağım. Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu adlı bu film bu yaza damgasını vuran ve herkes tarafından en çok beğenilen komedi filmlerinin arasında yer almakta. Hemen alt tarafta bu muhteşem komedi filminin fragmanını bulabilirsiniz. Sizlere iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Minyonlar Türkçe Fragman İzle

Bugün sizlere çok eğlenceli ve çok güldüren bir animasyon filmi sunacağım. Özellikle çocuklarımızın çok sevdiği bu animasyon filmi ile kahkahalara boğulacaksınız. Uzun zamandır beklenen bu filmin Türkçe dublajfragmanı çıktı. Ve filmin vizyona girme tarihi ise şimdilik 4 Eylül 2015 olarak gözüküyor. Şimdiden hepimizi heyecanlandıran ve sabırsızlatan bu film çok yakında bizlerle birlikte olacak.

Fragmanı için Tıklayınız…

Secret in Their Eyes Fragman İzle

Uzun zamandır merakla beklediğimiz Secret in Their Eyes filminin fragmanı sonunda çıktı. dört gözle beklediğimiz bu filmin fragmanı bile bizleri derinden etkilemeye başarıyor. Polisiye ve aksiyon karışımı olan bu film hakkında 23 Ekim 2015 gibi vizyona girmeyi düşünülürken bizleri daha çok heyecan ve merak içinde bırakıyor.

Fragmanı için Tıklayınız…

Aşkın Dili Altyazılı Film Fragmanı İzle

Uzun zamandır merakla ve heyecanla beklediğimiz aşk filmi sonunda bizlerle. Aşkın Dili adlı bu filmin fragmanı bile bizleri derinden etkilemeyi başarıyor. Birçok aşk hikayesinden farklı olan bu filmin alt yazılı fragmanı şimdi bizlerle. Sizde hemen alt taraftaki fragmanı izle butonuna basarak fragmanı izleyebilir ve fragman hakkındaki yorumlarınızı da yine alt taraftaki yorum yapma kısmından bizlere sunabilirsiniz. İyi seyirler dilerim.

Fragmanı için Tıklayınız…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google