Fundamentals izle, seyret ve fragmanı

Cem Yılmaz’ın Yeni Filminin Konusu Belli Oldu mu?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, sinemalardaki son başarısı Fundamentals’dan sonra kollarını yeni filmi için sıvadı. Fundamentals‘la birlikte gişede iyi bir hasılat elde eden Cem Yılmaz, yaz aylarının ortasında çıkan yeni film haberlerini doğruladı. Ve yeni filminin senaryosu hakkında ipucu verdi.

Cem Yılmaz, yeni filminin film yapmak için para bulmaya çalışan yapımcılar üzerine olacağını açıkladı. Filmin 2014 Mayıs ayında vizyona gireceğini belirten ünlü isim, oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Oyuncular ve filme ait diğer detaylar çıktıkça sitemiz sinemadevri.com‘dan öğrenebilirsiniz değerli okurlarımız.

CM101MMXI Fundamentals

Film Orjinal Adı: CM101MMXI Fundamentals
Sinema Tür: Komedi
Filmin Adı: CM101MMXI Fundamentals
Yönetmen: Cem Yılmaz
Görüntü Yönetmeni: Cem Yılmaz
Senaryo: Cem Yılmaz
Sanatçıları: Cem Yılmaz
Yapımcı: Cem Yılmaz
Film izleme süresi: 2 Saat
Sinema izleme Tarihi: 03 Ocak 2013

Ünlü komedyen Cem Yılmaz bir kez daha sinemalarda boy göstermeye hazırlanıyor ama bu kez bir film projesiyle değil. Yılmaz, stand-up gösterisiyle beyazperdede olacak. Cem Yılmaz’ın stand-up gösterilerini bir araya getirdiği ‘CM101MMXI FUNDAMENTALS’ sinemada.

Cem Yılmaz – Fundamentals CM101MMXI Fragmanı

Bizi yaptığı her şakasıyla güldüren ve her yaptığı filmleriyle kendine hayran bırakan Cem Yılmaz şimdide yeni bir film ile karşımızda. Cem Yılmaz’ın yeni filmi olan Fundamentals sizler için 3 ocak 2013 tarihinde vizyona girecek. Aşağıda sizler için fragmanını sunduk ve beğeneceğinizden eminim çünkü her filmi gibi bizi güldürecek esprilere doymuş ve yerinde şakalarıyla kendine hayran bırakacak bir film çıkmış ortaya. Sitemizde en güncel sinema haberlerini ve en yeni fragmanları sunmaktayız sizlerde sitemizi takip ederek sinemayı en güncel takip eden biri olabilirsiniz.

Filme ait bir kaç tahminimi söylemem gerekirse: Cem Yılmaz yaptığı gösterisine büyük ilgi toplamış olacakki yaptığı canlı gösteriyi beyaz perdeye aktarmış. Gösterisine gitmediğim için film hakkında birşeysöyleyemeyeceğim ancak yaptığı her film gibi bu fiilminde çok ilgi göreceği kesin. Hatta belki bir gişe rekorua daha kırabilir bunun için bekleyelim ve görelim.

Cem Yılmaz’ın Gösterileri Sinemalarda mı olacak?

Geçtiğimiz günlerde kendisinin yaptığı açıklamadan sonra bizleri şaşırtan ve daha sonra bir fragman yayınlayan Yılmaz’ın bu konuda bir hayli çitti olduğu hatta fragmanda bir çok yere ince dokunuşlar yaptığını sizde incelediğinizde görebilirsiniz. Dilerseniz öncelikle Cem Yılmaz Fundamentals Fragmanı‘n inceleyiniz daha sonra bu sayfada tekrar inceleyelim.

Sizler de bu konudaki görüş ve önerilerinizi sayfamızın altındaki yorum alanından yazmanızı rica ediyoruz. Ama şunu söylemek lazım ki Cem Yılmaz’ın yer aldığı fragmanlara gerçekten doyulmuyor ki gösterilerini sinemalarda izlemek nasıl olacak açıkçası tahmin bile edemiyoruz. Dileğimiz şu ki böyle bir komedyenden sıkılmayalım. Filmler ile karşımıza çıkarken birden böyle beyaz perde gösterileri pek hoş olmadı diyerek yazımızı tamamlıyoruz.

Cem Yılmaz Fundamentals Gösterisinin Fragmanı

Bundan böyle tüm gösterilerini sadece bir kez canlı yapacak olan Cem Yılmaz daha sonraki gösterilerinin tamamını beyaz perde’de yayınlatma kararı aldığını geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Bizde bu haberi sinema haberleri kategorimizde siz değerli www.sinemadevri.com okurları için paylaştık. Daha fazla kitleye ulaşmaya çalıştığı ortada Yılmaz’ın…

Sizlerinde bu konudaki düşüncelerini merak etmiyor değiliz. Artık film izler gibi sinema’ya Cem Yılmaz’ın Gösterilerini izlemeye gideceğimizi de belirtelim. Bir bakıma iyi oldu fakat canlı izlemek isteyen okurlarımız için kötü olduğunu söylemek isteriz.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google