Hobbit izle, seyret ve fragmanı

Hobbit: Beş Ordunun Savaşı Film Fragmanı

Bu sefer diğerlerinden farklı bir fragman olacak ve türkçe olacak desek ne düşünürsünüz? Sizlerinde tam bildiği ve düşündüğü gibi bir fragman olmuş mu bunu size soruyor olacağız. Böylesine güzel bir filmin beklentisi de gerçekten güzel oluyor değerli sinemadevri.com okurları.. Bizler sizlerin bu filmi beklediğini biliyor ve onun için filmle ilgili görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız.

Fragmanı için Tıklayınız…

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk

Film Orjinal Adı: The Hobbit: An Unexpected Journey
Sinema Tür: Fantastik | Macera
Filmin Adı: Hobbit: Beklenmedik Yolculuk
Yönetmen: Peter Jackson
Görüntü Yönetmeni: Peter Jackson
Senaryo: Philippa Boyens
Sanatçıları: Martin Freeman , Ian McKellen, Orlando Bloom
Yapımcı: 2012 | ABD | Yeni Zelanda
Film izleme süresi: 2 Saat
Sinema izleme Tarihi: 14 Aralık 2012

Yüzüklerin Efendisi üçlemesinden tanıdığımız Ian McKellen, Cate Blanchett, Ian Holm, Christopher Lee, Hugo Weaving, Elijah Wood, Orlando Bloom, Andy Serkis gibi isimleri yeniden seyredeceğimiz filmde Richard Armitage, John Bell, Luke Evans, Ryan Gage, Evangeline Lilly, Bret McKenzie, Graham McTavish, Mike Mizrahi gibi kalabalık bir oyuncu kadrosu da eşlik ediyor.

Hobbit fragmanı

Filmin ilk resmi fragmanı yayınlandı ve bizde www.sinemadevri.com okurlarına yayınlandıktan hemen sonra paylaştık ki, sitemizde film hakkında yorumlar yapılsın ve daha sinema filmi vizyona girmeden güzel yada eleştiri yorumlarımızı yazalım değerli sinema sevenler.

Sizlerin bildiği gibi film 14 Aralık 2012 tarihinde vizyona çıkacak ama şimdiden bir fragman yayınladı ekip. Daha bir yıl olmasına rağmen güzel bir fragman yayınlayan filmin daha detaylı fragman, afiş ve resimleri çıktıkça sitemizden ulaşabileceğinizi yinelemek isteriz. Herkese iyi seyirler ve yorumlarınızı bekliyoruz.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google