kavşak fragmanı izle, seyret ve fragmanı

Kavşak izle

Film izle ‘me bilgileri:

Film Orjinal Adı:
Sinema Tür: Dram
Film ‘in Adı: Kavşak /
Yönetmen: Selim Demirdelen
Görüntü Yönetmeni: Aydın Sarıoğlu
Senaryo: Selim Demirdelen
Sanatçıları: Dolunay Soysert, Güven Kıraç, Mete Horozoğlu, Umut Kurt, Sezin Akbaşoğulları,
Yapım Yılı: 2010~Türkiye
Yapımcı: Tümer Korkmaz
Film izle ‘me süresi: 1 saat 35 dk
Sinema izle Vizyon: 01 Ekim 2010 (Türkiye)


Sinema özeti 


Film görüntüleri veFilm fragmanları
 




Kavşak Film Fragmanı

Kavşak Film Fragman gerçekten film daha vizyona girmeden merak uyandırmaya başladı sinema izleyicilerinde. Gerek oyuncularıyla, gerekse konusuyla şimdiden özlem uyandırmaya başladı. Ama şuan için sinema sevenleri sadece fragman yayınlayabiliyoruz. Film çok yakında vizyonda.

Karşılaşılan en büyük kavşak

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selim Demirdelen’in üstlendiği, yapımcılığını Türker Korkmaz / Arti Film’in yaptığı film 1 Ekim 2010 tarihinde seyircisiyle buluşuyor.

Başrollerini Güven Kıraç ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı; Umut Kurt, Cengiz Bozkurt, Yücel Erten, Nihal Koldaş, Mete Horozoğlu ve Dolunay Soysert gibi birçok ünlü oyuncunun da yer aldığı filmin konusu:

“Güven, bir muhasebe şirketinde şef olarak çalışmaktadır. Mutlu bir evliliği, her şeyden çok sevdiği bir kızı vardır. Mesai arkadaşlarına kızının başarılarını anlatmaya bayılır. Kızı da ona çok düşkündür. Her gün okuldan eve gelir gelmez babasını arar. Güven sıradan bir günün ardından şirketten çıkar, otobüse biner. Evinin bulunduğu ıssız sokak boyunca yürür, oturduğu üç katlı apartmanın önüne gelir. Dairesine girer, üstünü çıkarır, yüzünü yıkar, salondaki kanepeye oturur. Salon boştur. Ev boştur…”

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google