Oscar ödülleri izle, seyret ve fragmanı

Oscar Onur Ödülleri Açıklandı!

Efsaneler ölmez de kaybolmaz da! hele sinema dünyasında ve beyaz perde ‘de kaybolma ihtimali yok. Sinema sevenler ve ileri sinama düşünürleri hiç bir zaman sinema dünyasındaki insanları unutmaz ve Oscar Onur Ödülleri olarak onları sevindirir. Sevindirme derken Efsanelere ödülleri verilir. Şimdi bakalım mı kimler almış sinema bu Oscar Onur Ödüllerini?

Jean-Luc GodardEli WallachFrancis Ford Coppola

Reddettiler ve Oscar’ı Kaçırdılar

Bazı oyuncular gerçekten filmlere çağrıldığında yada oynar mısın dendiğinde? biraz düşünüyorlar acaba oynarım ama tutmazsa ne olur ? rezil olur muyum ? kariyerim gider mi ? böyle bir mantık var mı arkadaşlar sinema ve beyaz perde de ? böyle düşeceklerine senaryo güzel mi eğer güzelse ve güzel bir tanıtım yapılırsa neden tutmasın diyecekleri yerde ünlü yıldızlar bazen sadece kendi hayatlarını düşünerek hareketler ediyorlar ve bunlar bizce ve sinema tarihince yanlış hareketler! Peki sinema ‘da kimler böyle düşünmüşler görelim;

İşte Russel Crowe’dan Will Smith’e, Eddie Murphy’den Brad Pitt’e ve Meg Ryan’a kadar ünlü oyuncuların sinema dünyasında farklı yerler edinmelerini sağlayan filmler o kadar çokki saymakla bitmez matrix ‘den tutunda, Aşkı Memnu dizisine kadar.

Pendik Oscar

Sinemadevri.com boş durmamaya ve her zaman yenilikler yapmaya devam ediyor değerli sinema severler, son zamanlarda yapılan değişikliklerden hemen sonra Sinema Salonları kategorisi açarak siz değerli sinema severlere sinemaya gitmek istediğinde salon programları, salonlara ait resimler, görüntüler ve bunlara benzer sinema içerik puanlarını sizlere vereceğiz.

Pendik Oscar Salonuna Ait Bilgiler:
Salon Adresi: Batı Mah. Akasya Sok. A-11
Salon Semti: Pendik
Salon Telefonu: (216) 3900970

Pendik Oscar Salonuna Ait Teknik Bilgiler:
Ses Sistemi: güzel
Hizmet: iyi
Konfor: fena değil
Görüntü Sistemi: güzel

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google