Recep İvedik 4 fragmanı izle, seyret ve fragmanı

Recep İvedik 4 Çekilecek mi?

Şahan Gökbakar‘ın en sevilen filmi olan İvedik Serisinin 4. filmi çekilecek mi yoksa çekilmeyecek mi gibi tweet’ler sorular atılmaya devam ediyorken beni takip etmeye devam edin diyen Şahan geçtiğimiz gün bayram niteliğinde bir mesaj yolladı takipçilerine ve sözlerinde serinin 4. filminin çekileceğini belirtti.. Sözlerine şöyle devam Şahan;

Ünlü sanatçı Twitter hesabından bir kaç gün önce size sürprizim var diyerek bir mesaj atmıştı. Bu mesajının üzerine geçtiğimiz günlerde “Süpriz demiştim, işte buydu. Recep İvedik 4‘ü yazmaya başladım. Hadi hayırlısı olsun” mesajını attı ve Recep İvedik 4‘ün çekilmesini garantilemiş oldu. 2014 gibi de vizyona girmesi beklenen filmine ait detaylar için bizi izlemeye devam edin!

Recep İvedik 4 Miami’de

Berrak Tüzünataç’la ‘balkon sefası’nın ardından Amerika’ya giden Şahan’ın burada Recep İvedik 4 için mekân baktığı ortaya çıktı…

Bütçe 2 milyon TL’yi aşmazsa İvedik yeni macerasında Miami’de ünlü South Beach’in altını üstüne getirecek…

Şahan Gökbakar‘ın canlandırdığı Recep İvedik’in yeni filmi için yapımcı Faruk Aksoy kesenin ağzını açtı. Aksoy, çekim ekibinin konaklamaulaşım maliyetleri ve Amerikalı oyuncuların ücretleri için 2 milyon lirayı gözden çıkardı.

Yeni macera süper sahilde
Recep İvedik yeni macerasında ülkemizi yurtdışında temsil edecek! Geçen ay Berrak Tüzünataç’la sabah 05.00’te balkonda öpüşürken görüntülenen Şahan Gökbakar, bu olayın ardından Amerika’ya gitmişti. Dedikodulardan kaçtığı söylenen Gökbakar’ın aslında Recep İvedik 4 filmi için Miami’de mekân baktığı ortaya çıktı. Ünlü komedyenin hedefi, İvedik’in yeni macerasını ünlü South Beach’te çekmek.

Recep İvedik 4 geliyor

Tüm sinema sevenlere ve recep ivedik hayranlarına duyrulur diyeceğiz ama herkes bekliyordu, Şahan ne kadar Recep İvedik 4 olmayacak desede herkes bu filmi bekliyor ve internette artık yorumlar başlıyor, film şöyle olsun gibisinden bir çok yorum yapılıyordu, ve resmi açıklama geldi Şahan kanadından, Recep İvedik 4 çekimleri 1 ay içerisinde başlayacak ve 2011 de vizyona gireceğini söyledi.

Recep ivedik 4 için internette yapılan yorumlar:
“Şahan’ın bir sonraki filmlere biraz daha para harcamasını diliyorum. Mesela, çıkar Recep’i yollara. Avrupa’ya Amerika’ya götür… Biraz daha para harca Şahan. Zaten yedi sülalene yetecek kadar para kazandın!” “Son filmde yine güldük ama ortada hikaye yok. Maddi standartı çok düşük. Şu, halk kahramanına biraz para harcayın. Eleştirmenler hiç değilse prodüksiyon için ‘güçlü’ desin.”

Bizde sizden yorum olarak konu altına recep ivedik 4 nasıl olsun diyoruz ?

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google